»
»
Eltüntetett login prbléma
Eltüntetett login prbléma
Témaindító hozzászólás
2014.09.12 17:26

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni, bár én voltam a rettentő béna ebben az esetben.

Van-e megoldás a belépésre, ha az oldalamról eltüntettem a bejelentkezés modult? Sok eszemmel megfeledkeztem róla, hogy ha nincs modul, nincs login. Valamilyen más lehetőség van a bejelentkezésre ezen kívül vagy a weblapom örökre eltávozott tőlem?

Próbáltam a gportal.hu-n való belépést, az sikerül is minden probléma nélkül, de sajnos a weblapomra így nem lép be. Ez azóta van így, amióta  ez a fajta gp van érvényben. Régen ha főoldalon beléptem, bent volt a lapomon is, de lehet hogy ez is valamiféle bénázásom.

 

Megköszönném a segítségeteket :)

 

Üdv: Dawe930115 

 
 
1
 
2020.04.27 08:09

successful freelancers swear by exercises — washing your face, putting on actual garments and setting telephone limitations — and people recommendations growth to consuming. nutritional therapist and longtime paintings-from-homer wilma macdonald informed huffpost that snacking proper here and there is the biggest mistake she sees new a ways flung workers make. she recommends putting in your day like several normal operating day, with a lunch damage, a few smaller breaks and a focus at the maximum essential meal: breakfast.

 https://www.vipblogweb.com

 

 
2016.12.07 18:06
Thank you very much for this wonderful forum, I find it super good, there are always answers from members or administrators, I wish this forum will grow more and more.
voyance par mail
 
2015.05.07 15:50

Nagyon köszönöm ezt a csodálatos fórumot, találok jó, ott van mindig válaszol a részét a tagok vagy igazgatói, azt kívánom, hogy ez a fórum fog nőni egyre.

voyance gratuite par mail  ;  voyance par mail gratuite

 
2014.12.26 13:11

Nagyon köszönöm ezt a nagyszerű fórum, találom igazán jól, mindig válaszol a tagok vagy igazgatói, azt kívánom, hogy ez a fórum fog növekedni, és így tovább.

őszintén 

voyance gratuite en ligne par mail

 
2014.09.12 17:43
Sikerült megoldanom a problémát, ha esetleg lehetséges, az admin nyugodtan törölheti a témát! :)
 
2014.09.12 17:26

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni, bár én voltam a rettentő béna ebben az esetben.

Van-e megoldás a belépésre, ha az oldalamról eltüntettem a bejelentkezés modult? Sok eszemmel megfeledkeztem róla, hogy ha nincs modul, nincs login. Valamilyen más lehetőség van a bejelentkezésre ezen kívül vagy a weblapom örökre eltávozott tőlem?

Próbáltam a gportal.hu-n való belépést, az sikerül is minden probléma nélkül, de sajnos a weblapomra így nem lép be. Ez azóta van így, amióta  ez a fajta gp van érvényben. Régen ha főoldalon beléptem, bent volt a lapomon is, de lehet hogy ez is valamiféle bénázásom.

 

Megköszönném a segítségeteket :)

 

Üdv: Dawe930115 

 
1