»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
130
...
Következő oldal
 
2004.07.10 06:56

 

Reggelt!

Helló Szacsi!

 

Jobb klikk az avatarra és 'save as'..;)

 
363.
2004.07.09 15:13

Kedves Fejlesztők!

Egy "nagy" kéréssel fodulnák hozzátok!

Megtudnátok adni azt a címet, ahonnan az avatarokat szereztétek, vagy esetleg magukat az avatarokat elkuldeni mailba?

A címem: lgs@freemail.hu

előre is kösz
szacsi

 
362.
2004.07.09 11:52

Hello Xerl!!!

Nem titkolok semmit, és igen, ha volna mit, akkor nem tenném fel. De lásd be, hogy tényleg semmi értelme a regisztrálásnak így!  Ennyi erővel ezt a menüpontot a sutba is lehetne dobni! Neked csak azért van ott, mert jól néz ki? :) Ez még kevés. És személy szerint én úgy gondolom, hogy sokkal jobb, ha biznyos dolgokat, csak regelt felhasználók érnének el. Akkor lenne értelme az egésznek. Minek a hírek menüpont, ha úgyis mindent át tudsz nézni a honlapon? Mehet a sutba. És van még jópár hasonló dolog. Tehát nem ártana, ha meglenne az az opció, mint a chat-modulkezelőben, hogy egy pipával ki lehetne választani, hogy mit szeretnénk regelés nélkül, és mit regeléssel elérhetővé tenni... Nem hiszem, hogy túl nagy probléma lenne, viszont szerintem sokan örülnének neki! Ennyi. Üdv: ÁRNYÉKHOLD

 
361.
2004.07.08 22:24

Ciao!

Szerintem is jó 5let lenne, hogy bizonyos menüpontokat csak regiszrtáltak tudnának megnézni, mert igen, igy tényleg nincs sok értelme a regisztrálásnak...

Westi

 
360.
2004.07.08 16:23
Szerintem értelmetlen lenne hogy csak regisztráltaknak lehesen elérni menüpontokat.Mit titkolsz előlük?Ha titkolsz, akkor azt ne rakd fel és kész!
 
359.
2004.07.02 16:16
Kedves fejlesztők! Csatlakozom az elöttem felszólalóhoz! Jó lenne, ha tényleg csak  regisztrált felhasználók tudnának elérni menüket. Pl.: képgyűjtemény, versek, stb. Úgy nem sok értelme van a regisztrációnak az oldalon, hogy bármit elér regelés nélkül a chat és fórum kivételével... Előre is köszi, hogy meghallgattatok. Üdv: Árnyékhold!

Ui.: Mindenkinek hajrá az oldlához! Néztem párat...nagyszerűek! Így tovább!
 
2004.07.01 04:30
Hello mindenki!! Sztem jó lenne egy olyan lehetőség hogy csak regisztrált userek tudnának megnézni egyes oldalakat. Bocs ha volt már, de abban amire volt türelmem végigolvasni nem említették... Üdv: Trav
 
357.
2004.06.30 09:58

"Nem értetted a kérdésem: amikor belépek a portálomba, megadom a felh. nevet meg a jelszót és utána lehet szerkeszteni a honlapot. És ott mit tegyek hova kikkeljek és hol aggyam meg a pontos helyét a zenének amit rá akarok rakni?"

Modulkezelő, egyszerű modul, szerkesztés, <> jelre kattintassz és oda szúrod be, ennyi

 
356.
2004.06.29 21:31

Hello!

Nem gondolkodtatok még kereső modulon?
Szerintem elkéne...

Az oldalamon rengeteg leirás van és néha igen nehéz megtalálni a keresett cikket:(

Vhogy így képzeltem el:

Keresett szó:Cikk

Találat: 10

1.
Modul: Cikkek
...a tegnapi cikkben.....



2.
Modul:Hírek
...a Cikkek modulban rengeteg......


és így tovább és így tovább....

 

 
355.
2004.06.27 09:51
Nekem ez kínai amiket te leírsz de én még lámer vagyok:(
 
Elöző oldal
...
130
...
Következő oldal