2005/06 Euroliga
Negyeddöntők
03.22. Partizan-Jug Vasas-Savona 6-5 Jadran-Posillipo Recco-Domino 11-8
04.19 Savona-Vasas 18-16->tj.Savona Posillipo-Jadran Jug-Partizan Domino-Recco 7-12 ->tj.Recco
Nincs magyar csapat, csupán magyar légiósok a Final Fourban!
Elődöntők 11.16. Savona-Etnikosz 9-6 Recco-Barceloneta 10-7 Posillipo-Spandau 12-9 11.19. Barcelona-Partizan 6-6 Vasas-Marseille 12-10 Oympiakos-Jug 10-13 Herceg Novi-Sturm 12-7 11.20. Mladost-Honvéd 13-10
12.10. Barcelona-Etnikosz 12-14 Vasas-Jug 10-6 Mladost-Spandau 8-7 Partizan-Savona 6-7 Sturm-Recco 11-15 Herceg Novi-Barceloneta 9-7 12.11. Marseille-Olympiakosz 9-10 Honvéd-Posillipo 14-9
3. forduló 01.11. Posillipo-Mladost 11-6 Savona-Barcelona 13-5 Recco-Jadran 11-3 01.14. Olympiakos-Vasas 7-8 Jug-Marseille 16-9 Barceloneta-Shturm 8-8 Spandau-Domino 7-13 Ethnikos-Partizan 6-7
4.forduló 01.28. Barcelona-Savona Olympiakosz-Marseille 11-8 Partizan-Ethnikos 7-3 Domino-Spandau 16-8 Mladost-Posillipo 2-7 Shturm-Barceloneta 7-6 Jadran-Recco 11-10 01.29. Dubrovnik-Vasas 13-9
5.forduló 02.15 Posillipo-Domino 9-8 Savona-Partizan 12-9 Recco-Shturm 11-8 02.18. Barceloneta-Jadran 11-8 Vasas-Olympiakos 9-9 Spandau-Mladost 6-15 Ethnikos-Barcelona 13-14 02.19. Marseille-Jug 8-11
6.forduló 03.04. Domino-Mladost 12-10 Spandau-Posillipo 9-14 Marseille-Vasas 13-9 Jug-Olympiakos 14-7 Partizan-Barcelona 12-8 Barceloneta-Recco 5-10 Ethnikos-Savona 11-7 Shturm-Jadran 11-10
T.j.: Posillipo; Jug; Savona; Recco; Honvéd; Vasas; Partizan; Jadran
Döntő: Jug-Recco 9-7
Euroliga győztes: Jug Dubrovnik
LEN kupa
Elődöntők: 02.15. Brescia-Dinamo 8-11 02.18. Kazan-FTC 12-6
Visszavágók: 03.04. FTC-Kazan 9-10 ->tj. Kazan 03.05. Dinamo-Brescia
Negyeddöntők: 2006.01.11. Brescia-Eger 10-7 Cremona-Dinamo 9-8 01.14. Panionios-FTC 10-8 Jadran-Kazan 11-8
Visszavágók: 2006.01.28. Kazan-Jadran 11-4 FTC-Panionios 8-4 ->tj. FTC Eger-Brescia 10-8 ->tj. Brescia 01.29. Dinamo-Cremona 9-7
Nyolcaddöntő: 11.16. Cremona-Nice 14-5 Cannstatt-Brescia 6-11 11.19. Szeged-Dinamo 4-8 Kazan-Galatasaray 17-6 FTC-Duisburg 10-7 Eger-Volgográd 12-8 Aix Le Bains-Jadran 9-16 11.20. Primorac-Panionios 11-8
Visszavágók 12.10. Galatasaray-Kazan 6-7 Duisburg-FTC 14-12->tj. FTC Panionios-Primorac 13-7 Dinamo-Szeged 10-3->tj.Dinamo Jadran-Ix Le Bains 11-10 Brescia-Cannstatt 11-10 Nice-Cremona 11-10 12.11. 17.00 Volgograd-Eger 9-8->tj. Eger
2. selejtezőkör 10.21. Eger-Wien 19-5 Szeged-Cremona 6-9 Nis-FTC 4-21 10.22. Eger-Kazan 10-11 FTC-Montpellier 19-10 Szeged-Moszkva 17-6 10.23. Eger-Vojvodina 21-4 Cannstatt-FTC 10-13 Szeged-Triglav Kranj 11-13
Mind a 3 magyar csapat továbbjutott a 16 közé!
2004/05 EUROLIGA
1. selejtezőforduló A csoport, Budapest (09.29.) Betonút-FTC - AVK Triglav Kranj 7-5 A csoport, Budapest (09.30.) Betonút-FTC - AZC SpreyHout Alphen 11-1 A csoport, Budapest (10.01.) Betonút-FTC - NC Patras 7-4 A csoport, Budapest (10.02.) Betonút-FTC - "Systema" Leonessa Brescia 6-7 A csoport, Budapest (10.03.) Betonút-FTC - Galatasaray Istanbul 8-7
Az 1. selejtezőfordulóban a Betonút- FTC az A-csoport 2. helyén végzett 8 ponttal.
2. selejtezőforduló F csoport, Marseille Vasas-Plaket - Primorac Kotor 9-8 Vasas-Plaket - WBC Tirol 13-1 Leonessa Brescia - Vasas-Plaket 4-6 CN Marseille - Vasas-Plaket 7-8 Vasas-Plaket - CSZKA Moszkva 11-8
A 2. selejtezőfordulóban a Vasas-Plaket az F-csoport élén végzett 10 ponttal.
G csoport, Nis Betonút-FTC - Polar Bears Ede 10-7 Betonút-FTC - Yüzme Istanbul 12-3 Posillipo Napoli - Betonút-FTC 11-7 VK Nis - Betonút-FTC 5-4 Betonút-FTC - Ilychevets Mariupol 11-6
A 2. selejtezőfordulóban a Betonút-FTC a G-csoport 3. helyén végzett.
3. selejtezőforduló A csoport 1.forduló (11.27.) Nice - Vasas 5-6
2.forduló (12.11.) Vasas - Nis 11-6
3.forduló (01.22.) Dubrovnik - Vasas 12-10
4.forduló (02.05.) Nis-Vasas 6-7
5.forduló (02.19) Vasas-Dubrovnik 8-8
6.forduló (03.05.) Vasas-Nice 10-9
Csoportmásodik a Vasas és 03.30., 04.20.-án játszik a Por Reccoval a négy közé jutásért!
D csoport 1.forduló (11.27.) Brescia - Domino 7-3
2.forduló (12.11.) Pireusz - Domino 4-7
3.forduló (01.22.) Domino - Csehov 12-8
4.forduló (02.05.) Csehov- Domino 11-15
5.forduló (02.20.) Domino-Olympiakosz 11-4
6.forduló (03.05.) Domino-Brescia 12-8
Csoportelső a Honvéd és 03.30., 04.20.-án játszik a Volgográddal a négy közé jutásért!
03.30. Domino-Volgográd 13-6 Vasas-Pro Recco 6-10 04.20. Volgográd-Domino 8-12 ->t.j. a Honvéd 25-14-el Pro Recco-Vasas 9-8 ->t.j. a Recco 19-14-el
Elődöntők: 05.20. Domino-Dubrovnik 10-9 Posillipo-Recco 7-6 Döntők: 05.21. Dubrovnik-Recco 7-11 ->3.a Recco Domino-Posillipo 8-9 ->1. a Posillipo
Euroliga 2004/05 1. Posillipo 2. Honvéd 3. Recco 4. Dubrovnik Gratulálunk!
LEN-Kupa
CSOPORTSELEJTEZŐ - ELSŐ FORDULÓ B-csoport 1. forduló, október 13. UTE-VB Leasing-Ermesinde 21-3
2. forduló, október 14. UTE-VB Leasing-Neukölln 15-10
3. forduló, október 15. UTE-VB Leasing-Panioniosz 10-7
Elődöntő (október 16.): UTE-Sabac 7-3
DÖNTŐ: UTE-Panioniosz 8-7
Az UTE a B-csoport élén végzett.
C-csoport 1. forduló (október 13.): Szeged-Savona 7-10
2. forduló (október 14.): Szeged-Cannstatt 9-6
3. forduló (október 15.): Szeged-Steaua Bucharest 14-7
4. forduló (október 16.): Szeged-Partizan Beograd 7-12
5. forduló (október 17.): Szeged-Amersfoort 12-7
A Szeged a C-csoport 3.helyén végzett.
CSOPORTSELEJTEZŐ - MÁSODIK FORDULÓ F-csoport FTC-Montpellier 10-7 Savona-FTC 12-4
Az FTC az F-csoport 2. helyét szerezte meg.
G-csoport Szeged-Medvescak 12-10 Szeged-Kranj 7-5 Szeged-Tel-Aviv 11-0
A Szeged a G-csoport 1. helyén végzett.
L-csoport UTE-Koper 14-5 Kotor-UTE 6-5 UTE-Pireusz 8-7
Az UTE az L-csoportban 2. lett.
NYOLCADDÖNTŐ
Szeged-Beton VE-Vuliagmeni (görög) 10-7, 7-6 (Tj. a Szeged-Beton VE, 17-13-mal )
Betonút-FTC-Dinamo Moszkva (orosz) 4-6, 9-8 (Tj. a Dinamo Moszkva, 14-13-mal)
Camogli (olasz)-UTE-VB Leasing 11-6, 6-10 (Tj. a Camogli, 17-16-tal)
NEGYEDDÖNTŐ
Savona (olasz)-Szeged-Beton VE 11-7
Szeged-Beton - Savona 6-12
A Szeged kiesett, kettős győzelemmel továbbjutott a Savona.
Döntő, visszavágó: Savona-Partizan Beograd 7-4 Kupagyőztes a Savona (Märtz, Kásás), 13-11-gyel
|