»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
126
...
Következő oldal
 
404.
2004.08.06 14:53
Hi
 
Azt meglehetne csinálni hogy honlap elején legyen egy intro?
 
403.
2004.08.06 09:54

És olyan modul nem kéne amelyik megmutatja, hogy hányadik a kategóriában, az abszolút toplistán?

Gondolkozzatok rajta.


Így nézne ki:

A Maximillion Pegasus oldal a nem tudom milyen kategóriában az 1. , az abszolút toplistán az 1.

He?

 

ÚJ HÁTTEREK KELLENÉNEK!

 
402.
2004.08.06 09:50

Planet!

De a Statisztika modulban csak a kéoek összmérete van!

 
401.
2004.08.06 09:48

De ha képtárba töltöm fel akkor nem tudják az oldal címét.

Ha egyszerü menübe töltöm akkor meg elmentem, föltöltöm egy képtárba kimásolom az URL-t.

Ez legalább 10 percig eltart!

 

 
400.
2004.08.05 17:48

Sziasztok!

Planettnek igaza van, át lehet alakitani bármire. Bannercsere modul az megvan, csak az a neve, hogy: Képtár. Na mind1.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy azt lehetne-e a jövőben, hogy az adott oldalnál van egy vmilyen kurzor. Vagy ezt kizárólag a saját gépre lehet föltenni? Honlapokra nem?

Westi

 
399.
2004.08.05 00:54

 Kedves  Vereke   

Bizonyára elkerűlte figyelmedet ha belépsz a portálodra és modjuk rá klikkelsz a  Root menüben statisztikára ott láthatod a felhasznált tárhelyed . Az össz tárhely megadott. Máris teljesült kérésed.

Ujjabb: Nem értem miért van szükség Bannercsere modulra??? mikor a G-portál moduljai egy kis kreativitással arra alakitható amire csak akarjátok. Nálam tökéletesen müködik a már bannereknek 2db modulom melyet ki is csicsázhatnék de nem kell.

Igy Tehát én nem díjazom eme ötleteket mert adottak,csak lekell hajolni értük.

 

 
398.
2004.08.04 22:41
Ezt az ötletet is díjazom. Remélem mihamarabb megjelenik a G-Portal 1.0-s verzioja, ezeket mind bele lehetne sűríteni, vagy csak a fontosabbakat...
 
397.
2004.08.04 22:33

A Bannercsere modult jó ötletnek tartom, kedves #393. hozzászólást író de inkább úgy kéne ki néznie, mint a Képtár modul és a Linkek modul egyesítése, mivel a banner egyben egy gomb is, nem csak egy "plakát". Tehát:

Banner: _____ [Tallózás]
Hivatkozás a bannerre: http://_____

 
396.
2004.08.04 19:54

hello

  1. amit láttam sok jo dolog van de a #394-s hozzászolás vereke-töl az igazán jo lenne :)
  2. Másik az meg amiért irtam hogy jol lenne ha lehetne egyéni <style> részt hasznositani itt az oldalakon bár nem tom ki hogy van ezzel a dologal de nekem például jo lenne mert egyszer akartam ugy csinálni hogy mindig a saját beirt <style> részt alkalmazza és "enyhe szivacs" lett belöle.. most ha akarnám használni minden egység oldal résznél bekell másolnom de még igy is néha eltünik...

szal végülis

  • #394-s hozzászolás föként jonak tartom
  • meg ez a <style>-s dolog jo lenne :)
  •  
    395.
    2004.07.31 19:24

    HELLO!

    NEM TUDOM VAN-E RÁ MÓD, HOGY ÚJ AVATAR-T TÖLTSEK FEL? HA NINCS, AKKOR ESETLEG LESZ-E A JÖVÖBEN?

    EZ NEM NAGY DOLOG, NEM IS OLYAN FONTOS CSAK SZEMÉLYESEBÉ VÁLNA VELE AZ ADOTT PORTÁL.

    AMUGY NAGYON TETSZIK A G-PORTÁL MINDEN SZOLGÁLTATÁSA.

     
    Elöző oldal
    ...
    126
    ...
    Következő oldal