»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
147
...
Következő oldal
 
2004.04.13 09:24

 

attól hogy a világítótorony nem világít, még nem jelenti azt hogy nincs ott.
a kutya sem vonyít, csak ha telihold van.
a kenyér is csak akkor kerül ki a polcra ha már megsült.
a lottó is csak akkor téma, ha öttalálatos.

Szóval 1 szó mit 100, a szavazás modul is nemsokára használható lesz.

//Az Admin még ide írná hogy 'túlmutat egy ingyenes szolgáltatás keretein', úgyhogy majd fizetni kell érte néminemű HUF-ot.//

b mint béla
é mint éva
k mint károly
e mint empiriokriticizmus

 
193.
2004.04.12 15:15
Nem lehetne megoldani, hogy lehessen egyszerűen szavazást létrehozni a honlapon? Mert nekem az x3-ról beszúrni túl magas, azaz nem tudok létrehozni szavazást.
 
192.
2004.04.09 09:45
:))) igen, pont azta <> jelet nem értettem elsőre
 
191.
2004.04.09 01:16
Ha rá jöttél rendben és nincs mir de mondjuk tényleg mondhattam volna hogy a szöveg szerkesztőben kell html-ra váltani...:)
 
190.
2004.04.08 22:05
rájöttem közben, köszi
 
189.
2004.04.08 21:25

Köszi Attila csak az a baj, hogy ebben a témában elég elmaradott vagyok. Elmagyaráznád nekem úgy mint egy 4 éves gyereknek, hogy a gportálos weboldalamra hogy ültetek be egy html kódot?

Köszönöm szépen

 
188.
2004.04.08 19:55

mqmeszi ez egyszerü csinálsz egy egyszerü szöveges dokumentumotott átváltasz HTML-re  : ez a jele és be illeszted a kódot

 
187.
2004.04.08 19:18

Még egy kérdés, HTML kódot hogy helyezek el az oldalamon? Pl számlálószkript

Köszönöm

 
186.
2004.04.07 09:19

Sziasztok!

Először is tök jó ez az egész.

Ami kellene: Ki van jelen a regisztráltak közül (főoldalon látszódjon), valamint kellene taglsita a publikus adatokkal, amihez a felhasználók hozzáférhetnek.

Fórumba hozzászólásszámláló + ezek arányában különböző rangok, amiket én szerkeszthetek.

Üdv, Mészi

U.I: Köszi, hogy időt szántál a véleményemre

 
185.
2004.04.06 20:51

Kedves István!

Igen, amiket felvázolsz, többségükben túlmutatnak egy ingyenes szolgáltatás keretein. Mondom, többségükben, tahát pl. a többszintű felhasználói bejelentkezés egyes elemeit be kívánjuk emelni az ingyenes G-Portál kínálatába is. A Chat moderálása már inkább technikai probléma, de rajta vagyunk a megoldáson. Leginkább egy ingyenes kliensprogram segítene a dolgon, csakhogy ilyet eddig nem találtunk. Bárkitől nagyon szívesen elfogadunk ötletet vagy akár megoldást is erre.

Mindenesetre köszönjük építő hozzászólásod, és jegyeztük óhajaidat. Határidőt nemigen húzol ki belőlünk, ennyire már óvatosak vagyunk. Egy ilyen szabadon szerveződő közönség, mint amivé a G-Portálosok lettek, mindig szolgáltat váratlan megoldani-valókat. És ilyenkor aztán lehet napokig szöszölni anélkül, hogy látványos változások történnének. De annyit mindig mondhatok: hamarosan :-)

 
Elöző oldal
...
147
...
Következő oldal