»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
148
...
Következő oldal
 
184.
2004.04.06 11:47
Kellemes ünnepeket, életkorarányos szomjoltást :))
 
183.
2004.04.06 00:19

Sziasztok!

Szeretnék a hírlevélmodulban a bejelentkezők közül csoportokat képezni, pl kijelöléssel, vagy mint a mobiltelcsin önálló csoportnévvel.Már egy névnapi körlevél is gondot okozhat ha nem tudok válogatni.
Szeretnék a chat ablakból root-ként törlési lehetőséget, mert nagyon rondán mutathat egy két hülye beszólás, (még ha néha jogos is), a lapomon sokat barkácsoltam, egy két nem oda illő karakter ne rontsa el az örömet..
Szeretnék a szerkesztőbe visszavonás gombot!!!Ha lehet..
Szeretnék még legalább egy hozzáférési szintet, hogy ne csak root-ként lehessen bejelentkezni, hanem tag-ként legalább úgy, hogy a root beírja a jelszót egyszer valami azonosító listára és ha azzal jelentkezik be valaki,( mert tagja a társaságnak) akkor teljes látogatói hozzáférést kap a honlaphoz, ( pl minden menü és link működik), de ha csak véletlen látogató téved oda, az nem nyitogathat meg mindenfélét, hanem mondjuk előjön egy szabvány tájékoztató lap, miszerint sajnos nincs neki ezekhez kódja, nade!! legyen tag, vagy kérjen ideiglenes kódot mailban.(Később estlegSMS-t is küldhet és azonnali generált válaszkódot kaphat mondjuk egyszeri belépéshez... jó, persze pénzért gondoltam-emelt díjas sms)
Vagy ha ez mind megvan, csak én nem tudok róla akkor légyszi igazítsatok el.
Ha nincs: mikorra lehet, ha van, csak nem ingyenes, akkor érdekel, hogy mennyibe kerülne.
Tisztelettel: Szabó István 

 
2004.04.05 17:28

 Szia Skype!


Vágjuk ám, hogy melyik nyílt forráskodú portálrenszerről beszélsz, nem fog ki rajtunk a hétfő-tavasz-húsvét feeling. Ha az Admin ennyire leterelte a témát, akkor nem lesz belőle sömmi. Szóval  ötletdömping az jó ha van, mert jó ha van, de ez úgy néz ki, hogy ment a a /dev/null-ba

Azért én bíztatok mindenkit, hogy bíztasson mindenkit, hogy bíztassanak mindenkit aki még nincs bíztatva, hogy bíztassák azokat is akík bizonytalanok vagy bizalmatlanok, esetleg bizonyosságot szerezzenek, de biztos ami bíztos, írjatok ötleteket portálfejlesztés címszó alatt! :))

 
181.
2004.04.05 16:44
Ami gportálnál a- Stílus- legördülő menűben választasz, némely veboldalnál átengednek egy párat a látogatónak: http://www.skype.ca/portal/modules.php? name=Your_Account&op=chgtheme vagy itt van: http://linkcenter.hu/ Szerintem ott meg lehet nézni, tesztelni. Ez nélkül sem dől össze a világ :)) Üdv
 
180.
2004.04.05 00:31

Hát... Megnézhetjük, de gondolj bele, hogy micsoda kavarodást lehet ezzel majd okozni! Ha meg csak a színeken lehet változtatni, akkor van-e értelme?

Ha mások is akarják majd, akkor esetleg foglalkozunk vele, most nem hoz lázba minket a dolog. Ugye azért nincs harag! :-)

 
179.
2004.04.04 17:03
Egyre több helyen látható, hogy az oldara látogató választ arculatot. Szerintem sem az összesből, hanem egy párból, amit a szerk. ajánl. Mi a véleményetek? Üdv Nomad
 
178.
2004.04.03 18:49
Ha kész az oldalad népszerűsítsd minél több helyen. Erre egy lehetőség A Hunvista Webkatalógus. Legyen több látogatód!
 
177.
2004.03.30 12:24
Sziasztok! Nemtudna nekem valaki csinálni egy bannert? Cserébe felteszem a honlapomra a bannerét!! Kérlek válaszoljatok mihamarabb! teodora@vipmail.hu vagy a //gportal.hu/teodora chatje vagy vendégkönyve! Kösz szépen előre!!
 
2004.03.30 09:17

Jó reggelt Vietnám!

Szerintem teljesen jó a 800*600-as felbontás. Én személy szerint nem igazán értékelem, ha egy oldalt két irányban kell görgetnem. Írd ki az oldalra, hogy "800*600-as felbontásra optimalizálva."

 

//Persze lehet, hogy az Admin szerint jó ötlet, és én csak azért húzom le, mert még nem sikerült elkapnom a tavasz feelinget, és nem igazán tombol bennem a mentális energia :))//

 
175.
2004.03.28 16:57

Üdv Superuser!

Az megoldható lenne, hogy ha beszúrunk valmilyen képet (bannert) a fejlécbe, akkor az alapból középre rendeződjön, ne pedig balra. Mert ha csinál az ember egy kb 800 pixek széles képet, akkor az 800x600-as felbontásnál teljesen jó, kitölti a helyet, viszont aki 1024x768-ba nézi meg az oldalt, annak már balra rendeződik és hülyén néz ki. Tehát ha középre rendeződne, akkor bármilyen képernyőfelbontásnál kulturáltan nézne ki az oldal.

A választ előre is köszi

 
Elöző oldal
...
148
...
Következő oldal