»
»
Bugok minden mennyiségben
Bugok minden mennyiségben
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:58
Ez a topic lesz a buglista. Ha találtok valami hibát, írjátok le, hogy mi az, és hogyan sikerült előidézni :)
 
 
Elöző oldal
...
189
...
Következő oldal
 
2004.03.27 18:21

 Helló E-X!

"NAGY EMBER" ééén? Csak egy puttó felhasználó vagyok innen a pudvadék Budaörsről, semmi több. A portálom csak a barátaimnak publikus.

 
143.
2004.03.27 17:24
most már nálam is minden oké!
 
142.
2004.03.27 17:08

Hi all!

Na, örömmel látom, hogy visszaraktátok a régi szövegszerkesztőt! :) Nálam már minden oké, egy dolgot kivéve! :( A modulkezelőben egyáltalán nem jönnek elő a legördíthető sávok! Tudtok valamit tenni velük?

Zsémbecske! Megkaphatnám mail-ban a honlapod címét? Érdekel, hogy milyen egy "nagy ember" portálja. Ha nem nagy kérés...

Üdv.: E-X

 
2004.03.27 16:27
Tonks! Nálad mi a gond? Nem tudsz felrakni képet egyátalán? /Mert nálam is van egy kis bibi./
 
140.
2004.03.27 15:02

elnézést az előbbi dühkitörésemnél,de a tesóim is már eléggé felidegesítettek...:((

 
139.
2004.03.27 12:17
Meg szerkesztenék, és akkor mi van? Össze-vissza minden, forráskód szétrontva... Frissítek, és berak csak úgy egy horizontal rule-t... Kész, csőd, vége... Ha ez így marad, akkor én nem tudom mit fogok csinálni, sztem akkor csinálok inkább máshol egy html-honlapot, mert ez így semmi. Szeretném, ha figyelnétek, és megnéznétek vagy valami, mert nem jó, nem jó, nem jó!!!! És nem az én gépemben van a hiba... Lehetetlenség frissíteni. Meg aztán miért rakja át nekem az összes betűtípust automatikusan Times New Roman-ná???
 
138.
2004.03.27 12:16

MEGŐRÍT EZ AZ ÚJ SZÖVEGSZERKESZTŐ!!!!!!!!!

NEM TUDOK BERAKNI KÉPET!!!!!!!!!

CSINÁLJATOK VALAMIT!!!!!!!!!

 
137.
2004.03.27 12:01
Hát nagyon nem működik.... Teljesen más lesz miután benyomom az OK-t... Addig normálisan néz ki, aztán elb***ódik.... Coffee Cup-Html-szerkben is jók a kódok, minden de okézás után valami rettenet.
 
136.
2004.03.27 10:49
Spypper.hu! Kijavítottuk az oldalad. Légyszíves, ne ollózz össze komplett oldalakat máshonnan, mert ezzel egyrészt szétzilálhatod a portálod, másrészt szerzői jogokat sérthetsz.
Ha nagyon csiriviri dolgokat akarsz, akkor nem úszod meg, hogy egy kicsit elmélyedj a html-nyelv rejtelmeiben.
 
2004.03.27 09:25

  Volt egyszer egy szombat...Reggelt!

 

Snypper. hu Hmmm... a 'képet'véletlenül  nem egyből a főoldalra, akartad rakni? Máskor aktivizáld, hogy meg tudd nézni, de ne kerüljön ki egyből a látómezőbe. hanem mondjuk a rakd menübe, amíg le nem csekkolod, hogy rendben van-e minden. //Ezt üzenem amúgy a javascript fanatikusoknak is.// Über alles.

csúnya, csúúúnya admin bácsi..nem akarja helyreállítani az oldalt
a kuttya meg a mája...

Még ne gyártsál le új oldalt, hátha az Admin beszörcsöl egy kis kávét, jobb kedve lesz, és helyrerakja a portált utoljára. Te meg írsz neki egy vállveregető levelet, amiben megígéred, hogy soha nem fog előállni többet ez a fránya szituáció. :)

 
Elöző oldal
...
189
...
Következő oldal