»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
112
...
Következő oldal
 
544.
2004.12.24 16:51
Ma karácsony van a gportal csinálhatna olyat hogy ingyen emelik az oldal tárhelyét és lehessen letölteni a gportalrol hát nem???????
 
543.
2004.12.24 11:49
Tök jó, hogy van háttérzene modul, csak az a baj, hogy a gombja túl széthúzza az oldalt. Nem lehetne olyanra módosítani, hogy mondjuk Zene ki / Zene be?
 
542.
2004.12.22 21:44

hali!

szóval küldtem egy levelet a gameportal-ra:) /ez most fontos bejelentendő volt:)/ remélem tudnak mit kezdeni vele

 
541.
2004.12.22 09:13
Kedves HÁTTÉRZENÉLŐK!

Jobb belátásunk ellenére elkészítjük nektek a Háttérzene-modult. Nem adtuk fel az elveinket, miszerint elég haszontalan, és az Internetet jelentősen terhelő dologról van szó. Csupán egy kis nyugtot szeretnénk, és azt, hogy a háttérzene miatt elrontott portálok száma csökkenjen. Merthogy azokat többnyire nekünk kell rendberakni :-)

A szerzői jogokra ettől függetlenül oda kell figyelni, és arra is, hogy maga a zene ne legyen túl nagy. Elvégre szórakoztatni, és nem felidegesíteni akarjátok a látogatóitokat, igaz?

Üdv: Admin

 
540.
2004.12.21 09:19

Szervusztok!

Kedves Monyó91!

Más is kérdezte már, hogyan kell zenét feltenni. háttérzeneként szeretnéd? A "G-portál fortályok" (Társagó rovat) témában majd leírom, amint lesz időm erre.

Ha esetleg megadod az adatokat: milyen böngészőt használsz, mi a portálod URL-je és van-e vendégkönyved, akkor hamarabb tudok segíteni.

Üdv:
Andromeda

 
539.
2004.12.20 12:27
Sziasztok!Az lenne a kérdésem, hogy lehet zenét feltenni a gportalos honlapomra és ilyen szavazás blockot tehát ahol lehet szavazni.Email címem:fmonyo@citromail.hu ha nem értitek miről beszélek:)Akkor itt a példa: (ilyet szeretnék) //gportal.hu/portal/danradcliffe/ mint ami ezen az oldalon is vn:)Köszi szépen ha valaki tudja írjon!!  Ezt a levelet mindenhol olvashtjátok és ha mégsem lehet ezeket megcsinálni szerintem jó ötlet lenne ha ilyeneket is lehetne feltenni a honlapra.
 
538.
2004.12.18 20:11

Sziasztok!

Nekem a stílusokkal kapcsolatban lenne egy ötletem, nem tudom, mennyire megvalósítható. Valamelyik nap azt vettem észre, hogy a skinek között egy olyan sincs, amin anyagminták lennének. (Pl. pergamenpapír, faminta, kő, márvány vagy ilyesmi.) Pedig szerintem ezek sokaknak tetszenének. A GY.I.K.-ben olvastam, hogy ha valaki valamilyen új stílust szeretne, ahhoz előbb készítenie kell egy mintát erről a stílusról, és elküldeni egy e-mail címre. Én sajnos nem tudok mintát készíteni, mert nem értek túlságosan hozzá, de ettől függetlenül szerintem ez egy jó ötlet lenne.

 
537.
2004.12.18 12:28

Képek hirlevélhez csatolása:

Szerintem ugy tudsz képet csatolni levélhez hogy regisztrálsz magadnak egy ignyenes tárhelyet valahol , van vagy száz , oda feltöltöd a képeket aztán belinkeled a hirlevélben.

Ez mondjuk akkor nem müködik ha a harileveles küldö vagy mi nem htmlben küldi a levelet, még sohasem probáltam.

 
536.
2004.12.12 23:20
Szia, Westi!

Azok a dolgok, amiket a hírlevélhez gondolsz - ha jól értelek - már kicsit többet takarnak, mint egy ingyenes hírlevélküldő. Az meg, hogy mások is írhassanak rá, moderálni lehessen, jogokat adni, meg ilyenek, igazából egy levelezőlista körvonalait rajzolja ki.

A G-Portal üzemeltetőjének G-Host néven vannak ilyen alkalmazásai, no persze már szerény díjazás fejében. Ha gondolod, látogass el a www.ghost.hu oldalunkra, és nézz körül.

Következő verzió: nincs pontos adat, készül, ennyi biztos.

Új stílusok: írj egy levelet a gameportal@gportal.hu-ra, és kérd meg őket. Mi is szólunk nekik, hogy stílusok kellenének, de azért jobb, ha egy-két ötlet kíséretében te is írsz nekik.

- Admin -

 
535.
2004.12.12 18:51
bocs véletlenül 2x küldtem el... ja meg még egy másik, hogy a körlevélre nem csak én tudok irni, hanem a tagok is, és lehetne moderláni, hogy kiknek engedélyezzük, meg hogy kiknek milyen moderátori cimet adunk... amúgy mikor lesz kész a kövi verzió? kb mikorra várhatjuk?
 
Elöző oldal
...
112
...
Következő oldal