»
»
Legjobb G-Portálos oldalak!
Legjobb G-Portálos oldalak!
Témaindító hozzászólás
2006.06.25 21:08

Üdv! Itt reklámozhatod oldalad is, de ne csak reklámozz hanem szólj hozzá a témához.. Szerinted melyik a legjobb G-Portálos oldal?

http://dwt.try.hu

by: DWT

 
 
1
...
Következő oldal
 
187.
2017.08.15 12:40
Szia! ez az oldal szerepjátékkal foglalkozik. Egy izgalmas történet egy új Nián ahol szeretettel várja Játékosait. A történet a jövőben játszódik, amikor létrejön a robotok és az emberek kapcsolata, egy túdós segítségével. A te döntésed hogy melyik oldalra állsz. Térj be és játsz ha van kedved.^^ Üdv: TakaaChan
 
2011.07.05 12:26
 
185.
2010.11.19 18:27
Fantasy Horses and Wolves { mert elvan a gyerek ha játszik x3 }
 
184.
2010.10.31 19:51

Minden, amit a Mágiáról, a Boszorkányságról tudni akartál, itt megtalálod.

Nem tudod, hogy hogyan kezdj hozzá? Érdekernek a természetfeletti, paranormális tevékenységek? Kiváncsi vagy milyen a mágia világa? Tudni szeretnél mindent? Jó helyen jársz? Egy tanult, és rendszeresen a mágiát gyakorló boszorkány segít! Vedd kezedbe az irányítást!

bosziodu.gportal.hu

Folyamatos frissítések, érdekeségek! A választ a kérdéseidre, most megleled!

 
183.
2010.10.31 19:51

Minden, amit a Mágiáról, a Boszorkányságról tudni akartál, itt megtalálod.

Nem tudod, hogy hogyan kezdj hozzá? Érdekernek a természetfeletti, paranormális tevékenységek? Kiváncsi vagy milyen a mágia világa? Tudni szeretnél mindent? Jó helyen jársz? Egy tanult, és rendszeresen a mágiát gyakorló boszorkány segít! Vedd kezedbe az irányítást!

bosziodu.gportal.hu

Folyamatos frissítések, érdekeségek! A választ a kérdéseidre, most megleled!

 
2010.10.16 16:28
 
181.
2010.08.21 20:19

Sziasztok!!!

Akinek vannak TH-s storyjai, novellái, versei, vagy csak egyszerűen szeretne olvani friss storykat, látogasson el hozzám, és írjon nekem!!!

A legjobb storyk:

www. titith.gportal.hu

 
180.
2010.08.04 20:52

Helo!
Ez az én személyes, blogos oldalam. Ha érdekelnek novellák és versek, akkor gyere, olvasd el őkt és mindenépp véleményezz!
köszönöm.

www.k-zsu.gportal.hu

 
2010.07.29 12:59
Szijasztok!
Szeretnélek Titeket a virtuális lónevelés világába elkalauzolni.
Ha szereted a lovakat, és minden álmod, hogy saját lovad lehessen, itt a helyed!
Egy kis ízelítő aktuális programjainkból:






 
178.
2010.07.26 15:03
Nem mondom, hogy az én oldalam a legjobbak közé tartozik, de Állatmentéssel foglalkozik! édemes benézni, mert mindig vannak örökbefogadható állatok, és örökbe is lehet adni itt állatot! valamint VERSENY!!! ---> TÁRGYNYEREMÉNY V 100 KREDIT!!!!!!! Aki szeret versenyezni, sokat nyerni és van állata, az jöjjön, olvassa el a kiírást, nevezzen és győzzön! Ez a verseny az állat tulajdonosoknak szól! természetesen minden versenyző portálját hírdetem a portálomon föggetlenül attól hogy kiesett-e vagy sem!!! nyeremény 100 kredit, vagy tárgynyeremény, amit póstázok!!! www.veronika.gportal.hu
 
1
...
Következő oldal