»
»
G-PORTÁL FORTÉLYOK
G-PORTÁL FORTÉLYOK
Témaindító hozzászólás
2004.12.07 16:14

Ha szeretsz másoknak segíteni, itt elmondhatod azokat a trükköket, amelyeket saját portálod építésénél vagy a fórumra beíráskor használtál.


 
 
Elöző oldal
...
15
...
Következő oldal
 
96.
2004.12.23 21:57

Dee sehogy.

A TTC ugye mint tudod,nem gportálos oldal.Az olyan minőségű és szintű oldalt mint a TTC a gportálon nem tudsz létrehozni.A gportál nem spéci oldalakat kínál profiknak,hanem olyan egyszerű(és nagyszerű)portált,amit még a legeslegkezdőbb is tud kezelni.

Ha neveldét akarsz nyitni,egy saját-nem gportálos-oldallal kéne próbálkoznod,vagy kicsit gondolkoznod kell,és kiötleni egy módot arra,hogy megvalósítsd az ötleted.

Ajánlom érdeklődj gportálos neveldetulajdonosoknál.

(Álatneveldék,sztárneveldék is működnek a gportálon.Semmi nem kell hozzá,csak egy kis leleményesség.)

Ha akarod segítek,bár még soha nem próbálkoztam hasonló dologgal,de két koponya csak ki tud gondolni valami értelmeset.

 
95.
2004.12.23 21:53

Jól van, Andromeda! Most már értem! Nem, nem az enyém az az oldal! De nem zavar, hogy mit csináltál ott! Máskor olvasd el azért azt is, amit előtte írtam! Oké? Mert így csak bonyodalmat okozol! Már bocs! De azért kösz az ötletet a PcWord-el kapcsolatban!
Egyébként Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!

 
94.
2004.12.23 17:41
Andromeda: mi nem paraméterezhetjük a képeket, hiszen a legtöbbje nem is nálunk van, csak egy link. Sajna a felhasználók ügyességére vagyunk utalva. Egy 450 pixel széles kép még ezt a szűkített portált sem nyomja szét, mint a G-Portál főoldal.

Deee: nem tudsz olyat csinálni, mint a TTC, ahhoz egy saját szerverrel, speciális alkalmazással és adatbázissal kellene rendelkezned. Akkor meg nem lennél G-Portál felhasználó :-)

- Admin -

 
93.
2004.12.23 11:16

Helaj!

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet olyan neveldét készíteni az oldalamra, amilyen például a TTC is.

 
92.
2004.12.23 01:11

Kedves Superuser!

Mekkora széles képet lehet betenni egy portálra a vendégkönyv modulba, ha 3 hasábos a  portáldizájn? Nem ártana paraméterezni a képbevitelt. Már ezt a topic-ot is szétnyomta valaki egy képpel - nem szándékosan - és nekem is majdem "sikerült" az esztibp-ét... :-(

Üdv:
Andromeda

 
91.
2004.12.23 00:55

Esztibp,

itt van az ok, amiért zenét vittem a portálodra. Többen kérdezték, hogyan kell zenés oldalt csinálni, és kértem, adják meg az oldaljuk webcímét. Azt hittem, hogy Te is azért adtad meg azt az URL-t.

Harcoska pl. nagyon örült a zenének, amit vittem. Ő az egyik legjobb barátom itt a G-portál rendszeren.

Üdv:
Andromeda

 
90.
2004.12.23 00:47

Kedves Esztibp!

1. Egy felhasználó nem tud beletörölni a már fent lévő dolgokba, csak új üzenetet tud bevinni. Mások portálján  én is felhasználói jogokkal rendelkezem

2. Nyugodj meg, szándékosan nem okozok kárt senkinek, szerintem itt sem okoztam. (Én is webmester vagyok egy másik rendszeren és elvből nem teszek ilyet.)

3. Ha nem Te vagy a portál gazdája, akkor meg Téged ez nem is értint, ha a gazdinak porblémája van, akkor majd szól.

4. Rajzoló programokat találhasz pl. a PC World CD-mellékletein.

Üdv:
Andromeda

 
89.
2004.12.23 00:41

Jó estét, szervusztok!

Kedves Esztibp!

A #81 számú üzenetet nézd meg ezen az oldalon. Azt Te írtad, vagy nem? Ez a link van rajta. A portál gazdája egyszerűen letörölheti az oldalt, ha nem kell neki a zene, akár Te vagy a tulaj, akár nem.

www.coolcity.gportal.hu

Szóval nem a Tied ez a portál?

Üdv:
Andromeda

 

 
88.
2004.12.22 22:03
inkább örűlj neki,hogy nem törőlt ott potólhatatlan dolgokat.
szerintem jelezd a supportnak.
 
87.
2004.12.22 19:58
De tényleg, nem tudom, mi van!!! És örülnék, ha Andromeda ezt megmagyarázná nekem!
 
Elöző oldal
...
15
...
Következő oldal