Felnőtt mérkőzések részletei
Felnőtt mérkőzések részletei : Felkészülési mérkőzések

Felkészülési mérkőzések

Edző: Kovács László. Játékos keret: Ágoston Zoltán, Bakó Gábor, Craciun Ion, Csákány Gábor, Csákány Zsolt, Csősz János, Csucsánszky Zoltán, Dévai Sándor, Fagyal Bertalan, Filus István, Jónás Róbert, Kapunics Zoltán, Kelemen László, Kocsis Béla, Kun Mihály, Lukács Sándor, Lukács Zsolt, Orosz Ferenc, Sándor Máté, Somogyi Gábor, Szilveszter Ferenc, Takács György, Tátrai Tamás, Váradi Gergő, Veszeli Tibor, Zombori András. Eredmények:

2006 07. 30. Pettenden:  Pettend (megye II.o.) - TÁRNOK 4-4 (2-2) góllövö: Kocsis Béla, Kun Mihály, Craciun Ion. Alacsony színvonalú mérkőzésen, helyzeteinket jobban kihasználva győzhettünk volna.

2006 08. 03. Kelenföldön: Kelen SC (BLASZ. I.o.) - TÁRNOK 2-1 (1-0) góllövő: Craciun Ion. A Budapest bajnokság 7. helyén végzett csapat ellen helyenként már jól játszottunk.  Az első félidő közepe táján 0-0-ás állásnál óriási zápor hullott, ezért a csapatok átvonultak a műfüves pályára. A hzai csapat a félidő vége felé szerzett vezetést, amit a második félidő elején sikerült kiegyenlíteni. Kelemen László kitűnő labdával indította Craciun Iont, aki jobb oldalról, éles szöbből talált a Kelen SC kapujába (nagyon szép gól volt). Az ellenfél a második félidő második részében jobban játszott és a lefújás előtt két perccel megszerezte a győzelmet. A mérkőzés jól szolgálta felkészülésünket.

2006 08. 06. Pécelen: PÉCEL (megye II.o.) - TÁRNOK 1-3 (0-0) A fiúk úgy kezdtek, mintha "másnapos"-ak lettek volna. Pedig á dehogy. Ezt a második félidőben sikerült is bebizonyítani. Craciun Ion három találatával egy ellenében sikerült abszolválni a találkozót. Győzelmünk egy pillanatig sem forgott veszélyben.

2006 08. 10. Nagytéténybe: NAGYTÉTÉNY (BLASZ.I.o.) - TÁRNOK 0-6 (0-1)  A kellemes edzőpartnert a helyzetek alapján akár tíz gól különbséggel is legyőzhettük volna. Gólszerzőink: Kun Mihály, Lukács Sándor (2), Lukács Zsolt, Fagyal Bertalan és Szilveszter Ferenc.

2006 08. 13. Perbál (megye II.o.) - Tárnok 4-4  Az első húsz percben jól, szemre is tetszetősen játszottun és 2-0-ra vezettünk. Ezután elkezdtünk könnyelműsködni, amit a hazai csapat kihasznált és kiegyenlítettek. Ezután még kétszer mi szereztük meg a vezetést, de ellenfelünk - további védelmi hibáinkat kihasználva - midkétszer kiegyenlített. Védelmünkből három kulcsember hiányzott: Zombori andrás, Veszeli Tibor és Dévai Sándor. Góljainkat Lukács Sándor (2),  Craciun Ion és Csákány Gábor szerezték.