»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
145
...
Következő oldal
 
214.
2004.04.14 17:01
Itt van készen: //skype-club.gportal.hu/ A Skype mindent tud, ami neked kell, még többet is. Üdv
 
2004.04.14 14:13

  sziasztok, én vagyok a "privát üzenet" modul.
leveleket eszem, és éppen éhen döglök mert senki nem ír ..
jajj meg fogok krepálni, jaj jaj.
hé gyerekek, ne hagyjátok már hogy elpusztuljak, hiszen oly fiatal vagyok még, alig pár perces.

hé te!

pont úgy nézel ki mint aki levelet készül írni... zs@gportal.hu

 

 
212.
2004.04.14 13:00
Meddő vita...
 
2004.04.14 12:58

  Sziabia Admin!

Az agresszív noszogatásom ellen bármiféle védekezési forma eszközölése értelmetlen és alapjában véve elveszett ötlet. :)) // éljen az avatar project//

 
2004.04.14 12:54

 

Roppantmód röstellem, hogy erre én vezettelek rá.

 
209.
2004.04.14 11:57
Meddő vita...
 
2004.04.14 10:01

 

Hát azt úgy lehet megoldani mqmeszi hogy eldöntitek melyikőtök a nagyobb szuperhéró és az megadja az e-mail címét az oldalon. És az a kis rőzsebajszos kis ördögbütyök aki írni akar, az fog is, így fény fog derülni a mail címére.

 
207.
2004.04.14 09:25

Privát üzi: De honnan veszik egymás mailcímeit, ha nem tudják az oldalról lekérdezni:))?

Nem vitatkozni akarok, félre ne értsd

 
206.
2004.04.14 07:35

mqmeszi: "ki van online": erre mondom azt, hogy egy portálépítőnek nem ez a célja. Nem is szoktak ilyesmit beépíteni még az egyedileg épített portálokba sem. Legfeljebb azt, hogy hányan vannak online, ebből regelt, és vendég. Nagyon megdobná a szerverterhelést, és nem feladatunk ilyesmi. Erre ott vannak a különböző Messengerek (ICQ, AIM, MSN, stb). 
"privát üzi": ha úgyis csak ők ketten akarják csak látni a privát üzit, akkor írjanak egymásnak mailt, ez a legegyszerűbb.

mentok: nem lehet beállítani az admin jogot, csak kérni lehet tőlünk, és mi beállítjuk. Óvatosságból van ez így egyenlőre. Az oldal root-ja egy levélben kellően beazonosítja magát, majd megjelöli az(oka)t a MÁR REGISZTRÁLT felhasználó(ka)t, aki(k)nek admin jogot kér.
Az más kérdés, hogy a jog megadásával jelenleg MINDEN jogot megkap az illető felhasználó, tehát maximálisan bizalmi alapon működhet csak az egész. Természetesen később a jog visszavehető.

 
205.
2004.04.14 02:37

Igen igen ez a dolog engem is érdekelne...

Az oldal rootja által?
Bizonyára én nem vettem csak észre, de akárhogy vizsgálódom, a rooton belül én eddig semmi erre vonatkozó opciót nem találtam...

Szóval hol is kell beállítani?

 
Elöző oldal
...
145
...
Következő oldal