»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
150
...
Következő oldal
 
164.
2004.03.11 09:24

Sziasztok!

A Vendégkönyvvel kapcsolatban lenne egy javaslatom.

Miért nem csináltok egy másik vendégkönyv modult, csak valami olyasmi címmel, hogy "ide írj, ha a regisztrációval, belépéssel vannak gondjaid"?

Akkor talán, bár ahogy látom erre sem túl sok az esély, de mégis előfordulhat, hogy a rendes Vendégkönyv felszabadul kissé, és az eredeti célját szolgálhatja. (persze tudom, hogy lehetne e-mailt írni, de ők úgy látszik mégsem tudják, vagy nem akarják tudni.)

Üdv:Tin

 
2004.03.09 18:47

Figyu Rain! A Vendégkönyvből kilövöd ha olyat ír, a chatet pedig szüneteltesd szerintem is, ha nagyon eldurvulna a dolog.

//Amúgy tudok magyarosítást a Call of Duty-hoz//

Ehe..ehe.. ezért le fog szúrni az Admin, mert nem ide való :)

 
162.
2004.03.09 14:14

Na mindegy..

Amúgy nem szoktam se én se ő becsmérelni más honlapján.
Ő amúgy egy simses honlapot csinál. A Simsnek rengeteg rajongója van és kb ugyanennyi ember aki utálja.(vagy az zavarja öket, hogy benne van a Top 10 ben a honlap)

 
161.
2004.03.09 07:40

Csak az IP alapján lehetne szűrni, de az meg minden alkalommal más. A legtöbben adsl-lel vagy modemmel nyomulnak, ott meg minden kapcsolódásnál változik az IP.

Annyit lehet tenni, hogy szüneteltetni kell a vendégkönyvet, és békességben kell lenni a többiekkel!

Sokszor - ezt én magam láttam - a dolog úgy kezdődik, hogy valaki (pl. te vagy az uncsitesód) becsméreli valakinek a lapját. Vagy mondjuk telerakja a G-Portál Fórumot meg a Vendégkönyvet a portálja bannerével: "Ezt nézd meg!!! Tökjó!!!". Stb.
Ezekkel nagyszerűen ki lehet vívni a többiek haragját.
És aztán ki-ki a vérmérséklete szerint reagál...

 
160.
2004.03.08 19:51

Meg lehetne oldani, hogy Ip (vagy valami más) alapján kitiltani egyes embereket a honlapról vagy csak hogy ne írhassanak sehova(Vendégkönyv, Chat)? Mert az unokatesóm honlapját állandóan teleírják baromsággal.Egyik látogatója 1000 -szer leír valamit 30as betűmérettel, így teljesen elrontja az oldalt. Elég idegesítő neki mikor naponta 10-szer kell kitörölni az üzeneteket.

 
159.
2004.03.07 08:20

De bizony lehetne!
Akkor azt sajnos nem olvastad, hogy ennek mi a menete. Pedig ott a válasz a Gy.I.K. menüpontban! Lehet, hogy mindjárt az elején? ;) 
Katt a következő linkre: //gportal.hu/gindex.php?pg=86079

Admin

 
158.
2004.03.05 20:40

Halihó!

Én azt szeretném,hogy legyen többféle színösszeállítású design.pl bordó+rózsaszín stb...,mert most van vagy 5 féle kék,de hát....Nem lehetne valahogy készíteni ilyeneket?Pl.:az egyik hírlevélben írták,hogy a gameportal csinálta azt a babásat stb...szóval,nem lehetne csinálni valahogy?

köszönöm!

 
157.
2004.03.03 13:40

Helló!

Küldtem e-mail-t a G-porTár-ral kapcsolatban, mi a helyzet vele?

 
156.
2004.02.28 22:51

Az a baj, hogy vannak emberkék, akik nem normális hosszúságú nevet adnak a portáljuknak, vagy legalábbis szóköz nélkülit. És hát ugye a html-ben addig nincs sortörés - normál esetben -, amíg nincs szóköz.

Ugyanez vonatkozik a portál leírására is.

Természetesen van megoldás, csak nem elegáns, mert akár szó közben is törni fog akkor. De kénytelenek leszünk alkalmazni.

 
155.
2004.02.28 20:16
Mi van mostanában a Portálok listája résszel? Fojton szét van csúszva.
 
Elöző oldal
...
150
...
Következő oldal