»
»
>> Harry Potter <<
>> Harry Potter <<
Témaindító hozzászólás
2006.02.12 17:47

Épp ma agyaltamrajta, hogy megveszem az új Harry Potter kötetet, a "Félvér herceg" -et

 

Én olvastam eddig az összeset. Az uccsó már egy kicsit nyögve nyelős volt számomra... Nem tudom, hogy csapjak-e bele a Hercegesbe is. Hátha megöli az előző részek emlékének varázsát... :((

Szerintetek? Ha vki olvasta/olvasa már, az dobjon ide egy véleményt plse!

 
 
Elöző oldal
5
 
2006.03.01 15:07
Sziasztok!
Lécci nézzétek meg: www.harrypottervilag.gportal.hu 
 
2006.02.28 06:54
Ikona, csak azt nem értem miért az én magazinom linkjét raktad be a Harry Potter szóba?
 
4.
2006.02.20 20:35

A hatodik is nagyon jó rész volt!

Azért halt meg Sirius és Dumbledore, hogy Harry-nek egymaga kelljen szembenéznie Voldemorttal. Ő a kiválasztott, neki kell megtennie. Ez törvényszerű és Dumbledore úgyse hagyta volna, hogy egymaga nézzenek szembe.

Mostmár Harry az egyetlen akinek esélye van elpusztítani Voldemortot. Eddig Dumbledore is ott volt!

Olvasd el, nagyon jó!

 
3.
2006.02.20 14:16
Gondolom azóta már elolvastad:)
Szerintem az előző 5 jobb volt, a 6. egy nagy csalódás.
Piton visszatér Voldemort szolgálatába és megöli Dumbledore-t. Draco Malfoy halálfaló lesz.
Harry a könyv végén elhatározza, hogy nem meg vissza Roxfortba.
 
Mellesleg nem értem mire jó ez az értelmetlen öldöklés? Sirius is totál ok nélkül hal meg, Dumbledore is...
Oké, ha már mindenárom ki akarta nyiffantani az öreget, miért nem a 7. végén tette? Siriust meg igazán meghagyhatta volna, hogy Harry ne legyen egyedül.
 
2006.02.13 15:39
Én azt mondom hogy Sirius visszatér.
 
1.
2006.02.12 17:47

Épp ma agyaltamrajta, hogy megveszem az új Harry Potter kötetet, a "Félvér herceg" -et

 

Én olvastam eddig az összeset. Az uccsó már egy kicsit nyögve nyelős volt számomra... Nem tudom, hogy csapjak-e bele a Hercegesbe is. Hátha megöli az előző részek emlékének varázsát... :((

Szerintetek? Ha vki olvasta/olvasa már, az dobjon ide egy véleményt plse!

 
Elöző oldal
5