»
»
Bugok minden mennyiségben
Bugok minden mennyiségben
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:58
Ez a topic lesz a buglista. Ha találtok valami hibát, írjátok le, hogy mi az, és hogyan sikerült előidézni :)
 
 
Elöző oldal
...
199
Következő oldal
 
44.
2003.09.13 21:13

Nekem is van egy kis gondom.

A HLE banner, amit gondolom ti tettetek az oldalra, a középső hasábból átkerült a jobb oldali hasábom aljára, aminek az lett az eredménye, hogy a hasáb a banner szélességét átvette. Így rettenetes lett az oldal.

Hogy lehetne visszatenni a középső hasáb aljára?

szm

 
43.
2003.09.13 07:02

Hi!
Lenne 1 kis godom.
A főoldalamon van 1táblázat ami a menű is lenne és a szerkesztéskor a szerkesztő mindig hozzáad még plusz táblázatot amivel elrontja az egészet és ezért összevissza rak mindent bannert és nem oda ahova én akarom.Már megpróbáltam sokszor úracsinálni de mindig elcseszi és alig tudtam valami kinézhető fórmát csinálni belőke de még igy se tökéletes.Pedig régebben tökéletesen lehetet használni ezt a részét de most nem működik valami tökéletesen.

Ezélt kérlek titekek,hogy SEGÍTSETEK!

Saca!

 

 
42.
2003.09.12 22:20

Kedves Deluxe! Nem jó a script, azért nem műxik.

Ha egyébként fórumba vagy vendégkönyvbe akarod illeszteni, ott nem is fog működni. De olyan helyre nem is illik ilyet berakni, csak a saját honlapodra esetleg.

 
41.
2003.09.12 15:02

Szia!

Szeretném, ha egy teljes menü átkerühetne egy újonnan  nyitott lapra, pl. diagnosyscikkek,

-mivel nagyon zsúfolttá vált a nyitólap.

Egyenként át kell másolnom,újra feltölteni, vagy létezne valamilyen átirányítási lehetőség?

Elnézést a buta kérdésért, de reménykedem. Köszi: Ilona

 
40.
2003.09.07 15:46

hi most meg a javascriptel van bajom:

Beállítás nyitólapnak

ezt illesztem be de nem működik.valaki segítsen

 
39.
2003.09.07 08:22
Menj fölé az egérrel és meglátod!
 
38.
2003.09.06 21:30

már megint én...

szoval az lenne a bajom hogy egy bemutató írásakor +írtam rendesen de az eleje a végére került.pl felsorolás aztán részletes bemutatás,de a felsorolás a végén van.

Miért?kösz előre is

 
37.
2003.09.06 13:54

hali!király a gportal!

bocs de elég hülye vagyok a számlálóhoz...akkor az első azt mutatja hányan látták,és a második?(1,4?)

a választ előre is köszi...

 
2003.08.24 11:26
Na ja, kb. 10 perc múlva leesett anno, hogy php itt minden ameddig a szem ellát, így a kérdés gagyi volt.
 
35.
2003.08.22 14:42

Nem, kedves Zsémbes! Ez itten egy adatbázis alapú php-s cucc. A html akkor generálódik a szerveren, amikor meghívod például a Proba menüpontot.

Van erre trükk. Menj, olvasd végig a //gportal.hu/gyik/ portált, ahol egy kedves júzer sok használható infót leír a portálépítőről. Ha nem találtál választ arra, hogy miként lehet belinkelni egy saját aloldaladat, akkor szólj, megbeszéljük, akár itt is.

Admin

 
Elöző oldal
...
199
Következő oldal