»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
143
...
Következő oldal
 
234.
2004.04.16 23:54

Szerintem a nasa -val tudnátok egyezkedni...

A nasa.hu -nak van saját csat rendszere működő webes klienssel, amit meg lehetne csinálni saját felületre saját skinnel, lásd a mi hivatalos csetünket a www.fix.tv portálon...

Mivel ez a része nem az én asztalom, pontosdan nem tom hogy készült, de majd utána kérdezek a chat adminnál...

A lényeg, hogy nem hiszem, hogy saját chatet kéne csinálnotok, egy free felhasználású dologgal ezt meg lehetne csinálni saját skinekkel IRC alapon...

 
233.
2004.04.16 23:45

Szóval chat: igen, Zs jól kapiskálja. Még mindig az a bajunk, hogy sima php-val ennél sokkal életszerűbbre nem lehet csinálni a chatet, hiszen nem realtime valójában, csak sűrűn frissíti az ablakát. Igazán jó, szobás (konyhás), moderálós chatet egy szerver-kliens megoldással lehetne csinálni, mint amilyen a legtöbb IRC meg egyéb chatprogi.

Már csak egy kicsi, aranyos, super, stb-stb, na és elérhető árú programocska kellene ehhez, amely korlátlanul felhasználható. Tud valaki ilyet?

 
2004.04.16 21:28

 

Sziasztok!

Ebben a topicban már írt a chatről  az Admin. Idézek:

"A Chat moderálása már inkább technikai probléma, de rajta vagyunk a megoldáson. Leginkább egy ingyenes kliensprogram segítene a dolgon, csakhogy ilyet eddig nem találtunk. Bárkitől nagyon szívesen elfogadunk ötletet vagy akár megoldást is erre."

 
231.
2004.04.16 17:56

Üdv. A Chatet jobban meglehetne csinálni.(Ja bocs ez kritika! :) )

Én egy regelt chatre gondoltam. A lapon regisztrált név a chaten a chatnév is, így nem lenne visszaélés a "kis egyszerű" chatnél. Aztán szobaválasztás, ott kiírja hányan vannak a szobában éppen. A szobában az adminnak (aki a lap adminja is) lehetne egy kirúgó meg egy elnémító joga.

Kezdetnek elég egykét flashes smile, vagy egyéb nyalánkság. :) Megvalósítható?

SlipGabe

 
230.
2004.04.16 13:55
Chat-ból lehet majd nem odaillő hozzászólást törölni?
 
2004.04.16 07:18

 

Az Admin meg húzza a lóbőrt...

 ====> igen, ő az :)

 
2004.04.16 06:25

 

nézzük mi újság van ma.


öööö...

nem igaz hogy ennyit bírok összehozni.
gyerünk Zsembi  gyerünk..
ez eddig ló****.
tudsz te ennél többet is.
valaki elolvassa, és sírva fakad.
mondj valami frappánsat.

öö...

nagy vagy tseszdmeg, ez kiugrott az ablakon..
gondolkozz..

nem jut eszembe semmi.
a nap mottója: shit.

Na megyek beverek egy kapuccsínót.

alles cuzammen

 

 
227.
2004.04.15 22:17
Hogyhogy aludni??? Először kérnék egy ftp hozzáférést:)))
 
226.
2004.04.15 22:13
Szasztok! Jól megvagytok, látom. Nem is zavarok, elmegyek aludni...
 
2004.04.15 10:34

 

- Szia Marsi!

Ha szeretnél ftp. elérést az adminnál tudod kieszközölni /ha tudod, de mostanában jó kedve van, úgyhogy hajrá/ a címe: webmester@gportal.hu

=====================================

Skype!Csak pislogtam amikor megnéztem a portálod, öröm volt a szemnek, húzz egy strigulát nyugodtan a pozitív kritika falra.

Azt nem merném határozottan kijelenteni, hogy a Skype mindent tud, amire nekem szükségem van. Házat, verdát, tevecsordát szeretnék..:)

======================================

//Mqmeszi KÖSZÖNÖM a végülis pozitív kicsengésű kritikát...Úgyis önbizalomhiányos vagyok, és az ilyen jellegű hozzászólás segít ezt feloldani. Azért attól fofok egy kicsit, hogy 1szer rámtalál a gimnázumi magyar tanárom és meglincsel.//

Itt jegyezném meg, hogy amióta letoszást kaptam miszerint nem tartom be a Netikettet, minden idegszálammal igyekszem megfelelni. Ettől függetlenül akik ismernek nemtom hányszor dugják le az ujjukat a torkukon a sok "KÖSZÖNÖM", meg "KÉRLEK" olvasása közben amit motanában megejtek.

 
Elöző oldal
...
143
...
Következő oldal