»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
104
...
Következő oldal
 
624.
2005.04.01 20:18
Jó lenne, ha lehetne feltölteni az oldalra, hogy a látogatók letölthessék. Ezt nem lehetne megoldani ingyen? Más helyeken ez ingyen van. :-(
 
2005.03.30 17:50

Videót nem tudsz felrakni. Azt tudod, hogy regelsz helyet atw-n, uw-n, freeweben, mindegy, oda felteszed és belinkeled végül a te oldaladra. Szavazás  >>>  www.x3.hu

 

 
622.
2005.03.29 09:38
Ki tudja, hogy lehet videót felrakni?Ja és hogy lehet szavazást csinálni, már egy pár helyen láttam?
 
621.
2005.03.25 15:50

carina1: Csinálj egy vendégkönyvet.Nézd meg az url- jét,majd ragd vágólapra.Rakd be a kívánt képet egy modulba, majd kattints a képre, és menj el ide:  majd írd be a vendégkönyv URL-jét.És már kész is.Ha azt akarod hogy a menüsávban legyen,akkor rakd a modult balra, vagy jobbra.

Rovking: Nehogy azt hidd ,hogyha nem rakod be mindenhova a banneredet,akkor nem vesszük észre..de most hogy belegondolok valóban nem..A reklámzós fórumba rakd be légyszíves.

shopping: A keresőt meg lehet csinálni kézileg van egy kódja.De a fórumon elhelyezni így is körülményes lenne.Jó ötlet,mert legalább a júzerek nem tennék tönkre a lapukat egy hibás scriptel.

 
620.
2005.03.24 17:13
Bocsi, ez kicsit nagy lett... :)
 
619.
2005.03.24 17:13

Halihó fejlesztők! Néhány tipp:

Nagyon jó lenne, ha beleraknátok a modulok közé
belső keresőt, ami az oldalon belül keres, de legalább a fórumon belül! Ezzel sokkal profibb és jobban használható oldalt lehetne csinálni.

Ezen kívül, jó lenne, ha a belépésnél nem ugrana vissza a kezdőoldalra. (Ugye, az ipse olvasgat 1 fórumot, bele akar írni, de ahhoz be kell lépni, és akkor utána keresheti újból a témáját.)

üdv, jó fejlesztgetést!

 
618.
2005.03.18 19:39
Mondtam,hogy a legjobb csapat a világon

: )
 
617.
2005.03.18 16:51

Sziasztok!

Megkaptam a mailt és köszönöm, hogy segíteni próbáltatok!Azóta a problémám megoldódott, mert a micropaynál utánanéztek a dolgoknak.Én is rájöttem, hogy az egészet hol rontottam el. Sajnos a hibaüzenetes sms után elvesztettem a fejemet.Mostmár tudom, hogy a micropay hiba oldalára kell beírni a smsben kapott 6 jegyű kódot és ott adják meg a feltöltéshez szükséges 8 jegyű kódot.Ezúton szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől, akit esetleg megbántottam! Tehát, ha valaki hibázott az én voltam, nem a G-Portál vagy a micropay. Az első feltöltésem volt és még nem tudtam a dolgok menetét.Köszi, hogy meghalgattatok!

Marcsi

 
616.
2005.03.17 22:27

Marcsi01: Ment neked privát mail, hogy elkérjünk néhány adatot, amivel rá tudunk ellenőrizni, mi is történt.

 
615.
2005.03.17 01:09
Hidd el,hogy amit csak megtehetnek,meg is fogják tenni.
Ez egy nagyon fair csapat!

 
Elöző oldal
...
104
...
Következő oldal