»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
49
...
Következő oldal
 
211.
2006.07.02 13:20
ZsofiaDora: Milyen az a jelszó amit ki lehet találni? minimum 8 karaktert számokat betüket kis és nagybetüket használj legközelebb. még a webmaster@gportal.hu -nak megirhatod a panaszodat, de talán egy uj portál kezdése lenne a célravezetőbb. mert hát nehéz bizonyitani hogy a tied volt. Ha az első regisztrációdnál kapott emailt megmutatod a gportal webmasterének, talán akkor hinni fog majd. Ennyit tudtam segiteni. sok sikert!
 
210.
2006.07.02 12:20
Nálunk az történt hogy valaki rájött a jelszavunkra és megváltoztatta és még az e-mail címet is megváltoztatta nem tudunk belépniés ráadásul azt terjesztik hogy más gportálos oldalakról lopunk ,pedig wez nem igaz!Mit lehet tenni ilyen esetben?
 
209.
2006.07.02 08:26
ha velem ilyen történne, megprobálnám a jelszóemlékeztetőt , hogyha az akié a portál nem fér hozzá az eredeti emailcimhez, akkor elküldi neked mailben. Ezt probáltad már ? Hogyha meg nem tudod visszaszerezni, csinálj kettőször jobbat helyette.
 
208.
2006.07.02 02:39
akkor már nem csak azért lehetne törölni, mert u.a., hanem, mert letöltés is van rajta :PPP
 
207.
2006.07.01 21:57
djnek: nem adtam neked engedélyt arra hogy a banneremet közzétegyed. HA továbbra is igy teszel szólok az illetékeseknek. szal keress más időtöltést. djjjozsi
 
206.
2006.07.01 21:13

Szia. Nagyon felháborodtam amikor megláttam hogy a //gportal.hu/portal/krisznet/ oldal más oldalaakról lop pl:www.gportal.hu/tach,www.gportal.hu/djtotti... meg még csomó szóval kérném az oldal azonnali törlését.

Üdvözlet: Dj Nek

 
205.
2006.07.01 15:48

Kedves webmester!

Szeretném megtudni,hogy egy olyan portált lehet-e töröltetni,mint amelyiket most bemutatok?Nos,ez a portál egy olyan szerkesztő kezébe került,amelyik megeggyezett a társoldalsággal egy másik oldallal.Ezek után az illető megtudta társoldalának login nevét és jelszavát,így bármikor szerkeszthette azt.Egy ideig minden rendben volt.Míg a társoldal szerkesztője vakon megbízott az illetőben,ő letörölte az oldalát, a sok látogató miatt.Ezek után megbékélésben voltak,de pár hónappal később az illető letörölt minden modult,csak a társalgót hagyta megy.Ott pedig gyerekes módon irányítja a portált.Míg egyszer rájött bűnére másnap újra letörölt mindent.

Egyéb:Az illető társoldalszerkesztőjének első portálját letörölte,majd egy "szentélyként" rendezte be azt.

A gyanúsított,egyben a törölni kívánt portál:

http://www.inuyuyu.try.hu/

a társoldal első portálja:

www.gportal.hu/portal/angelus

a társoldal mostani "irányítás alatti" portálja:

www.gportal.hu/portal/newangelus

Ha a törlés lehetséges,akkor kérem, azonnal törölje a portált!

Köszönöm! 

 

 
204.
2006.06.30 13:16

Jah aha!!Értem

 

 

 
203.
2006.06.29 15:09
tutisipi: Látom nem érted...
Ha nem törölnék az ilyen oldalakat, amikor megkapnák a szerzői jogok szövetségétől a feljelentést, melyre át kellene adniuk az oldal tulajdonosának adatait, aki aztán - vagy a szülei - mehetnek a bíróságra, és szép nagy összegeket kifizethetnek.
Szóval csak jót tesznek az ilyen oldal tulajdonosokkal, mert ez a legkisebb baj, ami érheti őket ekkora szabálysértés miatt. Ez az egyik oka, amiért azonnal törlik az oldalt, a másik pedig az, hogy benne van a regisztrációkor elfogadott szabályzatban, hogy azonnali törlés jár annak, aki ilyen tartalmat kirak az oldalára. Magyarán a felhasználók tisztában vannak vele, hogy szabálytalan dolgot tesznek.

Mert a linkelés is tiltott a szerzői jogokkal foglalkozó törvény szerint.

 
202.
2006.06.29 14:58
Heló! Én nem akarom töröltetni senkinek az oldalát sztem az szem#tség naon!!Csak azt szeretném kérdezni hogy az miért baj hogyha belinkeljük mondjuk a zenét??Végül is csak 1 link!!Ja és az a másik kérdésem, hogy miért törlik 1ből az oldalt mért nem lehet figyelmeztetni előbb hogy szedje le a cuccot???Vagy kell naon a gportal-nak a pénz és azért hogy új oldalt csináljanak??Vagy miért nem figyelmeztetnek előbb??????????
 
Elöző oldal
...
49
...
Következő oldal