»
»
Bugok minden mennyiségben
Bugok minden mennyiségben
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:58
Ez a topic lesz a buglista. Ha találtok valami hibát, írjátok le, hogy mi az, és hogyan sikerült előidézni :)
 
 
Elöző oldal
...
194
...
Következő oldal
 
94.
2004.02.04 12:29

Szia!

Nekem sem mindig jön elő, nem tudom mitől függ. Végülis nem túl zavaró, és könnyen tudom orvosolni, amikor mégis elakad.

Köszi a választ, és a dicséretet. :-))

Tin

 
93.
2004.02.04 07:36

Szia, Tin!

Valszeg a hiba nálad van, mi nem tudtuk reprodukálni a dolgot. Szépen, gyorsan, teljesen lejön a jobb oldalad is. Az tény, hogy a rendszer bal felülről lefelé indítja a modulok kirajzolását. Talán közben nem éri utol magát a neted? Nem tudom. Majd kérdezz meg egy-két látogatódat is, hogy náluk jelentkezik-e ez a gond. Szerintem nem.

Jó a lapod! Admin

 
92.
2004.02.03 22:57

Sziasztok!

Azt vettem észre, hogy némely modul megnyitásakor (pl fórum, vendégkönyv), a jobb oldalon levő menük nem mindig töltődnek be teljesen. Pontosabban a naptár 21, vagy 22.-éig, a többi egyáltalán nem. Frissítésnél bejön teljesen az oldal. Mitől lehet ez? Én rontottam el valamit?

Üdv: Tin
gportal.hu/tincsike

 
91.
2004.02.02 07:57

Kedves Daniboy!

Teleraktad az oldalad olyan dolgokkal, amelyek nem a G-Portálon vannak tárolva, hanem pl. a flashbuttons.com oldalon. Így aztán onnan kell letöltődnie az oldalad nagy részének. Az a szerver meg külföldön van, és nem is túl gyors. Sajna azért nem tudunk felelni, hogy ők hogyan működtetik a szerverüket. A G-Portál mindig gyors marad, nem várjuk meg, amíg túlterhelt lesz.

Ráadásul ezen kívül rengeteg mozgó animgifet is kiraktál. Minél több képet raksz ki, annál tovább tart a letöltődése. Tartalmat kellene felraknod, nem csak összemásolni mindenfélét.

 
90.
2004.02.02 07:51

A számláló működése, azért, hogy ne telepítsen a gépedre semmit, eléggé különleges. Meg azért is, hogy ne lehessen az oldalak látogatottságát "pörgetni". Ezért aztán a portál gazdájának a látogatásait nem számolja a rendszer. Illetve először egy sima látogatónak, aztán amikor beírja a jelszavát és belép, akkor 0-nak, hiszen nem látogató, és a statisztikából pedig levonja az előző 1 látogatást is. Csak így lehet megoldani,  ne számláljon egyet minden egyes alkalommal, amikor belép a portálgazda.

A 2 bejelentkezettet akkor is kiírhatja, ha pl. két ablakban be vagy jelentkezve, vagy netalán más is bejelentkezik a loginoddal - már ha megadtad neki. Ritkán, de az is előfordulhat, hogy nem jelentkeztél ki előző alkalommal az oldaladról, csak becsuktad az ablakot, vagy elnavigáltál. Aztán egy másik ablakban visszajelentkeztél. Ilyenkor az előző sessionod csak 30 perc múlva "hal el". Szegény rendszer honnan tudja, hogy mit csinálsz?

Ennél pontosabb működésű állapotjelentőt csak úgy lehetne csinálni, ha egy cookie-t helyeznénk el a gépeden. Ezt pedig az adatvédelmi álláspontunk nem engedi. Nem figyeljük a számítógépeket, csak a kéréseket. Abból meg ennél fürgébb számlálót nem lehet működtetni. Hosszabb távon, napok alatt teljesen reális a számláló.

 
2004.01.31 13:19

Helló!

Miért olyan lassú az oldalam nézzétek meg--> //gportal.hu/daniportal

Aki tud segitsen kössz!

 
88.
2004.01.31 10:27
A számláló elég furcsán működik. Pl. kiírja hogy 2 bejelentkezett, de csak egy regisztráltja van az oldalnak. Vagy 0 tag 0 látogató amikor ott vagyok. Hogy van ez?
 
87.
2004.01.27 11:06
csak egy bug, ami zavar... ha egy szövegben, egy szónak hivatkozást adok, akkor a nagy betűméretről kicsire vált, pedig a mérete a szerkesztőben ugyanakkora marad. és ha váltogatom a méreteit, akkor sem akar nagyon változni, talán az 1-es, 2-es és a 7-es között lehet kapcsolgatni, a többivel nem változik.... mi ennek az oka?
 
86.
2004.01.24 13:40

Hi!

Ha sok linkem van, akkor a link-kezelés pontnál az oldalon lefelé haladva egyszerűen szétcsúszik a lap.

 
2004.01.21 20:09

KÖSZI ASEGÍTSÉGET. MÁR EL IS AKARTAM KEZDENI ÚJ PAGET CSINÁLNI. A JELSZÓNÁL BIZTOS ÉN VOLTAM A LAMA. MÁRMINT MOST SE CSINÁLTAM MÁSKÉNT MINT A MULTKOR DE MOST SIKERÜLT.

 
Elöző oldal
...
194
...
Következő oldal