Felnőtt mérkőzések részletei
Felnőtt mérkőzések részletei : NEHÉZ, DE MEGÉRDEMELT GYŐZELEMMEL RAJTOLTUNK

NEHÉZ, DE MEGÉRDEMELT GYŐZELEMMEL RAJTOLTUNK

1.forduló (augusztus 20): TÁRNOK - TÁBORFALVA 2-1, Alsónémedi - Újlengyel 0-3, Kakucs Dánszentmiklós 3-0, Dunavarsány - Pereg 0-2, Halásztelek - Inárcs 6-1, Hernád - Újhartyán 2-3, Kiskunlacháza - Ráckeve 3-1 (ezt a mérkőzést Ráckeve megóvta, mert egy - az ifi mérkőzésen szerepelt játékos - a felnőtt mérkőzésen is játszott.

Tárnok, 200 néző. Vezette: Pécsi I. (Platschek J., Bőke F.)

TÁRNOK KSK: Filus I. 6 - Kun M. 7, Zombori A. 5, Szilveszter F. 6 - Somogyi G. 6 (Tátrai T. 80.p.), Takács Gy. 7 - Csákány G. 6 (Sándor M. 80.p.), Csucsánszky Z. 6, Váradi G. 5 (Kelemen L. 50.p. 6) - Lukács S. 5, Craciun I. 5 (Kocsis B. 50.p. 5)  Edző: Kovács László

TÁBORFALVA KSE: Csontos I. 8 - Kőmőves Cs. 5, Kubinyi Z. 5, Buda G. 5, Szabó S. 5 (Papp L. 82.p.) - Lánczos R. 5 (Janik I. 87.p.), Sajó L. 7, Szabó L. 5, Máté A. 5 (Revák S. 5 50.p.) - Polyák Cs. 4, Zvat Z. 5 (Foki I. 80.p.)  Edző: Máté Attila

GÓL: Lukács S. 11-esből, Kelemen L.  SÁRGA LAP: Váradi G., Kun M. ill. Buda G., Szabó S., Kubinyi Z.

Csapatunk az első félidőben öt, a második félidőben két 100 százalékos gólhelyzetet hagyott ki. A hatvanadik percben buktatásért ítélt jogos 11-est javunkra a bíró, amit Lukács Sándor biztos lábbal értékesített. A 76. percben tetszetős bal oldali támadás végén Csákány Gábor a 16-os sarkának közelében egy fantasztikus testcsel után jól adta a kapu elé a labdát. Szilveszter Ferenc óriási helyzetben a kapufát találta el, de szerencsére a kipattanóra kitűnően érkezett Kelemen László és megszerezte számunkra a győztes gólt.

Kovács László: - Az első félidőben rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de azokat rendre elpuskáztuk, s az ellenfél kihasználta egyetlen helyzetét. A második játékrészben nagy erőket mozgattunk a győzelem érdekében, s erőfeszítéseinket végül siker koronázta.

Máté Attila: - Az első félidőben sikerült a kontráinkat hellyel-közzel megjátszani, bár az ellenfélnek voltak lehetőségei, de a gólt mégis mi szereztük. A második játékrészben a játékunk egy kicsit visszaesett, a Tárnok a tizenegyes után egyértelműen fölénk kerekedett. A győztes góljuk számomra kérdéses, ennek ellenére győzelmük megérdemelt volt.

A forduló válogatottja: Csontos I (Táborfalva) 8 - Faragó G. (Kiskunlacháza) 7, Kocsner L. (Újlengyel) 7, Juhász R. (Dunavarsány) 7 - Fülöp L. (Hernád) 8, Árky Cs. (Pereg) 7, Borgulya I. (Újhartyán) 9, Németh G. (Halásztelek) 9 - Hoffmann J. (Halásztelek) 9, Végvári L. (Újlengyel) 8, Simon (Újhartyán) 8.

A forduló legjobbja: Hoffmann József (Halásztelek)

A góllövő lista élmezőnye: 3 gólos: Hoffmann József (Halásztelek), 2 gólos: Végvári L. (Alsónémedi), Németh G. (Halásztelek), Árky Cs. (Pereg), Borgulya I. (Újhartyán)

A cikk a Sportszelet felhasználásával készült.