»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
13
...
Következő oldal
 
571.
2008.05.25 08:53

chelseafczone: Nyugi, hétvége van, szombaton írtál először. Hétfőn biztos kapsz választ.

 
2008.05.24 19:01

KÉRLEK SEGÍTSETEK, MERT MÁGÁLLÁS NÉLKÜL MÁSOLGATNAK!!!

A WWW.CHELSEAFANATICS.GPORTAL.HU; WWW.CHELSEADRUKKER.GPORTAL.HU OLDALAKNAK A TARTALMA UGYANAZ, MINT AZ ÉN ODALAMNAK. BEMÁSOLTAM NEKI A SZERZŐI JOGOK MEGSÉRTÉSÉRŐL SZÓLÓ TÖRVÉNYT, DE EGYIKSE VESZI FIGYELEMBE ÉS TOVÁBBRA IS UGYANÚGY LOPNAK AZ OLDARÓL!!

OLDALAM CÍME: WWW.CHELSEAFCZONE.GPORTAL.HU 

LÉPJETEK VALAMIT, MERT EZ ÍGY NEM ÁLLAPOT!! AZ ÁLTALAM ANGOL OLDALAKRÓL FORDÍTOTT HÍREKET IS MÁSOLJÁK, DE NEM AZ ÉN ODALAMNAK A CÍMÉT, HANEM AZT ÍRJÁK ODA, HOGY ÉN HONNAN FORDÍTOTOTTAM!! ÉS A TARTALOM IS 100%-IG MEGEGYEZIK. ÍGY SEMMI ÉRTELME, MERT, ÍGY NEM MAGAMNAK CSINÁLTAM OLDALT, HANEM MÁSOKNAK?? MEG SEMMI ÉRTELME NINCS FOGLALKOZNI AZ OLDALAMMAL ÉS ENNYI IDŐT RÁSZÁNNOM!! ÉS A FEJLÉCEMET IS ELLOPTA ÉS KISAJÁTÍTOTTA MAGÁNAK A WWW.CHELSEADRUKKER.GPORTAL.HU, MERT A FEJLÉCBEN BENNE VAN AZ OLDALAM CÍME ÉS EHELYETT AZ Ő SZAR OLDALÁNAK A CÍMÉT ÍRTA BE!!

SEGÍTSETEK!!! 

 
2008.05.24 12:52
ÉS A //chelseafanatics.gportal.hu OLDAL IS A WWW.CHELSEAFCZONE.GPORTAL.HU-RÓL ÉS A CHELSEAFANATICS.ATW.HU-RÓL MÁSOL!!!
 
2008.05.24 12:44

Sziasztok!

Nemrég vettem észre, hogy a www.chelseadrukker.gportal.hu szerkesztője az én oldalamról, www.chelseafczone.gportal.hu-ról másol.

Kérlek, segítsetek nekem, szóljatok a szerkesztőnek, mert nagyon sok munkám van az oldalamban és nagyon rossz, hogy visszaélnek vele!

A fejlécet is az én oldalamról szedte+ a tartalom is szinte ugyanaz, mint az enyémen. A többit, amit nem rólam másol, az meg a www.chelseafanatics.atw.hu-ról van!!

Segítsetek!! 

 
567.
2008.05.23 16:58
Laira: Ha a fájl szerzői jogvédelem alatt áll, akkor te is jogsértést követsz el.
 
566.
2008.05.23 12:03

Ha valaki felrak egy ebook-ot vagy zenét egy fájlmegosztó programra, és én kiteszem a linket az oldalamon (amennyiben beleegyezik a feltöltő), akkor ez jogsértés részemről? Elvégre nem az én oldalamon van a tartalom, csupán elérhetőséget teszek közzé.
Köszi a választ!

 
565.
2008.05.19 10:01
Redadmin: Nem, de szerintem érdemes elkérned az oldal tulajdonosától, mert ha ő készítette, akkor ugye a szerzői jog őt illeti.
 
564.
2008.05.17 18:44

Üdv!

Találtam a www.vicclap.hu oldalo egy hátteret, amit szivesen beraknék az én oldalamon is háttérnek. Tudsz ennek valami törvényes akadályáról? Köszönettel: Daniel 

 
563.
2008.04.09 16:26
Jeremiel: Szerintem nem gond, ha esetleg van konkrét forrásod, akkor jó, ha kiírod.
 
562.
2008.04.09 12:34

Szia!

Gyakran kapok vicces videókat, képeket e-mail-ben és arra gondoltam, hogy ezeket az oldalamon is megoszthatnám másokkal. Tudsz ennek valamilyen törvényes akadályáról?

Azt hiszem ezeket eleve a netről gyűjtik a barátaim és úgy küldik nekem tovább.

 
Elöző oldal
...
13
...
Következő oldal