»
»
Retro témázgató
Retro témázgató
Témaindító hozzászólás
2013.03.15 12:33

Kedveseim!

 

Nézzünk körül itt is.

Képbeszúrása netről:

 

 

tina 

 
 
1
 
2016.12.07 18:10

Congratulations for your site, I think it troubles a lot of people, me in any case it is very useful to me, continue like that and good courage !!!!

voyance par mail gratuite

 
6.
2013.03.15 13:22

Örülök, hogy ideértél!

Nem tudom mi van itt, csak barátosnőimnek panaszkodtam és egyikük ezt ajánlotta, hogy neki évekkel ezelőtt itt volt ilyen beszélgetős képezős fórumja. Aludtam rá egyet, és most délelőtt kiproszáltam. Nekem ez egyszerűbbnek tűnik, és nem találkoztam megkötésekkel. Beusunk nagyon könnyen dobálhatja ide -  az általa nyitott forómba - a képeket.

 Időjárás ügyileg nálunk rémes a helyzet, Tatabányától Győr irányába egy csomó kocsi tegnap este óta vesztegel. Szép ilyen megtörténhet 2013-ban Mo-n. 

 Kokárda helyett

Üdv: tina 

 
2013.03.15 13:20

2009-ben próbálkoztam itt egy portállal, de nem voltam valami ügyes, nem tudtam sem órát feltenni, sem egyén pofásító dolgokat. És mivel annak idején a freemail fotótárból tettem fel a képeimet, mostanra egy sem látszik, lévén megszűnt a freemail képfeltöltés.

 

//vicusmamsi.gportal.hu/gindex.php?logout=1

 

 
2013.03.15 13:09

Szervusz Tina, megérkeztem második fecskének! 

Kissé aprók a betűk, és hiába állítom be, csak utólag tudom nagyítani, így viszont írás közben alig látom szemcsivel is, hogy mit írok. Egyébként jónak tűnik, csak kicsit fura a rigó után, hogy nem látom egyben a bejegyzésemet, és a fotót, de mindent meg lehet szokni. :) Apropó, próba nézet sincs?.

 
3.
2013.03.15 12:46
 
2.
2013.03.15 12:36

És még valami

Úgy veszem észre nincs megkötés, szabályzat olyan szinten hogy ehhez, meg ehhez hány hozzászólás kell....

tina 

 

 

 
1.
2013.03.15 12:33

Kedveseim!

 

Nézzünk körül itt is.

Képbeszúrása netről:

 

 

tina 

 
1