»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
137
...
Következő oldal
 
294.
2004.05.10 16:39
Hali, szavazást 14 hozzászólással előtted tárgyaltuk, ott a link
 
293.
2004.05.10 09:49

Szép napot Mindenkinek!

Kedves G-Portál Team!

Azt szertném tudni,

1. Hogyan tudnám moderálni a CHAT-boxomat - a Fórumhoz hasonlóan??

2. Hogyan tudnék szavaztatni???

Üdv:

Andromeda

 
2004.05.08 21:10
Hasznos lenne erre az oldalra egy keresőt feltenni, hogy a rengeteg portál közül mindenki megkereshesse a neki megfelelő témájúakat!
 
291.
2004.05.08 17:48

Macskák: Kis kreativitással már most is be tudsz tenni háttér zenét, igaz ezt az ötletet én a helyedben messziről kerülném, nem csak itt :)

Viszont én kérdezném azoktól, akik már csináltak a gportálban több szintű menüt, hogy ők mivel csinálták?
Simán bal oldali egyszerű modulban html-ben megcsinálták, vagy hogy?

üdv!

 
290.
2004.05.08 17:47

Bizonyára nem lenne nehéz megoldani, hogy a szerkeszthető sorrendű hírmodulban a legújabb beírást legfelülre tegye a program és ne legalulra, mint most. Tíz-tizenkét darabig még elmegy, hogy a frissen beírt valamit kézzel kell legfelülre "nyilazni", de egy többszázas listánál már reménytelen. Higgyétek el: az olvasó mindig felül keresi az új anyagokat!

 
2004.05.08 07:48

Jó reggelt Vietnám!

Andris ha egyre gondolunk akkor : ROOT => stílus és felület => stílus: legördülő menü

CADIX ötletdömping jó ha van, ne hagyjátok abba...:) Chat is lesz, de jó munkához idő kell. Ahogy szoktam mondani:

attól hogy a világítótorony nem világít, még nem jelenti azt hogy nincs ott.
a kutya sem vonyít, csak ha telihold van.
a kenyér is csak akkor kerül ki a polcra ha már megsült.
a lottó is csak akkor téma, ha öttalálatos.

 

 

 
288.
2004.05.07 21:47

Hello!

Valaki meg tudja mondani, hogy hogyan lehet a háttérképet többször is változtatni a honlapon, mert nem tudom!

Köszi:

Andris.

 
287.
2004.05.07 21:44

Zsembi!

Elvileg meg lehetne csinálni, mert elég rugalmas kis chat. Másrészt ahogy elnézem a gportált elég ügyes programozok vannak itt akik (szeintem) megtudnák ezt oldani.
Találtam még egy chatet: http://hot-things.net/htschat.php

Ez már asszem kicsit bonyolultabb lenne megoldani, mert egy jó pár dolgot át kellene írni, de ti ezt jobban tudjátok.

Remélem tudtam valamit segíteni!

 
286.
2004.05.07 18:19
Nem lehetne-e magoldani azt, hogy a portálra háttérzenét, vagy zenegyűjteményt lehessen felrakni.
A másik az erre a honlapra vonatkozóan az, hogy nem lehetne-e megcsinálni a portálok téma szerinti listáját, mert 2500 portál közül nehéz megkeresni, ami érdeke.
 
285.
2004.05.07 11:06
Kaptam 1 izét válaszmailben, amit be kell szúri a kívánt helyre, de nem műxik... közben + rájöttem, h nemtok kitalálni értelmes kérdést! :Đ
 
Elöző oldal
...
137
...
Következő oldal