»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
15
...
Következő oldal
 
551.
2008.03.31 18:42

Az tudják hogy van egy olyan oldal ahol G-Portal Petíció van?

Ha érdekel írjatok választ

z-dagi@freemail.hu

 
550.
2008.03.31 16:31
aniko-nails: A forrás kiírása mindenképpen szükséges. Ha van rá lehetőséged, akkor érdemes ezeket a cikkeket e-mailben elkérni a jogtulajdonostól az esetleges későbbi problémák elkerülése végett.
 
2008.03.30 23:45

Szia Superuser!Szeretném, ha segítenél nekem a köv. kérdésben: sértek-e valamilyen szerzői jogot azzal, hogy ha az oldalamra kiteszek különböző cikkeket, írásokat, de úgy hogy feltüntetem a forrást, vagy a szerzőt?
Műkörömmel foglalkozó portálom van, és szépségápolással kapcsolatos cikkekre gondoltam...

Válaszodat előre is köszönöm! :)

 
548.
2008.03.30 14:23

Rory-Janeway:

Nem tudom, hol és mikor állította a G-Portál, mellesleg tessék a kód:
<body oncontextmenu="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false">

 
2008.03.29 20:48

Úgy látom nem értettél meg teljesen. Am. ennyire én sem vagyok amatőr. 1. ez a kód is enged kijelölni, nekem nem jobb click tiltó kell, az van tonna számra. 2, van kódom firefox-ra ami megakadályozza a forráskód megtekeintést, am. azt nézheti, mert nem a komplett szöveget kapja meg hanem egy rakás html kóddal tűzdelt ***. ÉS a gportal "állítja hogy van olyan kijelölés gátló ami működik firefoxban is, mert kérdeztem, ennek ellenére én nem találtam. Tudom, hogy mindezek mellett egy rakás mód van arra hogyan lehet megkerülni ezeket a tiltásokat, de mint mondtam a kis hülye gyerek, az úgy sem ért hozzá, márpedig lopni nagy részben azok lopnak, aki magasabb szintű tudással rendelkezik az már maga is megcsinálja ami kell neki.

 
546.
2008.03.29 07:53

Rory nem a "G-Portál állítja", hogy létezik jobb klikk tiltó kód.  (ez az a kód, aminek semmi értelme, mert a Firefoxnak pl. van olyan kiterjesztése, amivel egy oldal forrásának nagy részébe belenézhetek). De, hogy jó hétvégéd legyen, ITT van egy ilyen jobbklikk tiltó kód. Egyszerű modulba másold be először, így kitörölheted ha nem jó.

 
545.
2008.03.29 07:43

Szia Viki!

ITT egy részletes leírás, hogy mi ilyenkor a teendő. 

 
2008.03.28 16:29
Már, nézelődtem, sőt... bocsánat a kifejezértésrt de már hányok tőlük, annyit néztam, kb 40 kódot próbáltam ki, sikertelenül, pedig a gportal azt állítja van ilyen kód amit korábban leírtam. Hát, ha mutatnak nekem egyet, elhiszem... de én már nem tudom hol keressem még. Lehet hogy van vhol, és csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de én akkor se találok, és ennyi. :I -.-
 
2008.03.28 15:47

Sziasztok!

Mi van akkor ha én csináltam 1 oldalt és kitettem 1 ne lopj táblát és másoltak az oldalamról?

Oldalam címe://gportal.hu/portal/vikidollzok/

Lécci válaszoljatok!

 

 
542.
2008.03.28 13:49
Rory-Janeway: Sajnos nem tudok ilyet, nézelődj a portállistán található portálépítés kategória oldalain!
 
Elöző oldal
...
15
...
Következő oldal