»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
46
...
Következő oldal
 
241.
2006.07.28 12:27

Két nap pont elég, hogy a hivatalos rendőrségi feljelentés ellen már nem tud a webmaster mit csinálni, mert ha bizonyithatóan fenn van az oldal, akkor ki kell adnia az adatait a jogsértőt elkövetőnek. de erről a webmaster sokat tudna beszélni.

ez még a leg humánusabb megoldás szerintem.

Van a webmasternek blogja valahol? érdekes olvasnivaló lenne szerintem.

 

 
240.
2006.07.28 12:14
De mondjuk a főoldalra kiírja hogy lelesz törölve ha nem szedi le a culát, és ha mondjuk 2 napon belül nem szedi le akkor törli.. ha 2 nap elteltével nem cselekszik semmit akkor a honlap.....
 
239.
2006.07.27 20:27

HAa webmaster megvárná mire válaszra méltatják az emberek a sok jogsértőoldalakra kiküldött figyelmeztetéseket, akkoraa  már a rendőrségkopogtatna a webmasternél hogyadja ki a felhasználó adatait. És a per költségét, ésa jogsértésaek pontosan kiszámithatóösszegét a felhasználónak kiszámlázzák.

egyujportált létrehoznimeg nem olyan nagy gáz.HA valamijót tudtál felépiteni, akkor ujra fog menni az ujrakezdés.

hali.

//tpcs.gportal.hu

-------------------------

tutisipi Előzmény | ma 12:47 - #238

szóval

 
238.
2006.07.27 12:47
szóval nem lehetne előbb figyelmeztetni webmester??
 
237.
2006.07.27 12:46
Webmester...Tom sokan lopnak de nem lehetne hogy ha vki felrak vmit amit nem lenne szabad, figyelmeztetni h. törölje le az oldalról? És ha nem törli a figyelmeztetés után sem csak akkor törölni az oldalt?Azt nem lehetne?pl.:Én is felraktam vmit amit nem lett volna szabad de nem azt hittem h. az nem baj, de nekem szóltak hogy az jogsértő és letöröltem.
 
236.
2006.07.27 12:43
Helósztok..
 
235.
2006.07.25 12:29

szia Veronika!

Ez tényleg egy kényes kérdé, mert azt a külföldi portált is bekéne hivatalosan csukni, mert illegális dologra buzdit, vagy használhatod fel. Csak mivel az ottani jogszabályok miatt kiskapukat kihasználva talpon tudnak maradni azok a portálok, az nem jelenti azt hogy a te portálod fenn tudod majd ezután tartani. Illegális minden ilyen file közzététele, vagy belinkelése a portálodra. Én a helyedben nem tenném ki őket.

Amit tehetsz, hogy úgy irod ki a videókat, hogy megnézés után vásároljad meg őket, és te semmilyen felelősséget nem vállalsz a videók utánalévő sorsáról. Én még egy olyan oldalt is csinálnék neki, hogy mindenképpen egyet Tovább kéne kattintson hogy azt a linket megkapja, egy:

 felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy ennek a portálnak a karbantartójától nem kaptam semmilyen ösztönzést a következő oldalon található link letöltéséhez...Továbbá csak megnézési szándékkal töltöm le, utána törlöm és másnak nem adom tovább...

Sok sikert!

 

//tpcs.gportal.hu 

 

uhuveronika Válasz | Előzmény | ma 12:17 - #234

kezdő vagyok a témában ezért inkább elöbb kérdezek aztán bütykölök a honlapon

egy torrent gyüjtőportált szeretnék létrehozni (jelentése a torrentnek: olyan picike file ami a megfelelő programmal a megfelelő szerverről elég nagy videókat, anime filmeket enged letölteni)

de nem tudom már honnan szedtem őket össze, a legtöbb külföldi honlapról vann. és mind olyan video / anime sorozatok amiket idehaza semien formátumban nem lehet megkapni.

arra vagyok kiváncsi ez mennyire sértheti a jogokat, illetve jogsértés az is ha bármilyen honlap linkjét a tulaj tutta nélkül felteszem  a honlapomra? és mi van  a külföldi honlapról szerzett anyaggal? attól hogy kéredzem meg hogy engedi vagy sem a másolást?

lehet hogy kicsit izés kérdések de nekem tényleg fogalmam nincs az ilyen jogokról

 
2006.07.25 12:17

kezdő vagyok a témában ezért inkább elöbb kérdezek aztán bütykölök a honlapon

egy torrent gyüjtőportált szeretnék létrehozni (jelentése a torrentnek: olyan picike file ami a megfelelő programmal a megfelelő szerverről elég nagy videókat, anime filmeket enged letölteni)

de nem tudom már honnan szedtem őket össze, a legtöbb külföldi honlapról vann. és mind olyan video / anime sorozatok amiket idehaza semien formátumban nem lehet megkapni.

arra vagyok kiváncsi ez mennyire sértheti a jogokat, illetve jogsértés az is ha bármilyen honlap linkjét a tulaj tutta nélkül felteszem  a honlapomra? és mi van  a külföldi honlapról szerzett anyaggal? attól hogy kéredzem meg hogy engedi vagy sem a másolást?

lehet hogy kicsit izés kérdések de nekem tényleg fogalmam nincs az ilyen jogokról

 
2006.07.24 12:36

Kedves webmester!

Szeretném kérni a figyelmet a : www.inuyuyu.try.hu -ra!

Már említettem,hogy törölt két másik portált annak szerkesztője.Kérem,ne haragudjon,de szeretnék erre választ kapni:törölhető-e a portálja,vagy bűntethető-e a szerk.!?

Még egyszer mondom:kérem a figyelmet!Tudom,ez magánügy,de szeretném visszakapni a //gportal.hu/portal/newangelus/ -t!!

Kérem,kérem fordítson erre gondot!!!!

 

 

 
2006.07.21 20:20

Tőlem egy csomóan loptak.

 
Elöző oldal
...
46
...
Következő oldal