Felnőtt mérkőzések részletei
Felnőtt mérkőzések részletei : ELSŐK VAGYUNK, DE SAJNOS NEM VERETLENÜL

ELSŐK VAGYUNK, DE SAJNOS NEM VERETLENÜL

13.forduló (november 12): ÚJHARTYÁN - TÁRNOK 2-0, Alsónémedi - Kakucs 4-1, Ráckeve - Hernád 1-0, Inárcs - Kiskunlacháza 2-2, Pereg - Halásztelek 3-3, Dánszentmiklós - Dunavarsány 2-1, Újlengyel - Táborfalva 2-2

Újhartyán, 350 néző. Vezette: Fazekas A. (Szabó Gy., Tusa Z.)

ÚJHARTYÁNI KSE: Golonczi F. 8 - Surman i. 8, Wrábel T. 8, Nádaski A. 8, Nádaski Zs. 8 (Nagy T. 75.p.) - Simon J. 9, Kovács Ö. 5 (Sztahó P. 60.p. 8.), Kaszás J. 8, Funk Z. 8 - Borgulya I. 9, Szabó A. 8 (Gugyerás P. 55.p. 8Játékos-edző: Kovács Ödön

TÁRNOK KSK: Filus I. 5 - Szilveszter F. 6, Veszeli T. 7, Dévai S. 6, Takács Gy. 7, Kun M. 6 - Somogyi G. 6 (Bakó G. 85.p.) Csákány G. 5, Váradi G. 5 - Kelemen L. 5 (Sándor M. 65.p.), Lukács S. Edző: Kovács László

GÓL: Borgulya I. (2)

SÁRGA LAP: Surman I., Kovács Ö., Borgulya I. ill. Takács Gy.

A mérkőzés első húsz percében jó játékkal, mezőnyfölényben játszottunk, de gólt sajnos helyzeteink ellenére sem sikerült elérnünk. A félidő közepétől ellenfelünk egyre többet támadott és a félidő végére nem csak a kezdeményezést vette át, de a vezetést is megszerezte a 44. percben. A második félidő ott folytatódott, ahol az elsőnek vége lett. Ekkor már látszott, hogy ellenfelünk jobban akarja a győzelmet, mint mi. A várt egyenlítés helyet Borgulya István növelte csapata előnyét. A mérkőzés hajrájában hiába támadtunk többet és erőteljesebben, még a becsületgólt sem sikerült megszereznünk. Motiválatlan csapatunk az idény talán legrosszabb játékával vesztette el veretlenségét. A mérkőzés jó játékvezetés mellet, sportszerü csapatok küzdelmét hozta, ahol a győzelmet jobban akaró csapat megérdemelten nyert.

Kovács Ödön: - Megfelelő alázattal és tisztelettel léptünk pályára, s ez csakis három pontot eredményezhetett.

Kovács László: - Sajnos a mérkőzésen az Újhartyán jobban akarta a győzelmet. Úgy tünt, néhány játékosom számára az elmúlt hétvégén már véget ért az őszi idény, ettől függetlenül labdarúgóim parádés őszt produkáltak, amelyhez szeretnék gratulálni! Köszönöm a vezetőink egész éves segítségét és a szurkolóink bíztatását.

A forduló válogatottja: Pálinkás D. (Inárcs) 9 - Surman G. (Újlengyel) 6, Juhász Z. (Alsónémedi) 8, Juhász B. (Pereg) 9, Takács Gy. (Tárnok) 7 - Simon J (Újhartyán) 9, Kalácska S. (Halásztelek) 8, Takács A. (Ráckeve) 8, Kalló J. (Dánszentmiklós) 8 - Borgulya I. (Újhartyán) 9, Sajó A. (Táborfalva) 6

A forduló legjobbja: Juhász Bertalan (Pereg) lett, aki hátvédként lőtte csapata mindhárom gólját.

A góllövőlista élmezőnyének őszi végeredménye: 13 gól: Árky Cs. (Pereg). 12 gól: Lukács Sándor (Tárnok), Borgulya I. (Újhartyán). 11 gól: Kaszás E. (Alsónémedi), Hoffmann J. (Halásztelek), Kabai N. (Újlengyel). 10 gól: Csákány Gábor (Tárnok), Hank J. (Dánszentmiklós)