»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
123
...
Következő oldal
 
434.
2004.08.17 18:37
és még az kéne hogy legyen olyan hogyha valaki regisztrál és bejelentkezik akkor ne a főoldal jöjjön be hanem az a menüpont amit én külön csináltam neki!
 
433.
2004.08.17 18:35

szerintem a ttc nem valami jó sőt!olyan rossz hogy DATOLYA-kell a tevének hogy JÁTSZANI lehessen vele csak a gyerekekből veszik ki a pénzt AKI OLVASSA EZT AZ ÜZIT ÉS VAN TEVÉJE GONDOLKOZZON EL RAJTA HOGY VE E DATOLYÁT A TEVÉJÉNEK!

egyébként nekem is van tevém

 
432.
2004.08.17 18:30

az lenne an nagyon jó ha lenne olyan hogy több menüpontot középre egymásra lehetne rakni!

pl.:

ha én akarok egy olyan hogy egyszerű menübe beillesztek egy képet vagy többet és felé teszek egy vendégkönyvet hogy ami az egyszerű menübe van kép az ott marad akárhányat is írok a vendégkönyvbe így nem lenne olyan hosszú a portál (több lenne a hely) ha szavazást akarok indítani de nem tudom azokat az x3-as meg ilyen szavazókat beépíteni akkor így tudjam megoldani hogy aki nézi az oldalt annak ne kelljen 2 menübe egy szerre belépnie!

és mégegy kérdés!

hogyan lehet egy menüpont betűit színesre csinálni?

 
2004.08.15 21:10

A másolásról:

"Mi a rendszer technikai részéért felelünk, a tartalmi részbe nem szólunk bele mindaddig, amíg az
a G-portál szabályzatába vagy törvénybe nem ütközik.

Tehát a jövőben is csak akkor törlünk portált másolás miatt, ha az eredeti portálon található képek, javascriptek, bármik, bizonyíthatóan nem a világhálóról származó másolatok,
hanem egyértelmûen a szerkesztõ saját szellemi vagy egyéb tulajdonát képezik. Ennek igazolására többféle lehetõséget el tudunk képzelni, nem emelnénk ki egyet sem ezek közül.
Ebben az esetben a klón portált azonnal töröljük.
Persze van olyan eset is bõven, amikor a Net más szereplõi keresnek meg minket azzal, hogy valamelyik nálunk gyártott portál sérti az õ szerzõi jogaikat. Ilyen esetben sokkal drasztikusabbak vagyunk, hiszen a magyar törvényi szabályozás valami okból minket, szolgáltatókat is felelõssé tesz. Egyetlen kibúvót hagy, miszerint csak a tudomásunkra jutott szerzõi jogi és egyéb szabálysértések esetén vagyunk kötelesek szüneteltetni a további közzétételt. Akkor azonban azonnal cselekednünk kell. Tehát ilyen esetben is azonnali törlést vagy szüneteltetést alkalmazunk."

 

 
430.
2004.08.15 18:41
Nekem az a véleményem, hogy ha vki portálját másolják, akkor ha szólnak a webmesternek, töröljék a másoló portált!
nem lehet normálisan portált készíteni, úgy, hogy bárki simán lemásolja!
vagy találjanak ki olyat, hogy ne a jobb klikket tiltsa a kód, hanem a CTRL+C, és a Másolás-t a jobb klikkelésből!
 
429.
2004.08.14 15:49
Kösz majd megpróbálom csak most nem tudok rajta semmitse csinálni.
 
428.
2004.08.14 10:06

én is a 3xt használom, beszúrom azt a html kódot (vagy mit) és mondom neki, h ok, akkor csak a szöveget jeleníti meg és nem a szavazást... tud vki segíteni?

vampire@alomvilag.hu

Előre is kösz: Vampire

 
427.
2004.08.13 20:14
pluszba és nem bal ill jobb oldalra rakd hanem mindenképp középre ;)
 
426.
2004.08.13 20:13

jo az csak kerülni kell a ékezetes betüket és az ijen extra karaktereket pölö ' .. tapasztalatbol mondom... :)

 
425.
2004.08.13 15:06
Én az x3 szavazót használom csak hát baloldalra nem igazán tudom berakni mert csak a nevébe tudom beírni és elég ronda de a nagyobb gond hogy nem azt írja amit én az x3-an beálitottam.
 
Elöző oldal
...
123
...
Következő oldal