»
»
Bugok minden mennyiségben
Bugok minden mennyiségben
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:58
Ez a topic lesz a buglista. Ha találtok valami hibát, írjátok le, hogy mi az, és hogyan sikerült előidézni :)
 
 
Elöző oldal
...
183
...
Következő oldal
 
204.
2004.04.26 22:09
Adatvédelmi elveink még hívebb alkalmazása miatt kissé bele kellett túrni a sessionkezelésbe. Ez okozza, hogy jelenleg a számlálónak az a funkciója, hogy "hány vendég van online?" nem mutat semmit. Át fogjuk variálni ezt a funkciót. A látogatásokat természetesen ettől függetlenül teljesen jól - persze szigorúan - számolja a rendszer.
 
203.
2004.04.26 22:06

Szia, Csocso! Első körben kezdjük a JavaScript-tel. Nézd meg, hogy engedélyezve van-e a böngésződben. Ha ez nem segít, folytatjuk.

 
202.
2004.04.26 18:54

superuser: kösz, de ettől függetlenül nekem még mindig nem működik...

Az aktuális látogatókat folyamatosan 0-nak jelzi...

WHY?

 
2004.04.26 18:50
nahjo tevedtem a supras is szaraxik.. de az adatvedelmem meg a biztonsagom alacsonyra es kozepesen alacsonyra van rakva.. ami szerintem azert eleg gaz... nem kene igy is mennie a qkiknak?
 
2004.04.26 18:46
Haho.. lenne egy ket problemam 1) ha bejelentkezem az egyik oldalamra ( a masikkal semmi baj nincs ilyen teren) akkor allandoan kidob miutan ranyomtam valamire.. tehat bejon az uj oldal es ki vagyok jelentekzve... az oldalam nem publikus nem szivesen irnam le a cimet de ha meg tudjatok nezni a felhasznalo nevem alattiodlalakat akkor nem a Toyotas Suprassal van a baj hanem a masikkal... 2) vmiert nem mukodnek a gombok ( linkeles, kep beillesztes stb) Win xp SP1 em van... mit kene feltenni ahhoz hogy mukodjenek?
 
199.
2004.04.26 17:08

Kedves Bush!

Sajna, csak nehezen tudtuk felderíteni, mi okozhatta nálad azt a sajnálatos esetet. Az eredmény: te magad. Miközben szerkesztgetted az oldalad, valahová egy linket illesztettél be, amelyben benne volt a pillanatnyi sessionid-d és userid-d is. Ezzel pont egyidőben kattintott az illető erre a linkre, s így aztán a sessionid felhasználásával root jogosultságokat kapott – persze ideiglenesen.

Megoldás: amikor a saját oldaladról linket másolsz, és azt beilleszted, akkor a végéről töröld a felesleges (és veszélyes) részeket. A szerkesztés befejeztével pedig nyomd meg a Kilépés gombot, így abban a pillanatban elhal az a session, amellyel dolgoztál. Ha az illető pár perccel később kattintott volna a linkedre, nem történhetett volna meg az eset, még így sem, hogy vigyázatlanul kiadtad azt az adatot.

Admin

 
198.
2004.04.26 10:34
De, kedves Loydi, már segítettünk. Az általad jelzett problémát kiiktattuk.
 
197.
2004.04.25 17:05
nekem nem segit senki? :(
 
196.
2004.04.25 12:57
Elnézést, megoldottuk. A Yahoo a hunyó, úgy tűnik, a náluk saját albumba felrakott képek URL-je időnként figyelmeztető lövés nélkül megváltozik.
 
195.
2004.04.24 19:08

S.O.S.

A Yahoon elhelyezett - és a mivarosunk.gportal.hu-ra beillesztett - képeink közül egy sem látszik a portálon. A Yahoon ott vannak, és publikussá is vannak téve. Félórája még minden rendben volt.

Oguz

 
Elöző oldal
...
183
...
Következő oldal