»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
127
...
Következő oldal
 
394.
2004.07.31 13:29

Bocs elfelejtettem még valamit!

  • Jó lenne ha a Root menüban lenne egy ilyen: Tárhely ebben le lenne írva, hogy Mennyi az Össz. tárhely, a felhasznált tárhely.

Így nézne Ki:

Összes térhely: 40 Mb

Felhasznált tárhely: 6Mb


Így tudnám mikor fogy el a tárhely.

 
393.
2004.07.31 13:21
  • Sokan mondták de én is mondom, hogy jó lenne olyan lehetőség, hogy csak regisztrál felhasználók láthassák a modult.
  • Jó lenne ha lenne olyan modul, hogy megmutatja, hogy hányadik a kategóriájában és az Abszolút toplistán.
  • Meg, hogy saját maga adja meg a jelszavát a regelésnél.
  • Külön bannercsere modul ahova fel lehetne tölteni banner.

Így nézne ki:


Banner:     Tallózás

Ha feltöltessz egy bannert akkor jön a következő.

 

 
2004.07.26 19:43

Szerintem a hibákra kéne többet koncentrálni.

Például mikor felteszek egy linket, és utána megszeretném változtatni a nevét, a címét, vagy a sorszámát, a nap egyes szakaszaiban nem lehet, mert azt írja ki, hogy a sorszám csak 1 és 999 között lehet, még akkor is, ha csak a link nevét akarom megváltoztatni.

Ez a kicsi kis apró hiba is irtó idegesítő tud lenni.

Az még egy dolog, hogy van még mit fejleszteni a gportálon, de végülis honlapszerkesztés céljának kitünően megfelel.

 
391.
2004.07.26 14:41
Meg lehetne-e oldani, hogy a fórumban ha az ember a témák közé lep, ott az a téma lenne az első, amelybe a legutolsó hozzászólás történt. Így könnyebb lenne megtudni, melyik témába írtak az utóbbi időben. Esetleg kint lehetne itt is az utólsó hozzászólásnak nemcsak a nap/hónapja, hanem az óra/perc-e is.
 
390.
2004.07.24 21:59

xerl ötlete jó lenne!!!!!!! elvégre minek is van az a hírírásnál hogy: ki írta?

 
389.
2004.07.23 09:04

én öszintén annak örülnék ha a felhasználokat sazerkesztőké lehesen emelni...csak 1 szabály lenne:nem lehet neki törölni (nem tudja elérni azt).

 
388.
2004.07.23 09:01

sziasztok

látom, nem tudtok háttérzenét felrakni...

én máshogy csinálom (meg páran...) mint ahogy ti itt leirtátok...

<bgsound src="" loop=infinite> én ezzel a koddal csinálom...

 

az elkészités egyszerü...csak felteszed a zenét (mint 1 képet), url cim, oda beilleszteni és kész......

 
387.
2004.07.22 18:39
Um, ha jól emlékszem, régen volt Meta name, meg content, vagy vmi ilyesmi. Az hova lett?
 
386.
2004.07.20 11:59

Hello

 

Valamikor majd meg lehet oldani, hogy file-katr fel lehessen tolteni a gportal serverre, mert igy allandoan ugy kell csinalnom, hogy belinkelek egy file-t egy masik tarhelyre, ami egy masik szerveren van es oda toltom fel ftp-vel.

Ha masnak nem jutott volna veletlenul ez eszebe akkor nyugodtan csinalja ugy, mint en.

Bevalik.

 

Udv.:BB;

 
385.
2004.07.19 22:00

Tuti, ha csak nem osztod meg ftp-vel a gépedet, de akkor ip cím alapján be kell linkelni a zenefájlt

Katy neked szólt:)))

 
Elöző oldal
...
127
...
Következő oldal