»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
79
...
Következő oldal
 
874.
2006.07.11 11:05
avraam: azt csak úgy lehet, ha nem képmegjelenítőbe töltöd fela képet, hanem belinkeled, és utána rákatt. a képre, és az insert weblink gombra, és beírod a kívánt url címet.
 
873.
2006.07.10 17:32

Sziasztok!

Nem lehetne az egyszerű modul képmegjelenítőjében a megjegyzés mellett esetlegesen linket is hozzáfűzni a képhez?

 
872.
2006.07.09 10:59
Sziasztok! Talán nem ide tartozik, amit kérdezek, de nem találtam megfelelőbb fórumot rá... Szeretném megkérdezni, hogy a képtármodulok esetében mit jelent a szavazás (nincs szavazás, egyszerű, osztályozás)? Hiába is próbáltam ki bármelyik verziót, se belépve, se kilépve nem látszik semmi különbség. Pont olyan marad minden, mint eddig is volt. Mi jelentősége van akkor, és tulajdonképpen itt mit is jelent?! Köszönöm annak, aki válaszol! :)
 
871.
2006.07.06 23:52

Lenne egy ötletem :) Milenne, ha lenne  egy olyan modul, hogy legördülő menü, és ebbe linkeket és neveket lehetne beleilleszteni admin felületen ...

ÉS akkor  átláthatóbb lenne a legtöbb portál.

Ilyen jellegü portált cisinálok, amin legenerálhatod  a kódot egyegy ilyen legördülőmenühöz :) ÉS nemsokára készen is leszek vele...

 
870.
2006.07.02 13:42
ha hozzáadsz egy új modult, egy felirat modult, azt berakhatod kezdőlapnak, és arra irhatod ki hgogy az oldal átmenetileg nem üzemelll... és kész is kredit nélkül :)
 
869.
2006.07.02 13:40
Ha a beépitett chat nem felel meg nektek, regizzetek egy chat szerverre fel, (www.myshoutbox.com)  és az általa adott kódot tegyétek a lapra, abban van mód felhasználók regulázására, utólagosan törölni hozzászólásokat, IP cimre kitiltást betenni. És legalább nem terhelődik mégjobban a gportal. ennyit tudtam, ha jobb megoldásotok van rá szóljatok :) Én mondjuk magamnak irok vendégkönyvet :) de ez nem ide tartozik.
 
868.
2006.07.02 13:31

Ha felmész a www.haloscan.com -ra, akkor egy akármilyen tartalom után beilleszthetsz vele egy linket, amivel visszajelést adhatsz a portálodba. Pl beillesztessz egy képet, és egy feliratot, hogy itt szólj hozzá. De ha pontositod a dolgot, egy bannerért cserébe én megirom neked ezt. Adatlapomban találsz elérhetőséget. bye!

----------------------------------------------

mexike Előzmény | 2006.04.19 21:08 - #847
Sziasztok! Szerintem lehetne olyan, hogy a cikkeknél van húzva egy vonal, és ott ki lenne írva, hogy Hozzászólások (0), és ahány hozzászólás van, a szám azt számolja! Szerintem ez jó 5let, de ti tudjátok...
 
867.
2006.06.29 17:56

Sziasztok !

Az egyik G portálos oldalon láttam hogy a kurzor nyomvonalára labdákat illesztett a gyerek és azok követték a kurzort !

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt hogy kell megcsinálni !

A segítséget előre is köszönöm !

 
866.
2006.06.25 11:28
Nem lehetne azt megoldani hogy a kék designbóé egy normálisat csinálni. Mert eddig mind szép és jó, de nem lehet normálisan modulfejlécet beilleszteni. És ez egy időután nagyon zavaró 
 
2006.06.11 08:08
Én a felső narancssárga csík helyett kéket szeretnék. Bár ez aligha fog bekövetkezni mert T-online....
 
Elöző oldal
...
79
...
Következő oldal