»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
144
...
Következő oldal
 
224.
2004.04.15 08:36

Sziasztok.

Én még nagyon kezdő felhasználó vagyok, viszont szertnék felpakolni az oldalmra egy-két videot, ezt hogyan tehetem meg? 4-5 MB-os ra gondoltam. Előreis köszönöm a választ.

 
223.
2004.04.15 06:42

Oké, lobbizunk tovább ;)

Most jön a dolog piaci cigánykodás része (meg ne sértsek senkit) :)

Tehát akkor várhatóan mibe fáj majd megrendelni tőletek egy ilyen több szintő admin jogosultságot - teszem azt 3-4 plussz adminnal??

 
222.
2004.04.14 23:31
zsémbeske nem zavar, megszoktam már a fórumokon...még szórakoztat is a nyelvezete:)))
 
221.
2004.04.14 23:29
Ok csak felvetettem, nem akartam reklamálni csak nem tudtam, hogy ilyen bonyolult, nálam meg a tagok jelezték, hogy kellene ezért kérdeztem, de így ok, köszi
 
220.
2004.04.14 23:23

Például a Fórumban rákattintanak egymás nevére. Ha meg még nem jártak ott, akkor itt az ideje.

Egyet érts meg, drága mqmeszi! Ha csak egy portál lenne ez az egész, akkor semmi-de-semmi gondot nem okozna egy ilyen online-csevegő-üzengető cucc kiadása és üzemeltetése. De itt több ezer portálról van szó! Ennyi példányban futtatni egy ilyet, az nem semmi lenne! És úgy, hogy minden portálhoz külön userlista tartozzon? Merthogy még az ICQ esetében is egyetlen közös lista van csak.

Majd kitalálunk valami sokkal ötletesebbet. OK?

 
219.
2004.04.14 23:17

mqmeszi és zsémbes: ne izéljetek már!

(Mindenkinek igaza van, de nekem még jobban!)

 
218.
2004.04.14 23:13
Oppá! Még valaki rajtam kívül, aki 20 sor alatt nem adja!... :-)

Az, hogy az első alkalommal ingyen, aztán meg már nem, azt főleg azért írtuk, nehogy az legyen belőle, hogy folyamatosan ezzel kell foglalkoznunk. Meg hogy csak annak jusson eszébe, akinek tényleg szükséges a dolog.

Mi adtuk, mi vehetjük vissza. Az marad a "főadmin", aki a portált létrehozta. Ezt persze nyilván kell tartani...

Már megint időpontot akartok kihúzni belőlem. Nem fog menni. Csak annyit mondhatok, hogy folyamatosan megy a fejlesztés, persze több szálon. Heteken belül egy csomó projekt befejeződik, úgyhogy azt észre is fogjátok venni.

A valódi többszintű jogosultság nem lesz az ingyenes része, ezt megígérhetem. Esetleg egy plusz adminjogot tudunk elképzelni a freeben, aki mondjuk híreket meg egy pár más modult tud felvenni. De ez is odébb van. Elmehetnél lobbistának... :-)

 
217.
2004.04.14 20:35

Superuser: Ugye azt mondod, hogy ez az admin jog, ez tőletek igényelhető e-mailben, hátránya azonban. hogy adott admin minden jogot megkap, előny viszont, hogy az jog visszavehető...

Ezzel kapcsolatban ismét felemrül pár kérdésem:

1) ha most írok egy mailt, hogy légyszives minősítsétek adminnak x -et, és y -t, és ezt ti megteszitek, majd egy héttel később újabb e-mailt küldök, mejben kiterjeszteném a jogokat z -re is, akkor nem küldtök el a sunyiba? :)
Csak mert a GY.I.K -ben valami olyasmit olvastam, hogy ez első alkalommal ingyenes, de utána mi van, szal módomban áll -e több alkalommal változtatni az adminok listáján, vagy egyszer jól gondoljam meg, mert többet nem lehet...

2) Azt mondod, a jog visszavehető. Ki által?
Én mint admin, visszavehetem a portálon egy általam adminnak felterjesztett user jogát, vagy ezt is nálatok kell intézni e-mail útján?

3) Amennyiben valakit én adminnak minősítek, teszem azt a későbbiekben, előfordulhat, hogy nem én veszem vissza az ő jogát, hanem ő veszi el az enyémet? :) Tehát attól még hogy minden jogot meg kap, teljesen egyen értékű is, vagy azért efféle csibészségekkel nem tudja elvenni a portáljogosultságát annak, aki magát a portált létrehozta...?

Ha már mindenféle kérdéseknél tartunk, az újításokra vonatkozóan is 1 kérdés:

Mikorra várhatóak az új avatarok, a több szintű admin jogosultság, és a szavazó modul megjelenése?

Nem lehetne megoldani, hogy a többszintű jogosultság még részét képezze az ingyenesen elérhető funkcióknak? ;)

 
216.
2004.04.14 17:23
Egyébként én is használom nemrégóta a Skype-t
 
215.
2004.04.14 17:22
Grat Skype, nem is rossz. Teletömted infoval:))
 
Elöző oldal
...
144
...
Következő oldal