2008
Budapest CAC-Derby
2008.12.21
Bíró/Judge: Andrew H. Brace (GB)
Talajmenti Lokomotív Démon
Kitűnő I.,CAC.,HFGY/Exc.,CAC.,Best Of Breed!
Dombóvár CAC
2008.10.05
Bíró/Judge: Eppel János
Talajmenti Lokomotív Fruska
Nővendék Osztály/Intermediate class
Exc.,I.,CAC., BOB.,R.BOG
Fruska R.BOG
Klubkiállítás-Clubshow Budapest
2008.10.04
Bíró/Judge: Carla Gerber
Talajmenti Lokomotív Gőzös
Baby osztály/Baby Class
Nagyon ígéretes I.,Baby Clubwinner!
Talajmenti Lokomotív Fruska
Nővendék Osztály/Intermediate class
Kitűnő III./Exc.III.
Talajmenti Lokomotív Démon
Munka osztály/Working class
Kitűnő /Exc.
Fruska
Gőzös
117 BASSETHOUND entered
2008.10.03
Bíró/Judge: Stefan Sinko (SLO)
Talajmenti Lokomotív Démon
Munka osztály/Working class
Kitűnő III.
Talajmenti Lokomotív Fruska
Nővendék Osztály/Intermediate class
Kitűnő III.
Talajmenti Lokomotív Bohém
Győztes Osztály/Champion Class
Kitűnő IV.
Talajmenti Lokomotív Céda
Nyílt osztály/Open Class
Kitűnő
Démon
Fruska
Bohém
Trobovtjah CAC (HR)
2008.09.31.
Bíró/Judge: Stefan Stefik SK
Talajmenti Lokomotív Fruska
Nővendék osztály/Intermediate class
Kitűnő I.,CAC/Exc.CAC
Talajmenti Lokomotív Démon
Munka osztály/Working class
Kitűnő I., Exc.,CAC BOB
Maribor CACIB (SLO)
2008. 09. 21.
Bíró/Judge: Marija Kavcic SLO
Talajmenti Lokomotív Démon
Munka osztály/Working class
Exc.,I.,CAC, CACIB
Maribor CACIB (SLO)
2008. 09. 20.
Bíró/Judge: Diogo Ramalo P
Talajmenti Lokomotív Fruska
Nővendék osztály/Intermediate class
Exc,.I.,CAC, CACIB, BOB, BOG III.
Szombathely CACIB
Bíró/Judge: Stefan Stefik (SK)
Talajmenti Lokomotív Fruska
Nővendék Osztály/Intermediate class
Kitűnő I.,CAC,R.CACIB/Exc.I., CAC,R.CACIB
The Word Dogshow 2008 in Stockholm
Sweden
83 Bassethound entered
Bíró/Judge.: Mr.Ramon Podesta Chile
Talajmenti Lokomotív Bohém
Győztes osztály/Champion class
Kitűnő 6./Exc.6
DCEKK CAC Nagykanizsa
Bíró/Judge: Jezek Vibor (H)
Talajmenti Lokomotív Bohém
Győztes osztály/Champion class
Kitűnő I.,CAC,HFGY/Exc.I,CAC,BOB.,BOG 2
Champion BIS.2
Talajmenti Lokomotív B. Etalon
Nyílt osztály/Open class
Kitűnő I.,CAC,HFGY/Exc.I,CAC,BOB.,BOG 3
Talajmenti Lokomotív Fruska
Nővendék osztály/Intermediate class
Kitűnő I.,CAC,/Exc.I,CAC
Talajmenti Lokomotív Démon
Nyílt osztály/Open class
Kitűnő I.,CAC,/Exc.I,CAC
Talajmenti Lokomotív kennel
Tenyészcsoport II./Breeding Group II.
Bohém Champion BIS 2
Bohém BOG 2
Bohém BOG 2.,Etalon BOG 3
Dió BOG 3
Kaposvár CAC
2008.06.22
Bíró: Eppel János/Judge:Janos Eppel (H)
Talajmenti Lokomotív B. Etalon
Nyílt osztály/Open class
Kitűnő I.,CAC,HFGY/Exc.I,CAC,BOB
Talajmenti Lokomotív Fruska
Nővendék osztály/Intermediate class
Kitűnő I.,CAC,/Exc.I,CAC
Etalon"Dió" CAC.,BOB
Fruska CAC
Varasdin CACIB
2008.05.25
Bíró/Judge Jose Homem de Mello (P)
Talajmenti Lokomotív Bohém
Győztes osztály/Champion class
Exc.,I.,CAC.,CACIB.,BOB.,BOG 2.
Talajmenti Lokomotív Fruska
Nyílt osztály/Open class
Exc.,I.,CAC.
Bohém és Fruska:Tenyészpár 2-Dog Coople 2
Bohém BOG 2
Fruska és Bohém Tenyészpár 2
Új alom/News litter
"G"
Született/Born 2008.04.13
CAC Sárvár
2008.04.20
Bíró/Judge Borsfai Csaba
Talajmenti Lokomotív Fruska
Fiatal osztály/Open class
Kitűnő I.HPJ/Exc.I., Hungaria Príma Junior
Talajmenti Lokomotív Démon
Munka osztály /Working class
Kitűnő I.,CAC/Exc.I.,CAC
CAC Nagylengyel
Zalaegerszeg 2008.04.06
Bíró: Eppel János/Judge:Janos Eppel (H)
Talajmenti Lokomotív B. Etalon
Kitűnő I.,CAC,HFGY/Exc.I,CAC,BOB
Nyílt osztály/Open class
Talajmenti Lokomotív Fruska
Fiatal osztály/Open class
Kitűnő I.,HPJ/Exc.I.,Best junior
Talajmenti Lokomotív B. Etalon CAC,HFGY
Fruska a junior BIS-ben, HPJ Best junior.
Talajmenti Lokomotív Bohém & Strasse-Mix Hella párosításából született kislány.
Született: 2007.11.30
Alicia From The Silverlake "LIZA"
Tenyésztő+Tulajdonos: Szentirmai Eszter
4 hónaposan..
Baby osztály/Baby class
Nagyon ígéretes I.,Very promising I.
|