»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
110
...
Következő oldal
 
564.
2005.01.08 20:26
Hali! Az jutott eszembe, hogy jó lenne, ha képeket át lehetne tenni egyik képtárból a másikba anélkül, hogy az egyikből letörölni, a másikba újra feltölteni kelljen. Megoldható ez?
 
563.
2005.01.07 15:01
Ó! Két sörrel?? Ebben is haladó vagy... Hát igen. Szóval már rendbe lett hozva,hála a szakértőknek. Az volt a gond,hogy az oldalgörgető sávot a baloldali menük közé tettem,és nyílván ami jobb oldalon volt,azt kitolta,sőt még a közép mezőt is. Tehát bármit meg akartam nyitni,az nem tudott megjelenni.
 
562.
2005.01.07 09:25
ez egyszer meg kell védenem a felhasználót.
Ez nem főoldali hiba,amit ő leírt,persze ez semmit nem változtat azon,hogy ő cseszte el.De már nálam is volt ráadásúl már kétszer,hogy nem főoldalon produkált roszz program,elvitte a honlapom nagy részét,úgy,hogy azok után már nem tudtam kitörőlni a modúlt.
És valóban,a webmester ügyesen és gyorsan megcsinálta,én már két sörrek tartozok neki
:DDDDDDDDDD
 
561.
2005.01.06 00:07

tttt8: A gameportal@gportal.hu egy fiatal srácokból álló csapat címe, akik a skineket szokták berhelni, ha van idejük. Ezek szerint most nincs. Nem a G-Portál Team-hez tartoznak. Azért majd szólok nekik, hogy mi van már.

Pezso: Ez itt nem a BUG topic, ide inkább ötleteket várunk, de mindegy. Ja, hogy TIPP-et akarsz? Aha, az más.
Írj a webmester@gportal.hu-ra , és kérd meg a webmestert szépen, hogy hozza rendbe, amit elcsesztél. És ő majd azt fogja mondani, hogy jó, most az egyszer megjavítja, de máskor légy olyan jó, és ha olyasmit teszel be, amit nem ismersz, előbb egy olyan modulban próbáld ki, ami nem látszik főoldalon, és akkor törölni tudod, ha mégsem jön be. Meg hogy jössz neki egy sörrel.

 
560.
2005.01.05 23:06
Üdvözlet! Egy szines scrollt tettem a weblapomra,amikoris egyszercsak eltünt a lap jobboldali része úgy,hogy azóta hozzáférhetetlen és kezelhetetlen a lapom...bejelentkezni belehet,de ennyi. Tippet,vagy segítséget kérek ehez a lehetetlen feladathoz...! pezso.gportal.hu <--itt a szörnyűség!
 
559.
2005.01.05 16:28

Írtam a gameportal.gportal.hu -ra és nem üzentetek vissza megkabtátok a levelet?

www.windows.gportal.hu

 
2005.01.05 07:43

Szia  ChPatrick! A Kívülre mutató képlinkelés azért tiltott, mert voltak olyan felhasználók, akik pont csak erre használták a portáljukat. Feltöltötték a képeiket nálunk, és belinkelték külső oldalakra. A G-Portálra máshonnan simán lehet képet linkelni.

 
557.
2005.01.04 21:45
Ajánlanék valamit, elnézést kérek ha már negatívan volt fogadva. Nagyon hasznos lenne, ha a felhasználók hozzáférhetnének oldaluk részéhez. Igen sok Javascriptnek van egy es része és ezek emiatt nem használhatóak. CSS-t is lehetne használni, persze csak a nem skines dolgokhoz lehetne hozzányúlni. Értem, hogy ezzel valószínűleg igen sokan elbuherálnák a portáljukat, de ezt ki lehetne küszöbölni egy Auto-save funkcióval, mint a Win XP rendszervisszaállítás. Továbbá, nem értem, hogy miért nem lehet haználni G-Portálon kívülre mutató URL-os avatárokat (pl. az Imageshack egy kitűnő ingyenes kép tárhely szolgáltatás) chpatrick
 
556.
2005.01.02 17:17
klasszak az adatok.
nem semmi
:)))))))))))
 
555.
2005.01.01 18:53
Elösször is: BUÉK!
Egy ötletem lenne, lehet, hogy már felmerült. Szerentém, hogy lehessen üzenetet küldeni a másik regisztrált felhasználónak. Pontosabban: ha rootkén, vagy admintként vagok bejelentkezve, kkor a bejelentkezett felhasználók bármelyikének lehessen küldeni egy üzenetet, ami pop-up ablakba kap meg a cimzett. Ez csak akkor működhet, ha mind a cimzett, mind a root be van jelentkezve és az üzenet küldésének pillanatában is be van mindkettő.
Bocsánat, ha zavaros, remélem, azért érthető:)

Üdv:

Den

 
Elöző oldal
...
110
...
Következő oldal