»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
52
...
Következő oldal
 
181.
2006.06.06 11:34

Squito:

Pontosabb leírás kéne, pl miért sérti?
És ez ügyben a webmesternek írj!

 
180.
2006.06.04 16:04
//gportal.hu/portal/filmfankind/ Ez a felhasználó a szerzői jogokat komolyan sérti, kérem az oldal mielőbbi törlését!!
 
179.
2006.06.01 16:48
"...A //esvan.gportal.hu/ oldal tulajdonosa (Nyerges István) az én megkérdezésem nélkül helyezte el a weboldalán az ÉN programjaimat és az én honlapom tartalmát! Ezt >>törvény és jogsértőnek<< találom ezért írok Önöknek! Én is felveszem a kapcsolatot Nyerges Istvánnal (egyébként ismerem és nem csak tőlem LOP) de azt kérném, hívják fel a figyelmét arra hogy ha nem távolítja el egy pár napon belül az illegális tartalmat az oldaláról akkor BÍRÓDÁGHOZ fordulok és az nem lesz jó senkinek sem! Az EREDETI tartalmat egyébként a www.sony.uw.hu oldalon találják meg. Most elég kiszolgáltatott helyzetben vagyok, mert interneten keresztül valószínűleg nem fogok tudni hatni Nyerges I.-ra, ezért teljesen Önökre vagyok utalva jelen helyzetben...Azt kérném, tegyenek meg mindent hogy tisztázódjon a dolog! Előre is nagyon szépen köszönöm! "Sony500" (a nicknév nem a márkanévből ered, mozaikszó)..." Ezt a levelet kapta meg a rendszergazdi... Csak hogy tudjátok, nyerges mellett nincs biztonságban senki honlapja!
 
178.
2006.05.18 07:35
Nem haragszom, nem tettem volna be, ha valósnak tűnik! Úgyhogy én kérek elnézést. Így viszont nagyon örülök!!!
 
177.
2006.05.17 08:20

Ezt a mailt kaptam ma, a webmester@gportal.hu címről jött, de nem találok ilyen menüpontokat. Valaki szórakozik?


Ne haragudj, de a levelet töröltem, ha kérdésed van, tedd fel e-mailben a webmesternek. Egyébként a levél nem átverés. - Moderátor
 
176.
2006.05.13 20:07

Csak azt akarom kérdezni hogy ha egy oldalnak odaadok animációkat de pár hónap múlva azt mondom hogy mégis törölje, de nem törli akkor mit tehetek?

 
175.
2006.05.05 22:31
nem csak ő, nézd meg a portáltoplistát...
 
174.
2006.05.05 21:49
a //gportal.hu/portal/kisbee/ címen lévő oldal televan "nem egészen ingyenes" zenékkel, ami szerintem nem egészen legális letöltést tesz lehetővé.
 
2006.05.02 20:16

Én már tettem ki A+ infot,de én odaírtam a forrást.Van,aki még arra se képes,hogy megadja,honnan van.Azt írja pl.:by: Szerkeszto.Szentem a legtöbb a háttérzene illegális,mert sokan kirakják a lapjukra,amin más keményen dolgozott.Ha szeretnék vmit kitenni a lapomra más oldaláról,az a minimum,hogy megkérdezem,és választ is várok.Én már voltam olyan oldalon is,ahol semmi saját nincs.Boccse,de másolt a World of InuYashá-ról,és a MoonRise-ról,meg a Setike.uw.hu-ról,de még lehetne sorolni...Először is!!!Legfeljebb képeket,letöltő linkeket KÉREK(nem lopok!!!!!!) el,az már pofátlan,aki nem bír írni egy szöveget,karijellemzést.Az ilyen szerkesztők azt mondják,h minden oldal máshonnan másol.Ez a gondolat gyenge elmére vall.

 
2006.05.02 14:13

Köszönjük szépen a válaszod!

 
Elöző oldal
...
52
...
Következő oldal