»
»
Need for Speed Shift
Need for Speed Shift
Témaindító hozzászólás
2009.03.04 04:21

A mai napon, március 4-én, 17 órakor, a három legnagyobb NFS oldalon - és így az nfssr.hu-n is - megjelenik egy részletes Bemutató a Shift-ről, melyből rengeteg új infót tudhattok meg a játékról, valamint képek és egy videó interjú is megtekinthető lesz.

Minden NFS kedvelőnek ajánlom figyelmébe a cikket, ma estétől pedig örömmel várjuk a véleményeiteket, kérdéseiteket, ötleteiteket mind ide, mind pedig az NFSSR fórumába.

Üdv,

 Cool

 
 
1
 
2020.05.06 09:44
Thank you for sharing these fascinating places. You can visit more of this website to find locations: mapquest driving directions
 
2016.04.25 12:59

Felicito a todos los que tanto se asegura el buen funcionamiento de este foro

 voyance amour

 
2014.03.18 10:51
A fórumon az egyik legjobb, amit láttam , különösen a kiadványok és írások , amelyek nagyon-nagyon érdekes .

Voyance serieuse  ;  
Voyance gratuite par email
 
1.
2009.03.04 04:21

A mai napon, március 4-én, 17 órakor, a három legnagyobb NFS oldalon - és így az nfssr.hu-n is - megjelenik egy részletes Bemutató a Shift-ről, melyből rengeteg új infót tudhattok meg a játékról, valamint képek és egy videó interjú is megtekinthető lesz.

Minden NFS kedvelőnek ajánlom figyelmébe a cikket, ma estétől pedig örömmel várjuk a véleményeiteket, kérdéseiteket, ötleteiteket mind ide, mind pedig az NFSSR fórumába.

Üdv,

 Cool

 
1