»
»
HTML és egyéb kódok,avagy segítsünk egymásnak!
HTML és egyéb kódok,avagy segítsünk egymásnak!
Témaindító hozzászólás
2005.12.21 17:37
Sziasztok!Ha találtatok egy olyan király HTML kódot vagy scriptet és meg szeretnétek osztani a többiekkel,akkor itt a helyed.Nem tudod,hogy hogy kell kódot beilleszteni vagy keresel egy bizonyos kódot,akkor is itt a helyed,megéri.Kérlek titeket,hogy moderáljátok magatokat,mert kisebb gyereke is járnak itt!
 
 
1
Következő oldal
 
31.
2008.09.19 15:43

Csákó!Nem tud valaki függetlenítő kodot Nokia3500c-hez?am:vodás

 

 
30.
2008.08.24 10:33
Szijasztok!
Nemtudja valaki,hogy hol lehet szerezni ilyen virág brushokat?
http://galeryv.extra.hu/galeria/displayimage.php?album=random&cat=0&pos=-167
Aki esetleg tudja légyszi írja meg nekem a linket erre a címre: m.nono@citromail.hu Nekem nagyon fontos lenne!! Eddig bárkitől kértem nem adták meg pedig azokat a brushokat nemcsak nekik csinálták és sztem elég nagy bunkóság h kitulajdonítják egyesek -.- dehát ezvan... PLS segítsen valaki! Köszi előre is!
 
2008.08.12 00:05
nagyon szepen kerem aki tud segitsen nekem msnezni szeretnek mert mar nagyon sokat hallottam rola de nemtudom hogyan kell. az msn.comon minden angol en nem ertem. aki tud segitsen legyen szives. kaszonyi86@citromail.hu
 
28.
2008.03.08 23:55

banner és fejléc szerkesztőt? :O ilyet e hallottam még XD annak egyébként képszerkesztő a neve de mind1, ajánlani meg az Adobe Photoshopot, Paint Shop Pro akármelyik kiadását ajánlom! De ha nem akarsz letölteni ott van a Paint is xP Remélem segítettem jah és ha kell segítség a progik használhoz akk olyan néven tudsz keresni segítséget h: Tutorial
Ezeken az oldalokon is van:
- www.nevek.gportal.hu
- www.lindadesign.gportal.hu
- www.msedesin.gportal.hu

Ennyi :)
Puß

 
27.
2008.02.24 10:39

nemtud valaki banner szerkeztő programot??????
vagy fejléc szerkeztőt????????

ha igen üzenj nekem:pasztoranora@gmail.com

elöre is köszönöm!!!!!!!!! 

 
26.
2008.02.09 22:49
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
 
25.
2008.02.09 22:49

 

Barna nyíl:azt akarom megtartani!!!!!!!!!!!

Narancssárga nyíl:Evvel kéne valamit csinálni hogy az ne legyen ott de közbe a html-es(barna nyíl) változata működjön.

Kérdés:mit csináljak vele hogy az ne legyen ott(narancssárga nyíl)

 
2008.02.09 14:49
Valaki tudna egy jó bannerszerkesztős honlapot ajánlani?
Megköszönném,
e-mail címem sir-matt@freemail.hu
 
2008.02.09 14:48
Üdv, mindenkinek csinálok:
-zenegenerátort
-Flash menüt
-slideshow-t
-Beágyazható kvízt
-Flash linkeket, gombokat
-Flash szavazásokat
és még rengeteg mindent.
Ha érdekel, és te is szeretnél egy jó cuccot a lapodra akkor küldj e-mailt a sir-matt@freemail.hu -ra és megbeszélhetjük a dolgot.
Ha érdekel akkor mintákat nézhetsz ezeken a lapokon(nem minta menüben lesz hanem simán ha valami megtetszik akkor írj.):
www.starwarsclone.gportal.hu
www.heroes3-5.gportal.hu
 
2008.02.09 14:42
Hello, szerintem hogyha van egy html-es menüd ami megvan sima g-portálos menüben is akkor a g-portálosat csak simán töröld ki.
A szöveged nem igazán egyértelmű sajnos, túl sokat ismétled a szavakat :-)
 
1
Következő oldal