»
»
Köszönet a G-Portalnak
Köszönet a G-Portalnak
Témaindító hozzászólás
2009.01.04 01:44

De jó rég jártam már itt :)

Amiért megnyitottam a topicot, annak az az oka, hogy rátaláltam a G-portál Históriás aldomainetekre, és végigböngésztem elejétől a végéig, bár már jojózott a sok olvasástól a szemem a végén. Aztán mikor az "Ők is innen indultak" menüpontra léptem a jojózás megszünt a szemem kiugrott! =]

 

Örülök, hogy kiraktátok a Script - Centert és köszönöm szépen :)

Valóban itt tanultam meg az alapokat amiért nagyon hálás is vagyok! :)

Nem hittem volna, hogy én ide kikerültem volna mivel ha jól emlékszem Webmesterrel voltak azért konfliktusaim.. (nem nekem volt természetesen igazam de akkor még kis hülye voltam még.. :p)

Emlékszem mikor a fórum összes topicját telereklámoztam PTC reklámokkal aztán te törölted fél óra alatt én meg újra írtam és így tovább..

Illetve hasonló dolgaink még voltak.. de lényeg ami lényeg, az alapokat ITT a G-Portálon sajátítottam el, és ha nem ismertem volna meg a G-Portalt lehet sosem mélyültem volna webfejlesztésbe, és most nem tartanék ott, hogy olyan weboldalak készítésébe vágtam volna bele, amiből nem kizárt, hogy akár megélni fogok, illetve később akár cég is fog kialakulni a dologból :)

 
Tehát Köszönöm az weben való elindulási segítséget a G-Portalnak! :)

Ui.: Most láttam h egy nagyobbacska E-Target reklámot kinyomtatok a portálok alá.. Szerintem ez elég rossz húzás volt a portáltulajok szemében, mivel már ígyis van elég reklám az oldalakon.. ennyi negatív :p Pozitívnak pedig az E-Shop rendszert viszont nagyon-nagyon jó ötletnek tartom, ezzel sikeretek lesz ;)

Üdv.: Sipike  ~ anno: tutisipi

 
 
1
 
2014.11.15 12:19

Szép fórum, gratulálok ehhez a csodálatos munkát. Nagy kalap egy oldal moderátor. Ott íze! Sok szerencsét, és remélem, hogy újra látom; biztosan itt leszek!

voyance gratuite mail  ;  voyance gratuitement

 
4.
2010.03.25 15:25
Köszönök minden jót,amit a gportal nyújt és nyújtott.Én nemrég ismerkedtem meg vele és hoztam létre egy GP-s oldalt,mégis minden tetszik. :)
 
2009.01.06 12:31

Köszönöm :)

 Rendben, mindjárt beírom a História oldalatokra is, hogy ott is megylegyen ;)

 
2009.01.06 09:54
tutisipi: Örülök, hogy írtál, sőt megkérlek, hogy ezt írd meg a História oldalon is! :) A vitákat elfelejtjük, hiszen a végeredmény a lényeg: mindketten tanultunk belőle, és a tudásunkat hasznos célokra fordítjuk. Sok sikert a webfejlesztésben, valóban megvan hozzá minden tehetséged! :)
 
2009.01.04 01:44

De jó rég jártam már itt :)

Amiért megnyitottam a topicot, annak az az oka, hogy rátaláltam a G-portál Históriás aldomainetekre, és végigböngésztem elejétől a végéig, bár már jojózott a sok olvasástól a szemem a végén. Aztán mikor az "Ők is innen indultak" menüpontra léptem a jojózás megszünt a szemem kiugrott! =]

 

Örülök, hogy kiraktátok a Script - Centert és köszönöm szépen :)

Valóban itt tanultam meg az alapokat amiért nagyon hálás is vagyok! :)

Nem hittem volna, hogy én ide kikerültem volna mivel ha jól emlékszem Webmesterrel voltak azért konfliktusaim.. (nem nekem volt természetesen igazam de akkor még kis hülye voltam még.. :p)

Emlékszem mikor a fórum összes topicját telereklámoztam PTC reklámokkal aztán te törölted fél óra alatt én meg újra írtam és így tovább..

Illetve hasonló dolgaink még voltak.. de lényeg ami lényeg, az alapokat ITT a G-Portálon sajátítottam el, és ha nem ismertem volna meg a G-Portalt lehet sosem mélyültem volna webfejlesztésbe, és most nem tartanék ott, hogy olyan weboldalak készítésébe vágtam volna bele, amiből nem kizárt, hogy akár megélni fogok, illetve később akár cég is fog kialakulni a dologból :)

 
Tehát Köszönöm az weben való elindulási segítséget a G-Portalnak! :)

Ui.: Most láttam h egy nagyobbacska E-Target reklámot kinyomtatok a portálok alá.. Szerintem ez elég rossz húzás volt a portáltulajok szemében, mivel már ígyis van elég reklám az oldalakon.. ennyi negatív :p Pozitívnak pedig az E-Shop rendszert viszont nagyon-nagyon jó ötletnek tartom, ezzel sikeretek lesz ;)

Üdv.: Sipike  ~ anno: tutisipi

 
1