»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
14
...
Következő oldal
 
561.
2008.04.07 11:28

Rory-Janeway: Beillesztettem az ő oldalára is.

Liga01: Már nem ugyanaz a fejléc a 2 portálon.

 
2008.04.04 22:15
1000 hála és köszönet! Hálám örökké üldözni fog! Nekem ez fontos volt, köszönöm. Ha már ennyit nyaggatalk még utoljára megtennéd azt hogy a barátnőm oldalára is felteszed? Az igazat megvallva nem nagyon merek nyúlkálni az oldalán, mégsem az enyém... nehogy elrontsak vmit. lejjebb említettem a címét, de leírom megint. katemulgrew.gp.hu - És még egyszer nagyon köszönöm, meg majd ő is biztosan megköszöni!=)))))))))))
 
559.
2008.04.04 17:52

Hello Lopást vettem észre vagyis jogot sértetek mer lelptak egy fejlécet egy oldaloról www.fligaaa.gportal.hu elpota Dodi fejlécét www.hf1c.gportal.hu oldalról és ez nagy szemétség hogy más dolgozik rajta soakt és valki pillanatok allat lepoja szerteném ha törölnék ezt az oldalt lopásért www.f1ligaaa.gportal.hu van képünk is róla illtve bizonyitékunk hogy lpotak kersétek msn:gerisz01@msn.com vagy vdodi@msn.com léyszives tegytek valmit mert már nem egyszer forult ilyen elő hogy Jusztin lop mástól törljétek le az oldalát előre is köszi Helloo

 
558.
2008.04.03 16:25
mazsi1989: Több ilyen oldal létezik, hogy mit sértesz vele, attól függ, mit teszel az oldalra. Ha saját készítésű fotókat, akkor nyilván nem lesz gond, ha avonos oldalról másolsz fel képeket, akkor a forrást mindenképpen írd ki. Nem tudom, hogy ebből lesz-e a későbbiekben probléma, de eddig nem volt.
 
557.
2008.04.03 12:59

Sziasztok!

Őszintén szólva nem tudom, hogy jó helyre írom e, de azt szeretném megérdeklődni, hogy: szerettem volna létrehozni egy olyan portalt, ami az avonnal foglalkozik (szépség, kozmetikum, stb...) és nekem azt mondták, hogy nem lehet, mert valamit sértek evvel. A napokban viszont találtam egy ilyen oldalt, ahol Avonnal foglalkoznak.Akkor végülis lehet?? Mert én is szeretnék ilyen tartalommal egy oldalt!!!????!!!!

Nagyon köszönöm!!

Anett

 
556.
2008.04.02 21:40

Rory-Janeway: Ok, az előző a jobb klikk tiltó volt, kissé félreértettelek. Ez a kijelölésgátló, műxik Firefoxban is, ottavan az oldaladon:

<script type="text/javascript">
//form tags to omit:
var omitformtags=["input", "textarea", "select"]

function disableselect(e){
for (i = 0; i < omitformtags.length; i++)
if (omitformtags[i]==(e.target.tagName.toLowerCase()))
return;
return false
}

function reEnable(){
return true
}

function noSelect(){
if (typeof document.onselectstart!="undefined"){
document.onselectstart=new Function ("return false")
if (document.getElementsByTagName){
tags=document.getElementsByTagName('*')
for (j = 0; j < tags.length; j++){
for (i = 0; i < omitformtags.length; i++)
if (tags[j].tagName.toLowerCase()==omitformtags[i]){
tags[j].onselectstart=function(){
document.onselectstart=new Function ('return true')
}
if (tags[j].onmouseup!==null){
var mUp=tags[j].onmouseup.toString()
mUp='document.onselectstart=new Function (\'return false\');\n'+mUp.substr(mUp.indexOf('{')+2,mUp.lastIndexOf('}')-mUp.indexOf('{')-3);
tags[j].onmouseup=new Function(mUp);
}
else{
tags[j].onmouseup=function(){
document.onselectstart=new Function ('return false')
}
}
}
}
}
}
else{
document.onmousedown=disableselect
document.onmouseup=reEnable
}
}

window.onlod=noSelect;
</script>

 
2008.04.02 20:19
Steadiness.gp.hu az enyém, de az egyik barátnőmnek is kéne, ő most nincs gépnél de az ő oldalára is feltettem, és nála se ment. az övé: katemulgrew.gp.hu
 
554.
2008.04.01 10:20

Rory-Janeway: Több gépen kipróbáltam, több böngészőben, és mindenhol jó volt, úgyhogy valószínűleg nem a kód hibádzik. Ha megmutatod, melyik oldalon szeretnéd alkalmazni, ránézek.

dragon9: Ha leírod a címet, megnézzük.

 
2008.03.31 20:35

Kedves Superuser!
Sejtettem, csak a biztonság kedvéért kérdeztem rá... :)
Köszönöm szépen válaszodat!

 
2008.03.31 19:35
Hát, köszi a kódot, ugyan ez sem megy, mert ez is enged kijelölni. De engem már nem érdekel, köszi az eddigi segítséget. Én már meguntam. -_-
 
Elöző oldal
...
14
...
Következő oldal