»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
77
...
Következő oldal
 
894.
2006.08.24 09:58

Tisztelt  Webmasterek:

Egy újmodul lehetne,  portálvédelem:

havi  5 kreditért:

 jobbklikk  tiltás,   kijelölés gátlás,    kimásolás gátlás

Szerintem sokan használnák. És kevesebbet gányolnának az  emberek.

üdv. djjjozsi

 
893.
2006.08.24 09:54

----------------------------

Szerintem  nincs tervben! HA ftp-zni akarsz regizz egy ingyenes  tárhelyen,  és linkeld  át  a cuccokat. Már ha nem jogsértő  vagy  illegális.

DFe a gportalban  az a lényeg, hogy tartalomkezelő,  azaz modulokkal tudodfejleszteni az oldaladat  minimális html tudás nélkül.   És egyből kapszegyolyaneléggé összetett portálalapot, amibenbennevan felhasználókkezelése,   emailek  küldése, cset, óra, naptár, vendégkönyv,videofeltöltés, amit egyátlagos tartalomkezelő rendszerben nem találsz meg. És bizonyos  kereteken belül szabad   kezet  kapsz. Én pl saját magamnak  irkálom  a modulokat :P

----------------------------
Hali!
--------------------

Hali All,

lehet hogy lerágott csont, csak én vagyok új.

FTP zéshez én vagyok gyenge, vagy nem lehet itt? Tervben sincs ilyen modul?

 
892.
2006.08.23 22:24

Hali All,

lehet hogy lerágott csont, csak én vagyok új.

FTP zéshez én vagyok gyenge, vagy nem lehet itt? Tervben sincs ilyen modul?

 
2006.08.16 09:46
Én arra gondoltam,hogy elég bonyolult úgy modulokat törölni,hogy mindegyiket egyenként.Sokkal könnyebb lenne,ha ki lehetne őket jelölni,aztán meg csak rákattintani egy:Kijelöltek törlése gombra.Szerintem ez rengeteg embernek nagy megkönnyebbülés lenne,mondjuk ha meg akarja változtatni a honlapját,és ezért több modult kell törölnie,vagy ilyesmi.Tessék meggondolni!
 
890.
2006.08.14 23:12
polgi  mi  azamodul,amit hiányolsz?
 
889.
2006.08.14 22:48

syasztok csupán az lenne a kérdésem hogy kb mikor leszmek új webes modulok?

vagy hogy lesznek-e egyáltalán??

 
888.
2006.08.07 19:06

Én ezta következő képpen oldaottam meg:
megszerkeszted a modult amit  szeretnél, és a modulkezelőben arra a nyilra jobbklikk, amelyik  irányba szeretnéd felvinni, és parancsikon másolása.

Utána azt fentre bemásolod ahova a webcimeket szoktad, ilyenkor fent amikor rövidebb lesz a webciim,akkor ujrabemásolod, és láss csodát, annyival  viszi feljebb/lejjebb,ahányszor fentre  bemásolod. Előre számold  ki hogy mennyi  modullal akarod feljebb vinni.

itt kérdezz: //tpcs.gportal.hu
-------------------------------
Ildiko123 Válasz | Előzmény | tegnap előtt 16:21 - #888

Sziasztok.

Nekem az okoz gondot, hogy ha új modult veszek fel, az ugye az utolsó helyre kerül. Nagyon sokszor az első helyre szeretném tenni a menüben, mivel az a friss.

a nyilacskákkal felfelé haladva nagyon sokáig tart az első helyre juttatni a kíván menüt.

Nem lehetne, hogy  az utolsó helyről lefelé haladva az első helyre kerüljön?

 

 
887.
2006.08.06 15:21
Háát... Mostanság próbálkozok itten új design stílusokkal és az a baj hogy van az a zöld színű és esetleg hogy ottan lehessen variálni a hátteret. És esetleg azt meglehetne e csinálni hogy több "alap" stílust csinálni amihez ha modulfejlécet teszek hozzá nem húza szét az oldalt és nem is lesz ronda.
 
886.
2006.08.05 16:21

Sziasztok.

Nekem az okoz gondot, hogy ha új modult veszek fel, az ugye az utolsó helyre kerül. Nagyon sokszor az első helyre szeretném tenni a menüben, mivel az a friss.

a nyilacskákkal felfelé haladva nagyon sokáig tart az első helyre juttatni a kíván menüt.

Nem lehetne, hogy  az utolsó helyről lefelé haladva az első helyre kerüljön?

 
885.
2006.08.05 10:32
Az új hozzászólás gomb!
 
Elöző oldal
...
77
...
Következő oldal