»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
146
...
Következő oldal
 
204.
2004.04.14 00:19

"Több azonos jogú admin most is kérhető az oldal root-ja által."

Ezt hogy is kell?

 
203.
2004.04.14 00:07
Privát üzi meg szintén a felhasználók között kellene, mert egymás mailjait nem látják, kiv. ha a fórumba ír, de nálam a chat megy inkább...
 
202.
2004.04.14 00:06
Arra gondoltam, hogy a felhasználók is lássák ki van online. Azt tudom, hogy én hogy nézem meg
 
201.
2004.04.13 23:10

Sziasztok!

Álmodni jó, álmodni szép, és néha még hasznos is!

A valóság viszont az, hogy azért pár dologgal kicsit nehéz lenne megbírkózni azok közül, amiket felvetettetek. És ingyen azért nem lehet mindent...

Alant olvastam, hogy a szavazás modulért talán fizetni kell. Nos, ezennel kijelenthetem, ingyenes lesz az, bizony! És méghozzá igen firnyákos eszköz lesz, nagyon jól lehet majd használni, és nem lehet vele csalni.

Zsémbecske addig nyúzott privátban, amíg elhatároztuk, hogy avatar ügyben is lépünk majd, pláne, hogy akkor maximalizálhatjuk majd a képnagyságokat. Új skinekért tessenek levelekkel bombázni a gameportal@gportal.hu címen a lusta serdülőket. Csodákra képesek percek alatt, csak nehezen indulnak el.

Az olyasmik, hogy "ki van online", meg privát üzenet, feleslegesek szerintem. Ráadásul van egy rakás programocska, amely ezt profi módon végzi. A mi feladatunk más, nem akarunk mindenre megoldást nyújtani. Csak a portálépítésre. Privát üzinek ott a mail, annál jobb nem kell, nyoma is marad. Chatelni meg tessék az ICQ-val, meg a különböző Messengerekkel. Az a chat, ami itt van, elég a gyors beszólásokhoz, egyébként meg jobb a fórum, abból mások is olvasgathatnak.

A többszintű felhasználói jogosultság valószínűleg csak a fizetős portálokban lesz elérhető, bár később esetleg itt is. Több azonos jogú admin most is kérhető az oldal root-ja által.

Szóval, lesz itt sokminden, csak türelem!

 
200.
2004.04.13 22:41

mqmeszi: ha adminként a root panelen a felhasználók modulra kattintasz, ott van a regisztrált látogatók listája, ahol elvileg kiírja, hogy kik vannak épp bejelentkezve közülük (bár szerintem van egy kis bug ebben a dologban, mert nekem néha nem írja ki mindet, nem tom miért), tehát ez a dolog elméletileg megoldott.

Publkus taglistának és privát üzeneteknek tényleg nagy haszna lenne, szerintem is ezen érdemes elgondolkodni...

Majd a nagyvezér kitalálja :)

Én elsősorban az új skineket favorizálnám, és több beállítható avatart. :)

 
199.
2004.04.13 20:33
nekem nagyon kéne, hogy mutassa az oldal, hogy épp ki van jelen a regisztráltak közül, valamint egy publikus taglista is kellene privát üzi lehetőséggel. Ilyen modulokat tud valaki?
 
198.
2004.04.13 20:31
macskák, pedig egyszerű, szöveg helyett a html kódot illeszted be (ha itt hozzászólsz, itt is van ilyen jel: <>), amit az x3-on kapsz, de küldik mailban is, a többit csak be kell írni
 
197.
2004.04.13 18:43

Nem tudom jelezte-e már valaki, de minden portálnál fontos, hogy ne csak egy adminisztrátor legyen.

Van valami mód rá, hogy az adminisztrátor mellett legyen egy-két op user, akik számára korlátozottan, de elérhető néhány admin funkció?

Tehát mondjuk az admin mellett legyen egy-két operátor, aki fel tehet például új cikket, új képet, új galériát, de nem törölhet ki, vagy nem adhat hozzá egy-egy modult, nem változtathatja meg a portál stílusát, stb.

Ez nagyon fontos lenne szerintem többek számára, ezzel kapcsolatban kiváncsi volnék az GPORTAL ADMINOK véleményére.

Előre is köszönöm!

 
196.
2004.04.13 13:16
Kéne szavazó modul vagy van?
 
195.
2004.04.13 11:21

Zsémbes!

A szavazás fizetős modul lesz? Nem is tudtam.... De ha überelni fogja az X3-masat /ebben biztos vagyok, h überelni fogja/ akkor megrendelem! (:

E-X

 
Elöző oldal
...
146
...
Következő oldal