»
»
Bugok minden mennyiségben
Bugok minden mennyiségben
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:58
Ez a topic lesz a buglista. Ha találtok valami hibát, írjátok le, hogy mi az, és hogyan sikerült előidézni :)
 
 
Elöző oldal
...
192
...
Következő oldal
 
114.
2004.03.19 22:16

Nagyon sajnálom az idegeidet! Én készséggel elhiszem, hogy téged kiléptet a portálod, de ezzel egyedül vagy.

Most próbáltam ki az összes böngészővel, az összes címformátummal a portálodat - persze a te loginoddal - és nem történt semmiféle kiléptetés. Vagy az oprendszeredben van valami nagy hiba, vagy az internetkapcsolatodban.

Próbáld meg más gépéről is ugyanezt. Ha ott is ez történne - amit kétlek - akkor folytatjuk a hibakeresést.

 
113.
2004.03.19 14:47

Hello.

Már az idegeimre megy, hogy a Gportalra bejelentkezek, vagy a saját portálomra, és azt veszem észre, hogy már nem vagyok bejelentkezve.
Direkt nem nyitottam meg más lapot, csak 1 internet ablakon közlekedtem, és linkre nem kattintottam.

Help! Ezzel mit lehet kezdeni? :(

 
112.
2004.03.17 07:33

Speciális hiba lépett fel, amelyért Bill Gates is felelős :-))

Ha IE böngészővel (ez a nagy többség), no és az újfajta webcímmel lépett be valaki a portáljára, akkor a link-kezelés során valóban egy bosszantó hibával találkozhatott. A hibajelentő scriptecske mindenáron előjött, és így nem lehetett továbblépni.

A hibát kiküszöböltük, a Microsoftot csókoltatjuk!

Most már nyomhatod, Gyuri!

 
111.
2004.03.17 07:23

Szia Webmester!

Van egy problémém amiben szeretnék segítséget kérni: a portálomon nem működik a Link-kezelés, hiába irom be a weblap címét úgy ahogy kell nem linkeli be!?

Miért van, rosszul csináltam valamit?

Üdv, Szgyörgy (gportal.hu/new_age)

 
110.
2004.03.15 13:23

Köszi hogy megcsináltad vagy megcsináltátok.

dejóóóóó

 
109.
2004.03.15 00:25
Nem sima html-kódot akartál beilleszteni, hanem egy javascriptet, ami behív egy egész modult valahonnan. Ilyet nem lehet csak úgy betenni, amikor nem is tudod, hogy amit behív, az mit tartalmaz.

Már ki van javítva a portálod, de ezt nem sokszor tudjuk eljátszani! Már így is jössz egy sörrel :-))
 
108.
2004.03.14 12:48

E olyan mint ami pár sorral lejebb volt?

Mert akkor kilehet javitani?

 
107.
2004.03.14 12:45

Eltűnt minden az oldalamról:(

Mert be akartam illeszten egy html kódot:(

Most vége az oldalnak?

:(((((((((((((((((((((((((((((

az oldalam:

//simsmax.gportal.hu

 
106.
2004.03.13 19:30

Jól mondod!

Sajna, erre nem figyeltünk. Majd átírjuk a szöveget megszólításra, úgy az értelmes. Köszi az észrevételt!

Admin

 
105.
2004.03.13 07:42

Sziasztok!

Most küldtem el az első körlevelet, mert eddig nem nagyon értettem milyen hozzászólást nem kell hozzáfűzni? Ha jól sejtem nem a hozzászólásról akartatok írni, hanem a megszólításról.

Magyarul ne írjunk külön megszólítást, mert a rendszer a regisztráció alapján külön-külön megszólítja a címzetteket.

Tin

 
Elöző oldal
...
192
...
Következő oldal