»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
107
...
Következő oldal
 
594.
2005.02.12 14:35
ja,és tévedsz,de ez csak egy dolog.
elejétől kezdve 150 kredit volt kiírva,de tévedni emberi dolog.
 
593.
2005.02.12 14:34

nagyon jól tudod ibolya,hogy az nem csupán reklám,hanem cserébe forgalmat produkál nálad az automata program.

de hát ezt pont neked magyarázom,mikor jól tudod,hisz ezért regisztráltál ott.

na de hagyjuk,este lefekvés elött te forogsz azért az ágyban,mert csalsz.(még ha legális is,az akkor is csalás)

remélem nem sok követőd lesz,bár másoknak az erkőlcsi szintjük magasabb.
Kevesebb forgalom,de büszkén,tiszta lekiismerettel.Ez a követendő példa--és tudod mit?Lehetsz te első is,itt 99%-a a látogatóknak tudja,hogy azt hogy éred el.Ráadásúl így használhatatlan a portálod,mert egy csomó ablak bukkan elő a semmiből--amit a látogató nem kért--ergo:még aki kedvelné az oldalad,az sem jár oda--de persze te megmagyarázod,hogy igenis--több mint 300 látogatják naponta a lapodat.

jó vicc
bár szerintem szánalamas vicc

 
592.
2005.02.12 12:44

Kedves Haladó!

Először is, mikor írtam, akkor még csak 50 kredeitvolt írva, ami időközben ki lett javítva.

Másodszor, nem láttam sehol sem írva a Gportál oldalán, hogy nem lehet reklámozni az oldalakat.

Harmadszor: remélém neked nincs olyan kínod, mikor hányingered van, mint nekem szokott lenni rendszeresen.

Negyedszer: jó a portálod!

Ibolya

 
591.
2005.02.11 01:21
mincike
ne a portálodon--hanem itt
:DDD
itt oldalt a bejelntkezésnél
úgyanúgy,mint a portálodon
jól van,és nem tudtam,hogy te ott ügyködsz,és itt várod a hatást.
minden oldal más és más
legalábbis ebben az esetben
 
590.
2005.02.11 01:12
Hát nem sok sikerrel jártam a portálban a személyes adatok ablak valóban azt mutatja amit beirtam de itt nem igazán változott semmi((
 
589.
2005.02.11 01:11
NOs kedves haladó megcsináltam amit mondtál most kiprobálom mert sajna más kép nem látom
 
588.
2005.02.10 23:58
amúgy nem mellékesen
mindenütt 150 kredit van írva.
bocs
 
587.
2005.02.10 23:52
való igaz mincike--bizonyára lesz ilyen is.
eleddig minden jó ötletet megcsináltak a gportálnál.
én hiszem,hogyha ez kivitelezhető--meg fogják csinálni.
 
586.
2005.02.10 23:50

ibolya,én a webmesternek inkább azt javasólnám,hogy nézzen szét honlapodon...

bár lehet hogy engedélyezett kűlső segítséget igénybevenni forgalomnövekedés céljából?
lehet.
csak,csak erkőlcsileg rombló hatással bír
nem így gondolod ibloya?

de természetesen a lelkiismereteddel neked önmagaddal kell elszámolnod,és nem nekem kell beszámolnod.
ez igaz.

caak nekem ilyenkor felfordúl a gyomrom.

 
585.
2005.02.10 22:54

Az való igaz a Google-n tényleg minden prtál rajta van és ha egy gportálos oldalt megtalálni amely az adott témával foglalkozik (néhány "menő" portál kivételével) és szeremcséd van már a 10. oldálon talán meg is találod ha nincs akkor....

mincike

 
Elöző oldal
...
107
...
Következő oldal