»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
113
...
Következő oldal
 
534.
2004.12.12 18:49
meg még azt lehetne-e, hogy pl a menüsor nem jobbra-balra van, hanem felül, a gportal csikja alatt. És max 6 gomot lehetne odatenni, és azon belülre meg még ahogy akarjuk. tom kicsit se fogalmaztam értelmesen:))
 
533.
2004.12.12 14:44
Halihó! Még régebben irtam egy 5letet, nem tudom elolvastok-e: "Azt nem lehetne, hogy körlevélhez-hirlevélhez képe(ke)t/fájlokat tudjunk csatolni?" És mikor lesznek újabb dizájnok? Westi
 
532.
2004.12.12 08:15
Szia, Bush! Köszi, jól esik néha egy elismerő szó a többi közt...

A szavazómodul már egy teljesen kifejlett csecsemő, csak a szülés nehéz :-) Komolyra fordítva, a teljes rendszerhez való igazítása körül vannak elvégzendő feladatok, és a stábot nagyon lefoglalják a fizetős munkák. Amint kicsit felszabadulunk, megindítjuk a szülést.

Ami a gp.hu-t illeti, az már foglalt... Ha van ilyen ötlet, jöhet.

- Admin -

 
531.
2004.12.10 18:46

Halihó! :) Szépen fejlődik az oldal, szép fokozatosan, és ez remek!

Érdekelne, hogy mikor lesz a sokak által türelmetlenül várt Szavazógép. Én nem türelmetlenkedek, csak egy verizoszámot mondjanak a kedves fejlesztők legalább... Vagy majd kiderül, hogy mikor lesz?

Hogy a fórum témájához még egy kicsit alkalmazkodjak, megosztom veletek az ötletem: rövidebb url. Kb. így: jooldalamvan.gp.hu Nem tudom mit szólnak hozzá a szerkesztők, csak felmerült... :)

 
530.
2004.12.08 23:45
Ha lesz is olyan opció, hogy a már elküldött hozzászólásokat módosítani lehessen, akkor is csak a sajátodat, és csak a legutolsót fogjuk szerkeszthetővé tenni. Amint újabb post érkezik, megszűnik a szerkeszthetőség.

Erős a gyanúm, hogy érdekes dolgok sülnének ki egy-egy topicban, ha bármeddig visszamenőleg javítani lehetne a postokat. Ha meg a másokét is, akkor aztán...

Egyenlőre még csak te szóltál, és azért ennek egy ember miatt nem fogunk nekiállni. Az Origón sincs szerkesztés (egy jó ideje), csak egy előnézet. - Admin -

 
529.
2004.12.08 20:29

Superuser, köszi. Azt, hogy a témáimon a hozzászólásaimat javíthassam, meg tudod oldani? Remélhetőleg az most is lehetséges. (A többiekét nem szeretném javítani - esetleg csak akkor, ha ők külön kérnék alkalmanként -, mindenféle utólagos reklamálás elkerülése érdekében.)

Üdv:
Andromeda

 

 
2004.12.08 19:36

- A linkeléssel nincs semmi gond, csak egy dolgot kell megcsinálni: ha be vagy jelentkezve és úgy használod a 'Parancsikon másolása' parancsot, a link egy részét törölni kell. PL.:

Ez a felejtős verzió:

//gportal.hu/gindex.php?pg=86079&PHPSESSID=f6640cd3673df7cb85ab2fc5feb1077d

helyette:

 //gportal.hu/gindex.php?pg=86079

 Ennyi a titkos titok

 

[+] Gedeon.hu
[
+] Őrangyalok.hu
[+] G-Portál tutorok

 
527.
2004.12.08 19:02

Sziasztok!

Azt nem lehetne, hogy körlevélhez-hirlevélhez képe(ke)t tudjunk csatolni?

Westi

 
526.
2004.12.08 17:48
De, megoldható. Egyenlőre nem tervezzük, hogy a menü csicsásításához segítséget nyújtunk, de később lehet róla szó. Aki akarja, most is el tudja csúfítani a portálját egy flash-buttonnal, vagy ilyesmivel :-)))
 
525.
2004.12.08 11:30
ha erre jár egy admin,talán segít ebben a kérdésben.
 
Elöző oldal
...
113
...
Következő oldal