»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
24
...
Következő oldal
 
461.
2007.08.15 13:28
*Jen*: Küldtem neki felszólítást, aminek a másolatát te is megkaptad e-mailben.
 
460.
2007.08.15 11:50

//gportal.hu/portal/reese-page/
Ez a portál rengeteg mindent lemásolt az oldalamról, és a tulajdonos azt írja, hogy minden a sajátja, pedig a képeket is tőlem hotlinkeli. Már írtam neki e-mailt, de nem válaszolt, ezért írok most ide.

Néhány dolog amit tőlem másolt:
- itt az első 6 menüpont
az eredeti: 1 2 3 4 5

- itt az összes menüpont
az eredit: 1 2 3 4 5

- és ezek az avatarok
az eredeti

Csak azt szeretném kérni, hogy az oldalamról (http://reese.hu) másolt dolgokat töröljétek, bár szerintem a tulajdonos megérdemelné, hogy az egész portálját töröljék.

Előre is köszönöm!

- Jen

 
459.
2007.08.09 15:22
evikeNOX: Írtam e-mailt.
 
458.
2007.08.09 09:00

Sziasztok!

Sajnos kénytelen vagyok újra panaszkodni...:-(

Egy kislány folyamatosan az oldalunkról lopkod.Nem tudom,hogy mennyire fogtok ezzel foglalkozni,mert az oldal azóta átment az extra.hu-ra,mivel "rendes" honlapunk lett.

Amiket lelopott(az Extrás és a G-Portálos oldalról vegyesen):

  • háttér
  • fejléc,amire ráírt...(az angol,de G-Portálos oldalról)
  • sikerlista
  • életrajzok
  • érdekességek
  • animációk
  • a "Szia!" tábla is,mert az a G-Portáloson a háttér,csak ráírt(a képen a NOX felirat meg a régi egérkövető)
  • a "Köszi!" tábla,mert az meg az Extráson a fejléc
  • az albumok leírása

Szóval ami fent van,azt majdnem mindet lopta.

Az én oldalaim címe: //gportal.hu/noxfanclub
http://nox_fan_club.extra.hu

Az övé pedig: //gportal.hu/mindenfelekisize

Igaz,hogy az Extrás oldalról lopta a többségét,de ettől még nagyon remélem,hogy segítetek nekem.

Köszi!
Evelin

 
457.
2007.08.01 14:22
superuser! Igazad van nem is néztem sosem IE- alatt ... :p Úgy tünik az IE egyáltalán nem hülye, beírhatok a title-m ba 3oldalnyi szóközt is, akkor sem tolódik el..
 
456.
2007.08.01 13:17

tutisipi: Részben effektív, de nézd meg Explorer alatt is. Nem gond, ha eltünteted, de hamár homár.. böngészőfüggetlenre kék. A főoldali scriptet sajnos nem adhatom ki.


saber16: Szuper. 

 
455.
2007.08.01 07:45
Köszönöm szépen de mára megoldódott a probléma :)
 
454.
2007.07.31 20:55
Szeretnék segítséget kérni, mert egy oldal a www.animeroom.gportal.hu teljes mértékben lemásolta a www.animeweb.try.hu-n megtalálható linkeket, képeket. Nem lehetne ez ellen valamit tenni?
 
453.
2007.07.31 14:05
jah meg a G-portál főoldalán található a freeMail belépde. Annak elkérhetem a kódját terjesztés céljából?
 
452.
2007.07.31 14:03
Superuser! Egy primitív de hatásos módszert találtam. A title -ben a böngésző nevét úgy távolítottam el, hogy húsz-millió szóközt raktam bele a saját szövegem után. Ezzel van valami probléma, hogy eltüntetem? Ha nem érted mit akarok mondani nézd meg: www.scriptcenter.hu
 
Elöző oldal
...
24
...
Következő oldal