Felnőtt mérkőzések részletei
Felnőtt mérkőzések részletei : TÁRNOK KSK - KAKUCS KSE 1-1 (1-0)

TÁRNOK KSK - KAKUCS KSE 1-1 (1-0)

A 20.forduló (2007 04.28) további eredményei: Táborfalva - Alsónémedi 1-1; Hernád - Dunavarsány 5-1; Halásztelek - Kiskunlacháza 3-1; Ráckeve - Pereg 0-0; Inárcs - Újlengyel 0-4; Újhartyán - Dánszentmiklós 5-1

Tárnok, 250 néző, Vezette:

TÁRNOK KSK: Filus I. 6 - Nohaj G. 6, Veszeli T. 6, Dévai S. 6 - Takács Gy. 6, Bakó G. 6 (Csányi T. 80.p.), Csákány G. 7 (Csuka J. 75.p.), Fagyal B. 7, Váradi G. 6 - Kun M. 6, Lukács S. 6    Edző: Kovács László

KAKUCS KSE: Kállai H. 8 - Radics J. 7, Tóth L. 7, Tóth A 7, Máté L. 7 - Laczkó R. 6 (Petrik Á. 6, 60. p.), Lakatos J. 7, Kécza Á. 7, Simon T. 5 (Rupa T. 6, 53.p.) - Helik B. 6 (Kajári J. 70.p.), Gulyás P. 7  Játékos-edző: Tóth László

Erről a mérkőzésről igazából elég nehéz írni, hiszen röviden-tömören megfogalmazva annyi történt, hogy csapatunk folyamatosan támadott és folyamatosan hagyta ki a nagyobbnál nagyobb gólhelyzeteket. Nem volt gond az akarással, sőt még a jétékkal sem. Persze azért egyéni hibák és főleg pontatlanságok  azért voltak. Helyenként kimondottan jól és kombinatívan játszottunk, de amelyik csapat 6-7 100%-os gólhelyzetből csak egyet képes berugni az a legritkább esetben számíthat sikerre. Így jártunk ma mi is. Az első félidő sok-sok kihagyott helyzete után a 41. percben sikerült megszereznünk a vezetést (akkor még nem gondoltuk, hogy nem csak az első, de az utolsó gólunk is ez lesz a meccsen). A szünetben vártuk a nyugodt, de határozott folytatást, na és persze a további gólokat. A gólhelyzeteket továbbra is sikeresen kialakítottuk, de a gólok már elmaradtak. Ahogy az ilyenkor lenni szokott a befejezés előtt pár perccel jött a hidegzuhany és a lefújás előtt három perccel Kakucs gólt szerzett. Ez annál is inkább fájó, hiszen a II. félidő nagyobbik részében óriási mezőnyfölényben játszottunk, mert ellenfelünk láthatóan teljes mértékben elkészült erejével. Szinte alig jöttek át a mi térfelünkre. Nekünk azomban mégis sikerült gólt rúgatni velük. Egy kontrájukat góllal fejezték be, és kiegyenlítettek. Még egyszer hangsúlyozom, hogy nem az akarással és a játékkal van leginkább probléma, hanem fejben kellene arra a szintre eljutni, hogy a helyzeteinket értékesíteni is tudjuk, ne csak kidolgozni, ehhez pedig ennek a fiatal csapatnak leginkább a rutinra van szüksége, amit viszont nem az edzésen, hanem csakis a mérkőzéseken lehet megszerezni.

Kovács László: -Egyszerűen hihetetlen számomra, ami ezen a tavaszon velünk történik. Bár hétről hétre a helyzetek sokaságát dolgozzuk ki, és egyszerűen képtelenek vagyunk feltenni a pontot az i-re. Ezzel szemben ellenfeleink az adódó kis helyzetecskéiket is százszázalékosan tudják kihasználni. Reméljük a végére ez meg fog fordulni!

Tóth László: -A csoport legjobb csapata ellen fegyelmezett játékkal és jó kapusteljesítménnyel értékes pontot szereztünk.

A forduló válogatottja: NECSÁSZ S. (Pereg) 10 - Slámer Cs. (Kiskunlacháza) 7, Juhász B. (Pereg) 8, Szakács T. (Ráckeve) 7, Wrábel T. (Újhartyán) 8 - Nagy K. (Halásztelek) 8, Fagyal B. (Tárnok) 7, Fülöp L. (Hernád) 7 - Hoffmann J. (Halásztelek) 8, Gulyás P. (Kakucs) 7, Hank J. (Újlengyel) 8

A góllövő lista élmezőnye: 22 gólos: Hoffmann J. (Halásztelek), Árky Cs. (Pereg); 19 gólos: Lukács Sándor (Tárnok); 18 gólos: Borgulya I. (Újhartyán); 17 gólos: Kaszás E. (Alsónémedi)

A cikk a Sportszelet felhasználásával készült.