»
»
G-PORTÁL FORTÉLYOK
G-PORTÁL FORTÉLYOK
Témaindító hozzászólás
2004.12.07 16:14

Ha szeretsz másoknak segíteni, itt elmondhatod azokat a trükköket, amelyeket saját portálod építésénél vagy a fórumra beíráskor használtál.


 
 
Elöző oldal
...
16
...
Következő oldal
 
86.
2004.12.22 16:05
ez várható volt,lesz még így se
:DDDDDDDd
 
85.
2004.12.22 15:26
Na szóval, haladó, nem érdekes! Nem fontos. De Andromeda! Én most nem értelek, de nagyon nem!!!! Nem tudom, miért raktál zenéllő képet arra a z oldalra, de nem is érdekel. a www.coolcity.gportal.hu , az nem az én oldalam, és én nem kértem arra az oldalra zenélő képet! Azt sem tudom, hogy miért írtál nekem, hiszen én nem kértem tőled semmit! Én arra gondolok, hogy van vki, akit szintén Esztibp néven ismersz, de ez nem tom, hogy lehet!!! Lécci magyarázd meg!!!
 
84.
2004.12.22 08:40
esztibp.
megnéztem,de még most sem jöttem rá miről beszélsz.
sajnálom.
 
83.
2004.12.21 23:23

Szia, Esztibp! :-)

Vittem a "Szavazás" modulodba két zenélő csillagocskát, meg egy ilyet:

Ami ott van, az szélesebb, ha tetszik, akkor ezt másold be helyette, azt meg töröld ki. És bocsi!

Üdv:
Andromeda

 
82.
2004.12.21 23:16
Na, nem tudtok ilyen programot ajánlani?
 
81.
2004.12.21 22:13
 
80.
2004.12.21 22:10
Pl.: www.dollcity.gportal.hu
 
79.
2004.12.21 18:35

Szép estét, szervusztok!

Korábban leírtam ebben a témában, hogyan kell zenés képet beilleszteni. Többen is érdeklődtetek aziránt, hogyan kell zenés oldalt csinálni. A HTML kód ez:

<bgsound balance="0" src="http:/... [a zenefájl URL-je]" volume="-50" loop="1">

volume értéke negatív szám szokott lenni,
loop értéke 1 vagy nagyobb.

Ha "hordozhatóvá" akarom tenni, teszek a kódok elé és mögé egy csillagocskát:

*
<bgsound balance="0" src="http:/... [a zenefájl URL-je]" volume="-50" loop="1">
*

Ha máshová akarom vinni, csak kijelölöm, kimásolom a csillagokat és beillesztem oda, ahol szeretném, hogy szóljon. Ha a csillagokat Outlook (tehát nem Outlook Express, azzal ugyanis lehet a levélbe háttérzenét beilleszteni!!) levelezővel írt üzenetbe másoltam, akkor is szólt a zene! :-))
Így küldtem karácsonyi üdvözleteket az idén, egy háttérképet is beilleszteve...

(Alkalmazhattok más jelet is.)

Aki jelentkezik és van vendégkönyve, annak viszek az oldalára zenélő csillagokat. :-)

(HTML szerkesztője elvileg minden vendégkönyvnek van...)

Üdv:
Andromeda

 
78.
2004.12.21 18:20
pl.hol?
 
77.
2004.12.21 18:16
Segítsetek! Láttam sok portálon, hogy dollsok vannak, meg dollsrajzolóverseny. De mivel rajzolják ezeket a dollsokat? Mert sztem a Painttel nem lehet olyat rajzolni, mert tök nehéz! Segítsetek! Ha valaki tudja, hogy milyen programmal lehet rajzolni, és azt honnan lehet letölteni, az írjon!!!!
 
Elöző oldal
...
16
...
Következő oldal