»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
...
20
...
Következő oldal
 
501.
2008.01.20 12:05

Hello!

Valaki segítsen!!!

Az oldalamon csak olyan képek vannak, amiket én fényképeztem, és félek, hogy valaki el fogja őket lopni.

Az oldalamra beraktam egy jobbklikk védelem kódot. Az a gáz, hogy amikor valaki megnéz egy képet, akkor ügye új ablakban nyílik meg, és az új ablakban megnyílt képre már nincs jobbklikk védelem.

Hogyan lehet az új ablakban megnyílt képre jobbklikk védelmet rakni????

Nagyon fontos, mivel franciao.-ból is vannak képek.

Marci

 
2008.01.17 14:20
Szia! Vocsi a kavarásért de az ögy lezáródott!!!!!!!!
 
499.
2008.01.17 10:39
tiki-taki-1: Légyszi írj egy mailt a webmester@gportal.hu címre, ahol leírod, hogy pontosan mit másolt, és ezeket hol találom a te oldaladon és az övén, ezenkívül a felhasználóneved és a telefonszámot, amiről az irmaclub kreditegyenlegét feltöltötted.
 
2008.01.16 17:26
Bocsi nem 10 felhasználó hanem 20!!!!!!!!!!!!! 20 felhasználót hoztam az oldalra!! (irmaclubra)
 
2008.01.16 17:25

hát... van egy kis gond... volt nekem egy irmaclub nevű oldalam és ott szerkesztettem egy másik lánnyl. régen az oldal nagyon rossz volt és megkért hogy legyek vele a szerki! Megcsináltam az oldal nagyon jóra(kb. már 10 felhasználó va! régen egy darab volt)

Most meg SZÓSZERINT KIRÚGOTT AZ OLDALRÓL! ÉS MÁSOLT RÓLA!!!!! (és én is de az nem lopás, mert én raktam be az összes eladó lovat az Irmaclubra , és ugy érzem azok a lovak nekem járnak(mert nekem van egy másik oldalam a www.gportal.hu/venus13 )

 

 
496.
2008.01.08 10:57

Ok superuser :)

Csak szóltam, hogy nehogy gond legyen belőle. 

 
495.
2008.01.08 10:54
Tundeangyal: Oks, a jogsértés úgyis kiderülne, ha nem másoltál, ne foglalkozz vele.
 
2008.01.08 10:42

Sziasztok!

Nálam beírt egy Vcki nevű lány chatre, hogy az oldalamon szinte minden lopott. És téved!

Csak azért írok most ide, hogy tudjátok, és ő is tudja, hogy az összegyűjtött anyagok, meg a képek meg minden ami az oldalamon van, az egyik sem gportalos oldalról való, hanem mindegyik publikus, mindenki számára elérhető ANGOL oldalakról való!  Biztos ti is láttatok már ilyen csak glitteres, meg animációs oldalakat (pl.myspace).

Ez saját gyűjtemény.Mivel ez személyes oldal! (Jah.. és nem is publikus, ha már itt tartunk.Szóval a toplistába meg se jelenik.) 

Köszönöm a megértéseteket!

Tünde 

Oldalam: www.ejszakaiangyalvilaga.gportal.hu 

 

 
493.
2008.01.01 18:43
Torpedo7: Írj a webmester@gportal.hu címre pontos adatokkal, mert anélkül még csak megnézni sem tudjuk.
 
492.
2008.01.01 18:00
Köszi a segítséget Adliz!!
 
Elöző oldal
...
20
...
Következő oldal