»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
141
...
Következő oldal
 
254.
2004.04.21 06:30

Mindegy hagyjuk ezt a förumkidobálós kérdést. Kicsit úgy érzem magam, mint a filmekben a szemtanú, akinek senki sem hisz sőt még őrültnek is tartják és nevetnek rajta. (igaz én sem hittem el a tagnak, amíg nem tapasztaltam). Ha kell meghívlak és megmutatom:)))

Azért köszi superuser és zsembeske a fáradozást tényleg:)))

Üdv, mqmeszi

 
253.
2004.04.20 23:27
hülyeséget írtam, bocsánat, megyek elásom magam...
 
252.
2004.04.20 21:24

te regisztráltál root néven? Mert akkor nem igazán értesz a p800-hoz és a crackeléshez:))) Én is ezeket a progikat használom, amiket felraktam, sőt egy pár haverom is és nekik megy mindegyik:)))
(Ez a hangnem itt ok, de az oldalamon légyszi kicsit finomíts, köszi - ha nem te vagy root, akkor semmi)

Itt válaszoltam, mert a fórum mindig kidob.

 
251.
2004.04.20 21:17
Én ezt készséggel elhiszem, de attól még sajna nem megy mindenkinek:( pl. most sem otthon vagyok és itt is kivág (de az otthoni gépemen tökéletes). Sajna sok tagomat kidobja
 
2004.04.20 19:14

Mqmeszi én ma 2szer kipróbaltam a forumot vendégként, és tökéletesen működött.

 
249.
2004.04.20 06:49
A fő problémám az, hogy a regisztrált vendégek nem tudnak a fórumba írni, mert ahogy odalépnek a rendszer kidobja őket:(
 
248.
2004.04.20 06:32

"Célszerű lenne egy külön admin beléptető ablak kialakítása, ami csak már adminként regisztrált mókus gépén jelenne meg. Vagy ez az ablak lenne kérdezhető, hogy adminként, vagy látogatóként akarsz-e belépni."

Vagy pl. ezt hogy kell?

Köszi

 
247.
2004.04.20 06:28
Köszi és a GYIK is jogos. Hogyan kell vendég beléptetőt csinálni?
 
2004.04.20 06:08

Sziasztok!

Idézek a G.Y.I.K.-ból

"Mért dob ki a portálom?

Akkor dob ki, ha olyan oldalra mész, ahol nem érvényes a saját loginod. Ha nem a programikonra kattintva indítasz el új ablakot, akkor az Internet Explorer ugyanannak a sessionnak tekinti mindegyik ablakot. Tehát: ha más oldalakat is akarsz nézegetni, és nem kiesni a sajátodról, akkor ne az Új ablak nyitását válaszd (Ctrl+N), vagy a sima kattintásos átmenetet a saját oldaladról, hanem nyiss egy teljesen új böngészőablakot az ikonjára kattintva vagy a Programok menüből, és abban nézegesd mások oldalait.

Az a legtisztább, ha szerkesztéskor csak a saját oldalad van megnyitva. Különben bekavarhat az Explorer.

Az meg, hogy bizonyos idő után, ha nem csináltál semmit, kidob a rendszer, az a biztonságot akarja szolgálni. Ha mondjuk elszaladsz valahová a géped  mellől, más ne tudjon garázdálkodni rajta. "

 

 

vége...
ennyi vót.
ne nézzél.
kész.
hova olvasod már?
najó.
mostmár télleg vége

 

 

Vicceltem. Most van vége. :)

 
245.
2004.04.20 04:43
Hello! Az én észrevételem szerint sem előnyös, hogy ugyanabban az ablakban lépsz be adminként, mint sima látogatóként. "Ez a login név és jelszó kizárólag a //gportal.hu/neverland/ címen elérhetõ portálon érvényes!" - egy új login megadása esetén, az új jelszóval tudsz csak belépni, látogatóként. Célszerű lenne egy külön admin beléptető ablak kialakítása, ami csak már adminként regisztrált mókus gépén jelenne meg. Vagy ez az ablak lenne kérdezhető, hogy adminként, vagy látogatóként akarsz-e belépni.
 
Elöző oldal
...
141
...
Következő oldal