»
»
Bugok minden mennyiségben
Bugok minden mennyiségben
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:58
Ez a topic lesz a buglista. Ha találtok valami hibát, írjátok le, hogy mi az, és hogyan sikerült előidézni :)
 
 
Elöző oldal
...
190
...
Következő oldal
 
134.
2004.03.27 08:36

Csináljak egy új oldalt?:(

 
133.
2004.03.26 19:56

Kedves Snypper.hu!

Már csináltál ilyesmit. Nincs is ezzel semmi gond, csak macerás mindig visszaállítani a lapodat. Mondtuk, hogy ez nem megy. Nem lehet csak úgy egy másik oldal részletét elcsórni és beilleszteni. Ha csak képet tettél volna be, attól semmi nem ment volna szét. Az a baj, hogy mindenféle html-részleteket is bemásoltál vele együtt.

Ha már mindenképp mások által elkészített oldalakból akarsz ollózni, akkor előtte illeszd be a dolgokat egy webszerkesztő alkalmazásba, és ellenőrizd, hogy amit kimásoltál valahonnan, nem tartalmaz-e lezáratlan, felesleges kódrészleteket. És ha már kitisztítottad, csak utána tedd be a portálodra.

 
132.
2004.03.26 19:53

Köszi mostmár nem kell a segitség.megoldottam a poroblémám  <> html beirásoknál sok miden megkettözödött és irdalmatlan hosszú sorok keletkeztek., de mostmár legalább én ülök a békán és nem alatta. 

 
131.
2004.03.26 19:52

Nyugalom! Nem ront el semmit, maximum szerkesztés közben nagyobb hely kell neki, mint az előzőnek. Mi van rajta össze-vissza? Kicsit máshol, mint az előzőnél, de csak több van, nem más.

A fő oka a cserének az, hogy eddig csak Explorer alatt lehetett használni, és a táblázatokat nagyon hülyén kezelte.

Ne idegeskedj, az nem jó! Főleg az nem jó, ha a Fórumban adod elő ezt a hangnemet. Még a végén megsértesz valakit, pedig azt nyilván nem akarod.

 
130.
2004.03.26 17:53

Be akartam ileszteni egyszerű modulba egy másik oldalról képeket és a bal oldalra kerűlt minden.Nem lehet semmit megnyitni:(

//snyppermax.gportal.hu

 
129.
2004.03.26 15:20
Másfél órája ezzel szarakodok, nagyon felidegesített...
 
128.
2004.03.26 15:02
Ez az új felület valami rettenet, szerintem rakjátok vissza a régit, mert szétk**ja az egész portált, össze-vissza minden, nem lehet vele semmit kezdeni...
 
127.
2004.03.26 01:32

HELLÓ ADMIN!

Csodálattal adózóm e szépséges és nagytudású htmlArea-nak de mióta ez a verzió fent van hülyét csinál belőlem Persze... elkezdtem az intenziv tanulást és mivel még a béka feneke alatt tartok ezért nem mertem a fő oldalam hoz nyúlni mert amikor szerkesztésre probáltam birni érdekes kép tárult elém azóta úgy is maradt. 2. Az eggyes sorok ugrásának van valami trükkje?

Azt hiszem a következő GY.I.K. Müsor cime HTMLArea is lehetne. Már a  html documentácója is letölthető nálam. Aki még nem ismeri. 

 
126.
2004.03.25 20:14

Bejelentkezek a portálomhoz,de ha rákattintok valamelyik menüpontra rögtön kilép.

Amikor pedig mondjuk fórumba akarok valamit írni (és kivételesen nem lép ki)akkor csak ez az alsó csík jelenik meg amire az van írva,hogy Path: body stb...és a betűk színét sem lehet átállítani...

Help me plíííz!!!

 
125.
2004.03.25 16:43

Hogy lehet olyat csinálni hogy az egér után fusson valamilyen kép,figura???

Ha valaki tudna segiteni írjon:efsss@freemail.hu

 
Elöző oldal
...
190
...
Következő oldal