Szlovákia-Magyarország

Magyarország

Szlovákia

1-1

90+3' Le is fújja a ciprusi játékvezető a meccset. Továbbra sem tudtuk legyőzni a szlovákokat, Gera és Sestak gólja után 1-1 lett a végeredmény.
  90+3' A meccslabda! Huszti bal oldali szögletét Juhász fejelte el a kapu előtt.
  90+2' Szélesi jobb oldali beadása becsapta Muchát, a kapus a felső sarok elől azonban szögletre tolta a labdát.
90' Priskin is reklamálásért kapott sárga lappot.
  87' Dzsudzsák passzolt Vanczákhoz, ám az előrehúzódó védő nem tudta átvenni a labdát, és odalett a helyzet.
  86' Mintal kapott hosszú indítást, Fülöp felszedte előle a labdát.
83' Vasst Tőzsér Dániel váltja.
78' Dzsudzsák reklamált, sárga lapot kapott.
76' Holosko helyett Halenar a pályán.
75' Buzsáky lejön a pályáról, Priskin Tamás is lehetőséget kap.
  74' Kisszöglet után íveltek középre a szlovákok, Fülöp lehúzta a labdát.
  71' Labdát szereztek a szlovákok a magyar tizenhatosnál, Sesták a balösszekötő helyéről kapura lőtt, Fülöp fogta a középre tartó labdát.
  69' Gera indult el befelé, majd a balösszekötő helyéről, 20 méterről magasan a kapu fölé lőtt.
67' Jan Kocian Vascaknak is lehetőséget ad, Durica hagyta el a pályát.
  66' Dzsudzsák szabadrúgása után Gera és Mucha ütközött a levegőben, úgy néz ki, hogy ápolásra van szükség.
64' Sestak egyenlít! A szlovák támadó remek labdát kapott, lépéselőnybe került a magyar védőkkel szemben, kicselezte Fülöpöt, és a kapu közepébe gurított. 1-1
58' Kettőt is cserélt a szlovák kapitány, Marek Sapara és Borbély Balázs is lehetőség kap. Hamsik és Strba hagyta el a pályát.
57' Buzsáky kapott sárga lapot, mivel lassan végezte el a szabadrúgást.
56' A gólpasszt adó Huszti elhagyja a pályá, érkezik Halmosi Péter.
54' Gera vezetést szerez! A West Brom játékosa Huszti jobb oldali szögletét bólintotta a hálóba, Mucha kapus bizonytalan volt, előbb kilépett, majd visszatáncolt. 1-0
  49' Buzsáky bal oldali szöglete után a labda Juhász lábáról került kapu felé, de az egyik védő a gólvonalon tisztázni tudott.
  47' Egy röviden kifejelt labda Mintál elé került, a Nürnberg támadója kapásból a kapu fölé lőtt.
46' Elkezdődött a második félidő. Hajnal helyett Dzsudzsák Balázs a pályán. A szlovákok kapust cseréltek, beállt Jan Mucha Senecky helyére, és pályára léphetett Krajcik is Cisovsky helyett.
45' A játékvezető tíz másodperccel a rendes játékidő vége előtt lefújja a meccset. Majdhogynem helyzet nélkül pergett le az első 44 perc és 50 másodperc, csak Cisovsky távoli lövését lehetett feljegyezni.
  42' Buzsáky veszélyesen adott be balról, Senecky bizonytalanul mozdult ki, nem is érte el a labdát, igaz, a magyar támadók sem.
  40' Az első ígéretes helyzet a mérkőzésen: Cisovsky szánta el magát 26 méterről lövésre, Fülöp vetődve hárított.
  39' Nem sikerülnek a bal oldali szabadrúgások: ezúttal Buzsáky labdája volt mindenkinek hosszú.
  35' Ígéretes akció indult, Gera azonban egy kényszerítő után rálépett a labdára.
34' Cisovskyé az első sárga lap, Hajnalt rúgta fel hátulról.
  33' Veszélyes szituáció a magyar kapu előtt, szerencsére utána sikerült felszabadítani a védőinknek.
  31' Hajnal ívelt be balról szabadrúgást, azonban a hosszú oldalra belőtt labda elérhetetlen volt mindenki számára.
  29' Lőw csúszott oda Sestaknak, a játékvezető szabadrúgást ítélt. A legurított szabadrúgás után Holosko eltörte a labdát, így magyar kontra indulhatott. Sajnos nem sikerült helyzetig jutni, mivel Skrtel hátul tisztázni tudott.
  25' Továbbra is sok a hiba, de az elmúlt percekben a szlovák csapat térfelén pattog a labda.
  20' Huszti jobb oldali szabadrúgása után Senecky röviden ütötte ki a labdát, végül szöglettel jöhetett a magyar csapat. A sarokrúgás után a szorongatott helyzetben lévő Juhász fejelt mellé.
  19' Az elmúlt percekben csak szabálytalanságokat láthattunk, helyzet továbbra sincs.
  16' Csizmadiát figyelmezteti a játékvezető, mert csúnyán odalépett Hamsiknak.
  15' Az első negyedórában mindkét csapat sok hibát követett el, akadozik az összjáték. Fülöpnek és Seneckynek egyelőre nem kellett komolyan közbeavatkoznia, mindketten csak hosszú előreívelések után találkoztak a labdával.
  13' Az első szlovák szöglet. Szerencsére mindenki elvétette, így bedobással jöhetett a magyar csapat.
  10' Hajnal balról, az oldalvonal közeléből végzett el szabadrúgást, de beívelt labdája senkinek nem volt jó.
  8' Sok az eladott labda mindkét oldalon, Buzsáky Ákos próbálkozott meg egy kiugrással, de a jól helyezkedő szlovák védők szerelni tudták.
  5' Továbbra is várni kell az első helyzetre, mezőnyben folyik a játék.
  3' Az első percekben mindkét oldalon sok a pontatlanság.
1' A magyar csapat indította útjára a labdát.